Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 23-30 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

20.11.2020 12:33
Horoskop tygodniowy miłosny
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie miłosne, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i sprawdź!

Horoskop na nadchodzący tydzień zapowiada nam czas pełen wrażeń. Słońce opuściło mroczny znak Skorpiona i przeniosło się do frywolnego Strzelca, a już 30 listopada czeka nas pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt, połączona z półcieniowym zaćmieniem. Wszyscy poczujemy nagły powiew optymizmu, ale razem z tym pojawi się w nas wielka chęć przeżycia przygody. Przy zaćmieniu Księżyca może to skutkować nagłymi, impulsywnymi działaniami, które w ciągu jednej chwili całkowicie odmienią nasze relacje z innymi. Jedno jest pewne - w tym tygodniu warto uważać na słowa!

Zobacz także: Horoskop miłosny na listopad 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy miłosny dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Odetchniecie z ulgą, bo wreszcie przestaną was nawiedzać wspomnienia nieudanych związków. Wasza pewność siebie nareszcie powróci. Możecie jednak czuć się jeszcze za bardzo zmęczeni, by wyruszać na łowy. Poczekajcie, aż przyjdzie grudzień. Zakochane Barany poczują, jak ich miłość odżywa!

Horoskop tygodniowy - Byk

Byki dopadnie zwątpienie. Sami już nie wiecie, na czym tak naprawdę wam zależy. Sprawy wyjaśnią się w ciągu 2-3 tygodni i wszystko skończy się dobrze, ale pod jednym warunkiem. Uważajcie na to, co mówicie! Może was korcić, żeby sprawić przykrość bliskiej osobie i w ten sposób zamaskować swój brak pewności siebie. Nie róbcie tego, bo później będziecie żałować.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Byka? Jest na to sposób!

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Pod koniec miesiąca Bliźnięta postanowią coś radykalnie zmienić. Prawdopodobnie zrezygnujecie z czegoś, co nie jest wam już potrzebne. Poczujecie się tak, jakbyście mieli niedługo wyruszyć w nieznane, więc zapragniecie się pozbyć ciężkiego bagażu. Część Bliźniaków może zacząć rozważać przeprowadzkę. Czyżbyście uciekali od kogoś...?

Horoskop tygodniowy - Rak

Ktoś może wam w tym tygodniu powiedzieć wprost, co myśli o zmienności nastrojów, z której słynie Rak. Nie będzie to miła rozmowa. Poczujecie się niedocenieni i niezrozumiani. Ale spójrzcie na to z perspektywy drugiej strony - wasza skrytość sprawia, że musi sam/a zgadywać, dlaczego co chwilę zmieniacie zdanie! Spróbujcie to wyjaśnić.

Horoskop tygodniowy - Lew

Wejście w sezon Strzelca naładuje was pozytywną energią, której brakowało wam w listopadzie. Będziecie chcieli cieszyć się życiem. Niestety - osoba, której oddaliście swoje serce, właśnie teraz zapragnie pogrążyć się w melancholii. Czy chcecie poświęcić dla niego/niej swój dobry nastrój? Lew długo nie wytrzyma bez słońca...

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Lwa? Rozpal jego płomień!

Horoskop tygodniowy - Panna

Panny staną się teraz marudne i chociaż będą próbowały tego nie okazywać, ludzie zaczną je irytować. Najbliższy tydzień najlepiej będzie spędzić w samotności, w ciszy i w spokoju. Kiedy uda wam się odrobinę zrelaksować, może zapomnicie o tym, że nikt nie potrafi spełnić waszych oczekiwań. Może nawet postanowicie trochę odpuścić...

Horoskop tygodniowy - Waga

Przyszedł czas, żeby wziąć odpowiedzialność za swoje decyzje. Niektóre Wagi porzuciły w tym roku lojalne osoby dla nowych, toksycznych znajomości lub układów z przeszłości, które od dawna wysysają z was całą energię. Jeśli w tym tygodniu czujecie się nieszczęśliwi, będziecie musieli sobie uświadomić, że taki właśnie był wasz wybór. I tylko wy, nikt inny, możecie teraz cokolwiek zmienić!

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Będziecie mieć powody do wdzięczności. Szczególnie Skorpiony w parach będą otoczone czułością, usłyszą ważne wyznanie lub dostaną miły prezent. Single również poczują, że ktoś je dostrzega i wyraźnie pokazuje, jak bardzo mu zależy. Wasza atrakcyjność wzrasta, a w zachowaniu manifestujecie najlepsze cechy swojego charakteru.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Z niecierpliwością wypatrujecie zimy i bardzo chcecie mieć już listopad za sobą. Strzelce wiedzą, że zaczyna się ich czas. Nawet jeśli brakuje wam jeszcze pewności siebie, odczekajcie kilka dni. Już na początku grudnia zmienicie się w wulkan energii. Zauważy to osoba, o której od dawna marzycie.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Poprawią się wasze kontakty z przyjaciółmi. Uspokojone Koziorożce staną się bardziej wyrozumiałe wobec ukochanej osoby. W tym tygodniu nabierzecie ochoty, by wszystkimi się opiekować i zaczniecie okazywać swoje przywiązanie przy pomocy małych, ale znaczących gestów. Wszyscy poczują się tak cudownie, jakbyście przyspieszyli nadejście Świąt!

Zobacz także: Jak podrywa Wodnik? Sprawdź, czy mu się podobasz!

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Część Wodników może odczuwać niezdrową fascynację wywołaną zachowaniem znajomej osoby ze szkoły lub z pracy. Zaczniecie fantazjować o tym, by zrobić coś naprawdę nieprzyzwoitego... Zastanów się jednak poważnie, jeśli będzie to oznaczało rozbijanie czyjegoś związku. Konsekwencje mogą być poważne. I nie tylko "sercowe".

Horoskop tygodniowy - Ryby

Niemal z dnia na dzień zaczniecie dostrzegać, że ta osoba, którą widzicie w lustrze, jest o wiele ładniejsza i sympatyczniejsza, niż się wam do niedawna zdawało. Ryby nareszcie zaczną dobrze się czuć we własnej skórze. Ludzie wokół zauważą, że wasze oczy błyszczą, a uśmiech stał się promienny. Zaczniecie wyglądać jak chodząca obietnica nadejścia wiosny. Ktoś to dostrzeże i zacznie was obserwować...

Zobacz także: Zodiakalne Ryby w sypialni. Jakimi są kochankami?

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?