Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 12-18 września 2022 roku. Bliźnięta będą miały wyjątkowego pecha

09.09.2022 13:49

Horoskop tygodniowy miłosny na 12-18 września 2022 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Horoskop tygodniowy miłosny
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 12-18 września 2022 roku - Baran

Barany będą miały wrażenie, że ktoś się im przygląda. Nie powinny jednak wychodzić z inicjatywą i nawiązywać kontaktu z tą osobą - w ten sposób sprawią, że stanie się jeszcze bardziej nieśmiała. Lepiej zaczekać na odpowiednią chwilę, by zacząć niezobowiązującą rozmowę.

Horoskop tygodniowy miłosny na 12-18 września 2022 roku - Byk

Byki czeka teraz wiele nieporozumień. Retrogradacja Merkurego sprawi, że trudno będzie im teraz dobierać słowa. To doprowadzi do niepotrzebnej kłótni z bliską osobą. Zamiast wyjaśniać tę sytuację, warto powiedzieć otwarcie: "Jestem w gorszym nastroju".

Horoskop tygodniowy miłosny na 12-18 września 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta powinny w tym tygodniu zrezygnować z miłosnych podbojów, bo będzie je prześladował wyjątkowy pech. Cokolwiek postanowią teraz zrobić, zakończy się ogromną wpadką. Jeśli nie chcą się ośmieszyć na oczach osoby, która im się podoba, muszą na jakiś czas zrezygnować z kontaktów z nią. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 12-18 września 2022 roku - Rak

Raki będą musiały bronić się przed atakami ze strony bliskiej osoby. Ktoś zacznie mieć do nich nieuzasadnione pretensje i może domagać się przeprosin. Lepiej to zignorować. Jeśli Raki zachowają spokój, unikną awantury.

Horoskop tygodniowy miłosny na 12-18 września 2022 roku - Lew

Lwy zmierzą się w tym tygodniu z wieloma zmianami. Choć niejedna osoba będzie teraz próbowała je skusić, nie powinny od razu się poddawać. Nie wszystko złoto, co się świeci. Niektóre propozycje lepiej zostawić bez odpowiedzi i w ogóle się z tego nie tłumaczyć.

Horoskop tygodniowy miłosny na 12-18 września 2022 roku - Panna

Panny niespodzianie otrzymają mnóstwo wiadomości od byłych i obecnych wielbicieli. To mile połechce ich ego. Niemal od razu uświadomią sobie jednak, że tak naprawdę mają ochotę rozmawiać z tylko jedną osobą. Powinny jej o tym powiedzieć.

Horoskop tygodniowy miłosny na 12-18 września 2022 roku - Waga

Wagi popełnią błąd, jeśli zaczną wracać myślami do przeszłości. Ich była miłość zapragnie to wykorzystać i zaproponuje flirt albo spotkanie. Chociaż wiele razy zapewni, że ma poważne zamiary, w rzeczywistości będzie chciała się tylko dowartościować.

Horoskop tygodniowy miłosny na 12-18 września 2022 roku - Skorpion

Skorpiony spotka w tym tygodniu bardzo miła niespodzianka. Okaże się, że bliska osoba od dawna szykowała dla nich prezent. Będzie on wyjątkowo udany i poprawi im nastrój na długo. Powinny jednak się za niego odwdzięczyć - ich partner też potrzebuje poczuć się ważny.

Horoskop tygodniowy miłosny na 12-18 września 2022 roku - Strzelec

Strzelce mogą mieć spore trudności z zaakceptowaniem siebie takimi, jakimi są. Zamiast tego zaczną uzależniać poczucie własnej wartości od kogoś innego. Druga osoba zacznie jednak wysyłać im sprzeczne sygnały i namiesza im w głowie. To ważna lekcja o tym, by nie stawiać nikogo na piedestale.

Horoskop tygodniowy miłosny na 12-18 września 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce spodobają się koledze lub koleżance z pracy. Ta osoba nie od razu zdradzi swoje miłosne zainteresowanie, ale zacznie coraz częściej pojawiać się w pobliżu. Warto ją ośmielić. Randka z nią może się okazać wyjątkowo udana.

Horoskop tygodniowy miłosny na 12-18 września 2022 roku - Wodnik

Wodniki zostaną przez kogoś źle potraktowane. Osoba, która im się podoba, odezwie się do nich w sposób pozbawiony szacunku. Lepiej nie brać tego do siebie. Nie warto przejmować się kimś, kto zachowuje się tak niedojrzale.

Horoskop tygodniowy miłosny na 12-18 września 2022 roku - Ryby

Ryby mogą zacząć myśleć o sobie bardziej krytycznie niż zwykle. Zanim jednak założą, że przestały się podobać płci przeciwnej, powinny się o tym przekonać podczas sobotniego wyjścia. W towarzystwie znajomych odkryją, że w oczach innych są teraz bardzo atrakcyjne.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?