Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 11-17 lipca 2022 roku. Raki nie powinny ufać swoim adoratorom

08.07.2022 13:10

Horoskop tygodniowy miłosny na 11-17 lipca 2022 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Horoskop tygodniowy miłosny
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 11-17 lipca 2022 roku - Baran

Barany może korcić, by odnowić kontakt z eks. Poczują się zazdrosne o to, jak dobrze radzi sobie bez nich. Zacznie im się wydawać, że wystarczy wysłać tej osobie wiadomość, by na nowo zapragnęła z nimi być. Jeśli postanowią to zrobić, gorzko się rozczarują. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 11-17 lipca 2022 roku - Byk

Byki pod koniec tygodnia będą miały szansę na niezapomnianą randkę. Ktoś, z kim nie widziały się od wielu miesięcy, może zaproponować niezobowiązujące spotkanie. Choć żadna ze stron nie będzie się tego spodziewać, stanie się ono początkiem gorącego romansu. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 11-17 lipca 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta nie będą chciały się z niczym śpieszyć. Mogą uznać, że zamiast wychodzić z inicjatywą wolą zaczekać na to, aż partner zacznie walczyć o ich uznanie. Kiedy zaczną go ignorować, popełnią spory błąd. Poczuje się tym zraniony i postanowi odejść.

Horoskop tygodniowy miłosny na 11-17 lipca 2022 roku - Rak

Raki powinny uważać na to, co mówią ich adoratorzy. Może się okazać, że wcale nie mają dobrych intencji, a ich słowa to zwykłe kłamstwa. Jeśli Raki choć raz odkryją, że tak jest, nigdy więcej nie powinny obdarzać swoich wielbicieli zaufaniem. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 11-17 lipca 2022 roku - Lew

Lwy poczują się zagubione. Ktoś bliski postanowi namieszać im w głowie, zamiast komunikować uczucia wprost. Wystarczy jednak, by zaczęły go odrobinę lekceważyć, a sam dojdzie do wniosku, że czas poprawić swoje zachowanie.

Horoskop tygodniowy miłosny na 11-17 lipca 2022 roku - Panna

Panny czeka dobry tydzień. W poniedziałek odniosą sukces w pracy, a w niedzielę będą miały okazję świętować ze swoją drugą połówką. Jeśli są singlami, powinny rozejrzeć się wokół siebie. Ktoś od dawna marzy o romantycznym wieczorze w ich towarzystwie.

Horoskop tygodniowy miłosny na 11-17 lipca 2022 roku- Waga

Wagi mogą zagrać komuś na nosie. Ich potencjalny partner będzie próbował delikatnie nimi manipulować, ale szybko mu udowodnią, że nie zamierzają mu na to pozwolić. To wzbudzi jego podziw i szacunek. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 11-17 lipca 2022 roku - Skorpion

Skorpiony muszą udowodnić, że zależy im na zbudowaniu relacji opartej na partnerstwie. Kiedy zaczną narzucać partnerowi swoje zdanie, zniechęcą go do tworzenia wspólnej przyszłości. Warto mu pokazać, że jego zdanie też się liczy. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 11-17 lipca 2022 roku - Strzelec

Strzelce nie będą zainteresowane przelotnymi romansami. Ku swojemu zaskoczeniu mogą teraz odkryć, że o wiele bardziej uszczęśliwiłoby ich znalezienie partnera na stałe. Zapragną się ustatkować. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 11-17 lipca 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce powinny wspierać partnera w pracy. Zyska teraz szansę na zdobycie podwyżki lub awansu. Jeśli będą w tym tygodniu wiedziały, jak mu pomóc, do końca roku będzie im okazywał, jak bardzo jest za to wdzięczny.

Horoskop tygodniowy miłosny na 11-17 lipca 2022 roku - Wodnik

Wodniki poczują się zmartwione czyimś zachowaniem. Chociaż wcześniej były pewne uczuć drugiej osoby, teraz odkryją, że nagle zaczęła się od nich odsuwać. Czas zebrać się na odważny gest i okazać jej swoje przywiązanie. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 11-17 lipca 2022 roku - Ryby

Ryby stracą nadzieję na spotkanie miłości swojego życia. W środku tygodnia mogą jednak zupełnie nagle natrafić na osobę, z którą połączy je silne porozumienie. Warto wybrać się z nią na kawę. Już jesienią może zaproponować ślub.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?