Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 12-18 kwietnia 2021 roku. Lwy usłyszą niespodziewane wyznanie

09.04.2021 15:33
Horoskop tygodniowy miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny na 12-18 kwietnia 2021 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie miłosne, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i sprawdź!

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące wydarzenia, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 12-18 kwietnia 2021 roku - Baran

Barany będą szczęśliwie zakochane, jednak na początku tygodnia mogą jeszcze odczuwać niepewność co do swojej relacji. Nie ma sensu się tym zamartwiać, bo ten nastrój szybko minie. Nadchodzą wspaniałe dni.

Horoskop tygodniowy miłosny na 12-18 kwietnia 2021 roku - Byk

Byki spróbują wyjaśnić nieporozumienia. Największe szanse na to mają w okolicach 14 kwietnia, kiedy Wenus znajdzie się w ich znaku. Warto zaczekać, bo w przeciwnym wypadku rozmowa może przynieść efekt przeciwny od oczekiwanego.

Horoskop tygodniowy miłosny na 12-18 kwietnia 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta pogrążą się we wspomnieniach z minionych lat. Będą się zastanawiać, jak wyglądałoby ich życie, gdyby potoczyło się inaczej. Do tego stopnia się w tym pogrążą, że przegapią szansę, która pojawi się na ich drodze pod koniec tygodnia.

Horoskop tygodniowy miłosny na 12-18 kwietnia 2021 roku - Rak

Raki uświadomią sobie, że ich nadzieje nie mają szans się spełnić. Trudno będzie im to zaakceptować. Druga osoba obiecywała sporo, jednak teraz może z dnia na dzień przestać się odzywać. Najlepiej od razu o niej zapomnieć.

Horoskop tygodniowy miłosny na 12-18 kwietnia 2021 roku - Lew

Lwy nie powinny wysnuwać pochopnych wniosków. Jeśli w ubiegłym tygodniu poczuły się odrzucone lub zlekceważone, najbliższe dni mogą się dla nich okazać sporym zaskoczeniem. Bliska osoba długo się zbierała do tego, aby im coś wyznać. Jej słowa wiele zmienią.

Horoskop tygodniowy miłosny na 12-18 kwietnia 2021 roku - Panna

Panny nie będą się do nikogo dopasowywać i jasno wyznaczą swoje granice. Nawet jeśli są w szczęśliwym związku, w ciągu kilku nadchodzących dni będą myślały przede wszystkim o sobie. Mogą nagle zauważyć, że od pewnego czasu czuły się stłamszone. Teraz zapragną odzyskać swój głos. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 12-18 kwietnia 2021 roku - Waga

Wagi mogą stracić wiarę w bliską osobę i porzucić marzenia o wspólnym życiu. Lepiej jednak, aby nie mówiły o tym wprost i przemilczały tę kwestię. Zanim kwiecień się skończy, jeszcze wiele razy zmienią zdanie. To czas na to, by obserwować siebie nawzajem i lepiej się poznać. Decyzje zostaną podjęte w maju. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 12-18 kwietnia 2021 roku - Skorpion

Skorpionom zamarzy się weekend tylko we dwoje. Kiedy jednak zapragną powiedzieć o tym partnerowi, pojawią się wątpliwości i brak pewności siebie. Nie będą wiedziały, czy powinny ryzykować. Gwiazdy podpowiadają, żeby to zrobić. Jeśli ukochana osoba odmówi, dobrze będzie wyjechać samemu i zastanowić się nad tym związkiem.

Horoskop tygodniowy miłosny na 12-18 kwietnia 2021 roku - Strzelec

Strzelce pozwolą się adorować i rozpieszczać. Nie powinny wychodzić z inicjatywą, bo poczują się wtedy niepewnie. Partner chce się wykazać, więc warto mu na to pozwolić i po wszystkim pokazać, że jego starania są doceniane.

Horoskop tygodniowy miłosny na 12-18 kwietnia 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce będą uwodzicielskie. Wraz z nadejściem ciepłych dni odzyskają życiową energię, a to wpłynie na ich libido. Nikt się im teraz nie oprze. Zapowiadają się niezapomniane noce, po których Koziorożce będą się budziły na śniadanie do łóżka.

Horoskop tygodniowy miłosny na 12-18 kwietnia 2021 roku - Wodnik

Wodniki pożałują, że odrzuciły czyjeś uczucie. Dopiero teraz uświadomią sobie wartość tej osoby. Spróbują powiedzieć jej, jak bardzo jest dla nich cudowna, ale nie będzie chciała im zaufać. O wiele więcej od słów powiedzą jej gesty.

Horoskop tygodniowy miłosny na 12-18 kwietnia 2021 roku - Ryby

Ryby ze spokojem będą obserwować, jak obiekt ich westchnień staje się nimi coraz bardziej zauroczony. Zauważą, że nie muszą zupełnie nic robić, aby był pod wrażeniem. Łagodny uśmiech i pewność siebie wystarczą. Pod koniec tygodnia dostaną propozycję, na którą długo czekały.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?