Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-7 listopada 2021 roku. Koziorożce czeka spore zaskoczenie

29.10.2021 11:43

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-7 listopada 2021 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Horoskop tygodniowy miłosny
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-7 listopada 2021 roku - Baran

Barany przeżyją miłosny zawód. Potencjalny partner okaże się zupełnie inny niż im się dotąd wydawało. Warto jednak pomyśleć nad tym, jak wiele kosztowałaby je ta pomyłka, gdyby zorientowały się o wiele później.

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-7 listopada 2021 roku - Byk

Byki nie powinny wymagać od siebie zbyt wiele. Jeśli czują się zmęczone i zestresowane, nie muszą udawać przed bliskimi, że są w doskonałym nastroju. W ich życiu są osoby, które doceniają je za samą obecność i nie mają żadnych oczekiwań. Pośród nich jest ktoś, przed kim warto się otworzyć.

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-7 listopada 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta czeka teraz tak spektakularny sukces w pracy, że zupełnie zapomną o romansach. Płeć przeciwna będzie jednak śledzić ich dokonania z narastającym zaciekawieniem. Ktoś może zaproponować Bliźniętom współpracę, by zwiększyć swoje szanse na romans.

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-7 listopada 2021 roku - Rak

Raki uciekną od rzeczywistości w świat fantazji. Zaczną sobie wyobrażać, że związek, który dawno został zakończony, odnowił się i jest bardzo szczęśliwy. Zachowanie eks szybko sprowadzi je na ziemię. W najbliższych dniach udowodni, że nie warto o nim marzyć. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-7 listopada 2021 roku - Lew

Lwy nareszcie nauczą się mówić "nie". Gdy nie będą miały na coś ochoty, najzwyczajniej w świecie zaczną odmawiać. To może wyprowadzić z równowagi obecnego lub byłego partnera, a jeśli Lwy zupełnie się tym nie przejmą - doprowadzi go do szału. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-7 listopada 2021 roku - Panna

Panny czeka pracowity miesiąc, a nadchodzące dni to ostatnie, podczas których będą mogły jeszcze trochę odpocząć. Nie warto odkładać na później spacerów z wielbicielami, bo później zabraknie na nie czasu.

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-7 listopada 2021 roku - Waga

Wagi nie powinny domagać się niczyjej uwagi. Osoba, która jest im pisana, sama nawiąże z nimi kontakt. Rozmowa będzie tak swobodna i naturalna, że natychmiast uda się dostrzec niezwykłą więź. Obie strony nabiorą dzięki temu pewności co do wartości relacji.

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-7 listopada 2021 roku - Skorpion

Skorpiony muszą zadbać o równowagę w związku, jeśli nie chcą stracić partnera. Ostatnio czuł się zaniedbywany i nawet jeśli nie wyraża tego wprost, zaczyna myśleć o rozstaniu. Czas poświęcić mu więcej uwagi i podarować trochę ciepła. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-7 listopada 2021 roku - Strzelec

Strzelce dopadną w tym tygodniu wspomnienia toksycznej relacji sprzed lat. Odezwie się dawno zapomniany żal, który kiedyś dręczył je dniami i nocami. Teraz uda się spojrzeć na dawną historię z nowej perspektywy i... uśmiechnąć się na jej wspomnienie. Strzelce zauważą ze zdziwieniem, że wcale ich już nie rani. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-7 listopada 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce czeka niespodzianka ze strony partnera. Wpadnie on na szalony pomysł i postanowi go zrealizować, choć będzie to wymagało nie lada poświęcenia. Warto go wspierać w dążeniu do celu, bo ma szansę odnieść spory sukces - a to wywrze wpływ na resztę wspólnego życia.

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-7 listopada 2021 roku - Wodnik

Wodniki nie powinny siedzieć w domu. Spotka je wiele przyjemnych chwil, jeśli tylko wyściubią nosa spod kocyka. Choć mogą mieć teraz ochotę schować się przed resztą świata, o wiele lepiej zrobią, gdy zdecydują się odnaleźć w sobie trochę energii. W weekend warto wybrać się na spacer - pojawi się wtedy okazja, by poznać kogoś interesującego.

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-7 listopada 2021 roku - Ryby

Ryby staną przed trudnym wyborem. O ich względy zaczną zabiegać dwie osoby, które nie będą chciały tolerować rywali. Mogą wywierać na Rybach presję, by jak najszybciej podjęły decyzję, z kim chcą się spotykać. Mimo to nie warto się jej poddawać. Zamiast obiecywać komuś wspólną przyszłość, lepiej go poznać i sprawdzić, czy znajomość ma sens.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?