Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 10-16 maja 2021 roku. Byki przeżyją szczęśliwe chwile

07.05.2021 11:30
Horoskop tygodniowy miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny na 10-16 maja 2021 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie miłosne, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i sprawdź!

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące wydarzenia, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 10-16 maja 2021 roku - Baran

Barany muszą uzbroić się w cierpliwość. Dopiero pod koniec maja uda im się dowiedzieć, czy bliska im osoba chce być z nimi w związku. Pod żadnym pozorem nie mogą na nią naciskać.

Horoskop tygodniowy miłosny na 10-16 maja 2021 roku - Byk

Byki z radością odkryją, jak bardzo są dla kogoś ważne. Usłyszą teraz słowa, których nie zapomną do końca życia. Zaczną doceniać intymność i bliskość, kiedy obdarzą tę osobę pełnym zaufaniem.

Horoskop tygodniowy miłosny na 10-16 maja 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta nie powinny teraz nikogo krytykować. Ich ocena jest niesprawiedliwa, bo nie znają wszystkich szczegółów. Sytuacja wyjaśni się dopiero w przyszłym tygodniu.

Horoskop tygodniowy miłosny na 10-16 maja 2021 roku - Rak

Raki mogą teraz zrozumieć, że jeśli czegoś naprawdę chcą, muszą o to poprosić. Druga osoba nie domyśli się tego, czego się od niej oczekuje. Szykuje się szczera rozmowa.

Horoskop tygodniowy miłosny na 10-16 maja 2021 roku - Lew

Lwy pożegnają relację, która nie miała żadnej przyszłości i wreszcie postawią na siebie. Teraz dowiedzą się, komu naprawdę na nich zależy. Same nie powinny robić nic. Ich zadaniem jest teraz odpocząć.

Horoskop tygodniowy miłosny na 10-16 maja 2021 roku - Panna

Panny powinny teraz podejmować ryzyko i otwarcie przyznawać się do swoich emocji. Jeśli zrobią to z uśmiechem, zaimponują drugiej osobie. Dzięki temu nabierze ochoty na flirt.

Horoskop tygodniowy miłosny na 10-16 maja 2021 roku - Waga

Wagi będą miały okazję odnowić znajomość z przeszłości. Odzyskają kontakt z osobą, która kiedyś była im bliska. Nagle mogą poczuć, że nikt inny nie wpływał na nie tak dobrze. Zapragną dać tej znajomości kolejną szansę.

Horoskop tygodniowy miłosny na 10-16 maja 2021 roku - Skorpion

Skorpiony czekają problemy rodzinne, które w dużym stopniu wpłyną na ich związek. Ukochana osoba zacznie się odsuwać i nie będzie chciała wyjaśnić problemu. Lepiej jej teraz do niczego nie zmuszać.

Horoskop tygodniowy miłosny na 10-16 maja 2021 roku - Strzelec

Strzelce dopadnie głębokie zniechęcenie. Zamiast patrzeć w przyszłość, cały czas będą rozpamiętywały swoje dawne porażki. To sprawi, że nie będą potrafiły zadbać o swoją obecną relację. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 10-16 maja 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce oddadzą się przyjemnościom i na chwilę zapomną o całym świecie. Poczują, że nie muszą wcale zadowalać wszystkich wokół i mogą na pewien czas skupić się tylko na partnerze. Nie będą żałowały tej decyzji.

Horoskop tygodniowy miłosny na 10-16 maja 2021 roku - Wodnik

Wodniki nie będą miały ochoty na romanse. Zaczną podchodzić do spraw damsko-męskich z perspektywy zdrowego rozsądku. Bliska osoba może je z tego powodu oskarżyć o egoizm i wyrachowanie.

Horoskop tygodniowy miłosny na 10-16 maja 2021 roku - Ryby

Ryby będą zaskoczone czyimś miłosnym wyznaniem. Ktoś, po kim zupełnie się tego nie spodziewały, wyjawi swoje uczucia. Nagle może się okazać, że pozornie niewinna relacja zamieni się w poważny związek.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?