Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-7 sierpnia 2022 roku. Barany powinny uważać na słowa

29.07.2022 12:05

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-7 sierpnia 2022 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Horoskop tygodniowy miłosny
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-7 sierpnia 2022 roku - Baran

Barany przez nieuwagę mogą wypowiedzieć słowa, które głęboko zranią kogoś bliskiego. Nie powinny teraz pozwalać sobie na zbyt wiele. Jeśli będą miały w sobie wystarczająco dużo empatii, zauważą, że druga strona potrzebuje teraz wsparcia, a nie krytyki.

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-7 sierpnia 2022 roku - Byk

Byki czeka wspaniały tydzień. Wszystko, co do tej pory je smuciło, odejdzie teraz w zapomnienie. Uświadomią sobie, że dotąd wyolbrzymiały swoje problemy i wpadły w przesadny pesymizm. Nieporozumienia w ich miłosnej relacji wyjaśni jedna spokojna rozmowa. Odtąd sprawy zaczną układać się wspaniale. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-7 sierpnia 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta muszą schować dumę do kieszeni i powiedzieć "przepraszam". Jeśli chcą odzyskać zaufanie bliskiej osoby, nie będą w stanie tego zrobić w inny sposób. W najbliższych dniach warto napisać szczerą wiadomość, pełną ciepła i sympatii. Zostanie ona bardzo dobrze odebrana.

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-7 sierpnia 2022 roku - Rak

Raki nie powinny teraz nikogo atakować, bo obróci się to przeciwko nim. Zazdrość nie będzie ich najlepszym doradcą. Szybko się okaże, że źle oceniły sytuację, ale nie znajdą sposobu, by się z niej wycofać.

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-7 sierpnia 2022 roku - Lew

Lwy muszą teraz skoncentrować się na sobie i poważnie zastanowić, czego tak naprawdę chcą. Wiele osób zacznie teraz narzucać im swoje wizje, więc powinny mieć dla nich gotową odpowiedź. W tym tygodniu to one będą rządzić. Warto przemyśleć sobie, co pragną powiedzieć najbliższej osobie, zanim sformułują komunikat. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-7 sierpnia 2022 roku - Panna

Panny powinny nauczyć się mówić własnym głosem. Jeśli czuły, że dotąd był stłumiony, w tym tygodniu muszą pokazać, że go posiadają. W przeciwnym wypadku bliska osoba zdecyduje o wszystkim bez konsultowania się z nimi.

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-7 sierpnia 2022 roku - Waga

Wagi przestaną oceniać się tak surowo jak do tej pory. Zamiast koncentrować się na swoich wadach, skupią się na zaletach. Gdy tylko przyzwyczają się do takiego myślenia, nagle zauważą, że zebrało się wokół nich mnóstwo adoratorów. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-7 sierpnia 2022 roku - Skorpion

Skorpiony zgubi ich upartość. Nie znajdą sposobu na wypracowanie kompromisu, jeśli zaczną myśleć tylko o sobie. Warto zwrócić uwagę na to, co ma do powiedzenia druga strona. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-7 sierpnia 2022 roku - Strzelec

Strzelce zauważą w czyimś życiu coś, na co nikt poza nimi nie zwróci uwagi. Wypowiedzą wtedy komplement, który na zawsze zostanie w czyjejś pamięci. Ta osoba będzie im za to tak wdzięczna, że zacznie myśleć o nawiązaniu bliższej relacji.

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-7 sierpnia 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce znajdą się w tak dobrej sytuacji, że same będą tym zaskoczone. Wszystkie ich życiowe problemy nagle się rozwiążą, a one każdego dnia będą zasypiały z uśmiechem na twarzy. Bliska osoba także poczuje, że czas nabrać optymizmu i cieszyć się życiem. Sierpniowe wieczory będą wspaniałe. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-7 sierpnia 2022 roku - Wodnik

Wodniki będą musiały się skupić na pracy, przez co zaniedbają swoją miłosną relację. Jeśli nie znajdą czasu, by powiedzieć ukochanej osobie, że o niej myślą, wprowadzą ją w błąd. Poczuje się odrzucona i odejdzie.

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-7 sierpnia 2022 roku - Ryby

Ryby mogą pochwalić się swoimi osiągnięciami w towarzystwie nowo poznanej osoby i nawet przez chwilę się nie zastanawiać, czy poczuje się tym onieśmielona. Nawet jeśli w tej chwili ma mniej sukcesów na koncie, będzie umiała okazać podziw i wsparcie bez skrywanej zazdrości.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?