Zamknij

Horoskop tygodniowy finansowy - pieniądze, praca, kariera. Wodniki odzyskają utracone pieniądze

02.11.2021 15:26

Horoskop tygodniowy finansowy na 1-7 listopada 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku podpowie ci, czego powinieneś się teraz spodziewać w sferze finansów i kariery. Zobacz, co czeka cię w pracy.

Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Finanse dla każdego znaku zodiaku oznaczają co innego. Jednym zależy na pieniądzach, a innym wystarczy niezbędne minimum. Mimo to wszyscy potrzebujemy ich do życia.

Zakupy, długi, kredyty, niespodziewane wydatki, premie, zlecenia i awanse - nigdy nie możemy być do końca pewni, co wydarzy się w kolejnym tygodniu. Czasem jesteśmy zmuszeni do oszczędzania, ale zdarza się też, że niespodziewanie udaje nam się zarobić sporą sumę. Układ gwiazd podpowiada, co czeka nas w nadchodzących dniach.

Kto może być teraz spokojny o stan swojego konta w banku, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop finansowy na ten tydzień i sprawdź!

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy finansowy na 1-7 listopada 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Jak zarobić pieniądze i zadbać o to, by ich nie stracić? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzący tydzień, przeczytaj swój horoskop finansowy.

Horoskop tygodniowy finansowy na 1-7 listopada 2021 roku - Baran

Barany czeka w ten weekend szampańska zabawa. Ich nastrój szybko się jednak popsuje, jeśli zauważą, że zgubiły portfel, telefon albo kluczyki od samochodu. Powinny cały czas pilnować, by mieć je przy sobie.

Horoskop tygodniowy finansowy na 1-7 listopada 2021 roku - Byk

Byki nie będą w stanie skupić się na pracy. Czeka je tak szczęśliwy tydzień w miłości, że zupełnie zapomną o swoich zobowiązaniach. Mogą przegapić ważne terminy, ale nie muszą się tym przejmować. W przyszłym tygodniu uda się nadrobić wszystkie zaległości.

Horoskop tygodniowy finansowy na 1-7 listopada 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta mogą poczuć się zmęczone i sfrustrowane. Realizacja projektów zacznie się przedłużać, więc będzie trzeba poczekać na upragnioną wypłatę. Czas zamienić kawę na ziołową herbatę i trochę się uspokoić. Kiedy Bliźnięta będą w dobrym nastroju, skończą pracę o wiele szybciej.

Horoskop tygodniowy finansowy na 1-7 listopada 2021 roku - Rak

Raki w tym tygodniu pożałują, że odmówiły współpracy z partnerem, który był nimi zainteresowany. Zobaczą, jak jego firma odnosi sukcesy, podczas gdy one same wciąż czują się tak, jakby stały w miejscu. Nie powinny jednak dać się zwieść pozorom. Ich znajomy ma spore problemy, które ukrywa przed światem.

Horoskop tygodniowy finansowy na 1-7 listopada 2021 roku - Lew

Lwy będą wyjątkowo kreatywne. Warto wykorzystać to zarówno w pracy, jak i w codziennym życiu. Pomysły, które pojawią się w tym tygodniu, przyniosą ogromną satysfakcję w ciągu najbliższych miesięcy.

Horoskop tygodniowy finansowy na 1-7 listopada 2021 roku - Panna

Panny powinny zadbać o to, jak wygląda przestrzeń, w której pracują. Jeśli postanowią ją teraz uporządkować i zatroszczą się o odpowiednią dekorację, staną się o wiele bardziej efektywne. Nagle odkryją, że mają czas na podjęcie dodatkowej pracy. Do końca roku zyskają dzięki niej sporo pieniędzy.

Horoskop tygodniowy finansowy na 1-7 listopada 2021 roku - Waga

Wagi zaczną snuć plany na 2022 rok. Aby je spełnić, powinny co miesiąc odkładać na koncie niewielką sumę. W najbliższym czasie lepiej odpuścić sobie nieplanowane zakupy i oszczędzać. W ten sposób uda im się nazbierać tak wysoką kwotę, że będą mogły pozwolić sobie na spełnienie marzeń.

Horoskop tygodniowy finansowy na 1-7 listopada 2021 roku - Skorpion

Skorpiony zapragną podarować komuś niewielkie wsparcie finansowe. Warto się jednak zastanowić, z jakiego powodu zamierzają to zrobić. Czy chcą, by ta osoba miała u nich później dług wdzięczności? Lepiej nią w ten sposób nie manipulować.

Horoskop tygodniowy finansowy na 1-7 listopada 2021 roku - Strzelec

Strzelce nie powinny pożyczać nikomu pieniędzy. Jeśli teraz to zrobią, nie odzyskają nawet ułamka całej kwoty. Ktoś ze znajomych na zawsze zerwie z nimi kontakt i już nigdy więcej się nie odezwie. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 1-7 listopada 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce nie będą musiały się o nic martwić. W tym tygodniu usłyszą słowa uznania za wykonaną do tej pory pracę, a w nadchodzących dniach zyskają okazję, by trochę odpocząć i naładować baterie. Zapowiada się wspaniały tydzień.

Horoskop tygodniowy finansowy na 1-7 listopada 2021 roku - Wodnik

Wodniki na początku roku straciły sporą sumę. Te pieniądze właśnie się zwrócą, a ponadto będą związane z propozycją długotrwałej współpracy. Warto z niej skorzystać, bo okaże się najlepszą inwestycją ostatnich lat.

Horoskop tygodniowy finansowy na 1-7 listopada 2021 roku - Ryby

Ryby czeka w tym tygodniu miła niespodzianka. Otrzymają przelew, którego się nie spodziewały. Dodatkowe pieniądze podreperują rodzinny budżet, więc w weekend będzie można zaszaleć bez wyrzutów sumienia.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?