Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-8 marca 2021 roku. Sprawdź, co cię czeka

26.02.2021 15:36
Horoskop miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-8 marca 2021 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie miłosne, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i sprawdź!

Zobacz także: Horoskop miłosny na marzec 2021 roku. Sprawdź, co cię czeka

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące wydarzenia, przeczytaj swój horoskop miłosny na nadchodzący tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-8 marca 2021 - Baran

W życiu Baranów pojawi się wiele zmartwień. Osoba, która wydawała się godna zaufania, pokaże swoją prawdziwą twarz. Nagle może się okazać, że lepiej będzie zrezygnować z tej relacji. Nie ma sensu się tym przejmować. Lepiej od razu zapomnieć.

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-8 marca 2021 - Byk

Byki w najbliższych dniach będą musiały zmierzyć się z konsekwencjami tego, jak potraktowały kogoś bliskiego w ostatnich dniach minionego miesiąca. Trzeba będzie wytłumaczyć swoje postępowanie i przeprosić. W przeciwnym wypadku znajomość się rozpadnie.

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-8 marca 2021 - Bliźnięta

Bliźnięta będą w tym tygodniu bardzo wrażliwe na swoim punkcie. Lepiej unikać ryzykownych rozmów i zachowań w relacji z ukochaną osobą. Wszystkie nieporozumienia uda się wyjaśnić dopiero w połowie marca.

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-8 marca 2021 - Rak

Zodiakalne Raki nabiorą podejrzeń i zaczną się zastanawiać, czy partner jest im wierny. Zanim go oskarżą, że ma kogoś na boku, powinny to sobie przemyśleć. Ich wątpliwości mogą wynikać jedynie ze strachu. Jeśli tak nie jest, przekonają się o tym w sobotę.

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-8 marca 2021 - Lew

Dla Lwa będzie to trudny i wymagający tydzień. Partner nie dotrzyma danej obietnicy, a na dodatek będzie się zachowywał tak, jakby zupełnie o niej zapomniał. Zrozumie swój błąd, jeśli nagle przestanie otrzymywać odpowiedzi na swoje wiadomości. Rozmowa nic tu nie pomoże. O wiele lepiej będzie się odrobinę wycofać.

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-8 marca 2021 - Panna

Panny w najbliższych dniach mogą być zmartwione, bo bliska osoba nagle zupełnie przestanie się starać o związek. Warto zapytać ją wprost, czy nadal jej na nim zależy. Jeśli Panny zrobią to ze spokojem, uda im się wypracować nowe zasady w relacji.

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-8 marca 2021 - Waga

Wagi zrozumieją, że ostatnio dawały od siebie zbyt wiele i nic nie dostały w zamian. W tym tygodniu postanowią skupić się na sobie i zadbać o to, by poczuć się dobrze w samotności. Zamiast walczyć o czyjeś zainteresowanie, po prostu zrezygnują z dalszego kontaktu. Nie będą żałować tej decyzji.

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-8 marca 2021 - Skorpion

Skorpiony mogą się zakochać. W ich życiu zupełnie nagle pojawi się ktoś, kto poprawi im nastrój i zapewni im wiele rozrywek. Początkowo będzie się wydawało, że to tylko niezobowiązujący romans, jednak już pod koniec tygodnia Skorpiony zaczną myśleć o wspólnych planach na przyszłość.

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-8 marca 2021 - Strzelec

Zodiakalne Strzelce będą miały dosyć poszukiwań nowego partnera. Mogą w tym tygodniu uznać, że rozstanie z eks było błędem i wyobrażać sobie, jak by to było do niego wrócić. Lepiej tego nie robić, bo skończy się to dużym rozczarowaniem. Miłość w życiu Strzelców pojawi się dopiero na początku wiosny. Warto zaczekać na tę osobę.

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-8 marca 2021 - Koziorożec

Koziorożce zapragną oderwać się od swoich obowiązków i schować przed światem w czyichś ramionach. Powinny się jednak zastanowić, czy w ten sposób niepotrzebnie nie narobią komuś nadziei na związek. Jeśli nie szukają teraz poważnej relacji, warto zaznaczyć to od razu.

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-8 marca 2021 - Wodnik

W życiu zodiakalnych Wodników może się zrobić gorąco. Układ planet zapowiada, że mogą o nie rywalizować dwie osoby o silnych charakterach. Zamiast je do tego zachęcać, lepiej rozwiązać problem już na początku tygodnia. W przeciwnym wypadku ktoś zostanie zraniony.

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-8 marca 2021 - Ryby

Ryby będą zakochane bez pamięci. Poczują się rozpieszczane i zaczną marzyć o tym, by partner spędzał z nimi cały swój wolny czas. Zanim jednak mu to zaproponują, powinny się zastanowić, czy są gotowe na rozpoczęcie wspólnego życia.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?