Zamknij

Horoskop tygodniowy finansowy - pieniądze, praca, kariera. Wodniki zapłacą za coś podwójnie

03.01.2022 14:06
Horoskop tygodniowy finansowy
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy finansowy na 3-9 stycznia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku podpowie ci, czego powinieneś się teraz spodziewać w sferze finansów i kariery. Zobacz, co czeka cię w pracy.

Finanse dla każdego znaku zodiaku oznaczają co innego. Jednym zależy na pieniądzach, a innym wystarczy niezbędne minimum. Mimo to wszyscy potrzebujemy ich do życia.

Zakupy, długi, kredyty, niespodziewane wydatki, premie, zlecenia i awanse - nigdy nie możemy być do końca pewni, co wydarzy się w kolejnym tygodniu. Czasem jesteśmy zmuszeni do oszczędzania, ale zdarza się też, że niespodziewanie udaje nam się zarobić sporą sumę. Układ gwiazd podpowiada, co czeka nas w nadchodzących dniach.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy finansowy na 3-9 stycznia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Kto może być teraz spokojny o stan swojego konta w banku, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop finansowy na ten tydzień i sprawdź!

Horoskop tygodniowy finansowy na 3-9 stycznia 2022 roku - Baran

Barany popełnią błąd, jeśli będą próbowały teraz walczyć z innymi. Nikt nie ma na to ochoty, bo wszyscy w firmie są jeszcze rozleniwieni po świętach i sylwestrze. Każdy pretekst do kłótni będzie teraz zlekceważony i wyśmiany. Nie warto prowokować takich sytuacji - nawet jeśli Barany mają pretensje w słusznej sprawie.

Horoskop tygodniowy finansowy na 3-9 stycznia 2022 roku - Byk

Byki obiecają komuś coś ważnego i nie dotrzymają słowa. Mogą nie przyjść na spotkanie, nie wykonać istotnego zadania albo zlekceważyć czyjąś wiadomość. Im szybciej za to przeproszą, tym lepiej. Trzeba natychmiast naprawić ten błąd. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 3-9 stycznia 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta nie powinny udawać, że im na czymś nie zależy. Jeśli będą tak otwarcie twierdziły, po prostu to stracą. W ich życiu nastał teraz czas na to, by wyznaczyć sobie jasne cele i pracować z pełnym zaangażowaniem.

Horoskop tygodniowy finansowy na 3-9 stycznia 2022 roku - Rak

Raki przestaną się przejmować tym, co myślą o nich inni. Kiedy zaczną działać w zgodzie ze sobą i nie będą usiłowały się nikomu przypodobać, osiągną najwięcej. Staną się kreatywne jak nigdy dotąd, dzięki czemu wpadną na pomysł, który zachwyci wszystkich.

Horoskop tygodniowy finansowy na 3-9 stycznia 2022 roku - Lew

Lwy poczują się o wiele lepiej niż w ubiegłym roku. Szybko zauważą, że to, co sprawiało im do niedawna ogromny wysiłek, teraz przychodzi z łatwością. Uda im się odzyskać energię do działania, więc śmiało ruszą do przodu.

Horoskop tygodniowy finansowy na 3-9 stycznia 2022 roku - Panna

Panny powinny wreszcie zwrócić uwagę na to, jak wiele udało im się osiągnąć w ciągu kilku ubiegłych lat. Jeśli same nie świętują swoich sukcesów, to z jakiego powodu ktoś inny ma zdawać sobie z nich sprawę? Najwyższy czas zacząć się chwalić własną pracą.

Horoskop tygodniowy finansowy na 3-9 stycznia 2022 roku - Waga

Wagi otrzymają nagrodę za swój ubiegłoroczny wysiłek. Rozpoczną 2022 rok z poczuciem, że ich praca została doceniona, a starania zauważone. Powinny teraz dać sobie kilka dni na odpoczynek. Należy im się z całą pewnością.

Horoskop tygodniowy finansowy na 3-9 stycznia 2022 roku - Skorpion

Skorpiony mogą ściągnąć na siebie pecha, jeśli będą cały czas narzekały. Bliscy mają już dosyć słuchania o ich zmartwieniach, ale one wciąż uparcie powtarzają, że to będzie najtrudniejszy rok w ich życiu. Aby ta przepowiednia się nie spełniła, powinny jak najszybciej zmienić swoje nastawienie.

Horoskop tygodniowy finansowy na 3-9 stycznia 2022 roku - Strzelec

Strzelce w tym tygodniu będą miały szansę wykazać się odwagą i poprosić o podwyżkę. Zanim jednak to zrobią, powinny się zastanowić, czym na nią zasłużyły. Jeśli dobrze przygotują się do rozmowy z szefem, mogą uzyskać jego zgodę na podniesienie wynagrodzenia.

Horoskop tygodniowy finansowy na 3-9 stycznia 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce pod żadnym pozorem nie powinny teraz pożyczać od nikogo pieniędzy. Druga strona będzie usiłowała je po tym oszukać, wmawiając im, że wzięły od niej dwa razy wyższą sumę, niż w rzeczywistości miało to miejsce. Lepiej nie prowadzić teraz z nikim żadnych negocjacji finansowych.

Horoskop tygodniowy finansowy na 3-9 stycznia 2022 roku - Wodnik

Wodniki w tym tygodniu będą musiały zapłacić za coś dwa razy. Stanie się tak z ich własnej winy. Zignorują ważne zobowiązanie i nie wywiążą się z umowy, więc będą musiały ponownie się zadeklarować, by nie stracić możliwości dalszej współpracy z drugą osobą lub instytucją. To wydarzenie powinno skłonić je do refleksji nad tym, nad czym najbardziej im teraz zależy.

Horoskop tygodniowy finansowy na 3-9 stycznia 2022 roku - Ryby

Ryby czeka niespodziewany przelew, który poprawi im nastrój. Choć nie otrzymają wcale wysokiej kwoty, wiadomość od banku sprawi im przyjemność. Będzie bowiem oznaczała, że ktoś o nich pamięta i bardzo je ceni.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?