Zamknij

Horoskop tygodniowy finansowy - pieniądze, praca, kariera. Wagi nie powinny nikomu ufać

03.10.2022 13:28

Horoskop tygodniowy finansowy na 3-9 października 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku podpowie ci, czego powinieneś się teraz spodziewać w sferze finansów i kariery. Zobacz, co czeka cię w pracy.

Horoskop tygodniowy finansowy
fot. Shutterstock

Finanse dla każdego znaku zodiaku oznaczają co innego. Jednym zależy na pieniądzach, a innym wystarczy niezbędne minimum. Mimo to wszyscy potrzebujemy ich do życia.

Zakupy, długi, kredyty, niespodziewane wydatki, premie, zlecenia i awanse - nigdy nie możemy być do końca pewni, co wydarzy się w kolejnym tygodniu. Czasem jesteśmy zmuszeni do oszczędzania, ale zdarza się też, że niespodziewanie udaje nam się zarobić sporą sumę. Układ gwiazd podpowiada, co czeka nas w nadchodzących dniach.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy finansowy na 3-9 października 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Kto może być teraz spokojny o stan swojego konta w banku, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop finansowy na ten tydzień i sprawdź!

Horoskop tygodniowy finansowy na 3-9 października 2022 roku - Baran

Barany za sprawą zbliżającej się pełni Księżyca mogą stracić coś, na czym zależało im najbardziej. Zamiast rozpaczać, powinny się zastanowić, czy rzeczywiście było to dla nich dobre. Wiele wskazuje na to, że tak naprawdę powinny się cieszyć - dzięki temu nagłemu rozstaniu uda im się uniknąć kłopotów.

Horoskop tygodniowy finansowy na 3-9 października 2022 roku - Byk

Byki będą miały stabilną pozycję finansową, więc nie powinny czuć się zobligowane, by brać na siebie więcej obowiązków. Jeśli to zrobią, ich bliscy poczują się zaniedbywani. Nie wszyscy mogą mieć ochotę walczyć o uwagę. Ktoś może podjąć decyzję o zakończeniu relacji.

Horoskop tygodniowy finansowy na 3-9 października 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta powinny zapisać się na weekendowy kurs, dzięki któremu zwiększą swoją pewność siebie. Wcale nie musi on być związany z ich zawodem. Wystarczy, że poprawi im samopoczucie i pomoże zwalczyć stres. Po jego ukończeniu Bliźnięta od razu zaczną lepiej sobie radzić z obowiązkami.

Horoskop tygodniowy finansowy na 3-9 października 2022 roku - Rak

Raki mogą nabrać ochoty, by popisać się przed swoimi współpracownikami. Zaczną przechwalać się sukcesami, które udało im się osiągnąć w tym roku. Nie będą jednak wiedziały, że w grupie znajduje się osoba o nieczystych intencjach. Wykorzysta zdobyte informacje, by zaszkodzić całemu zespołowi. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 3-9 października 2022 roku - Lew

Lwy wiele zyskają, jeśli zadbają o higienę pracy. Wystarczy zrobić porządek na biurku i w pomieszczeniu, w którym pracują. Dzięki temu łatwiej im będzie zorganizować swoje zajęcia i odzyskać motywację. Czas wyrzucić to, co od dawna niepotrzebnie zaśmieca ich przestrzeń. Jeśli postanowią ją dodatkowo upiększyć, znowu zaczną się uśmiechać.

Horoskop tygodniowy finansowy na 3-9 października 2022 roku - Panna

Panny nie powinny angażować się w konflikty w środowisku pracy, bo mogą zostać kozłem ofiarnym. Aby uniknąć zwolnienia, w nadchodzącym czasie muszą opanować trudną sztukę dyplomacji. Jeśli będą miłe dla każdego, ich pozycja w firmie będzie bezpieczna. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 3-9 października 2022 roku - Waga

Wagi muszą mieć oczy szeroko otwarte. Ktoś pragnie im zaszkodzić, jednak dobrze się z tym kryje. Nie powinny przyznawać się do swoich podejrzeń i zamiast tego uważnie obserwować wszystkich, którzy wchodzą z nimi w kontakt. Pośród nich znajduje się zręczny manipulator i oszust.

Horoskop tygodniowy finansowy na 3-9 października 2022 roku - Skorpion

Skorpiony powinny zacząć oszczędzać, zamiast myśleć o przyjemnościach. Może się okazać, że członkowie rodziny od dawna mają do nich o to pretensje. Warto pamiętać o tym, by nie zachowywać się egoistycznie. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 3-9 października 2022 roku - Strzelec

Strzelce nie będą miały pewności co do słuszności podjętych decyzji. Trudno im będzie ocenić swoją sytuację, ale nie powinny się tym zadręczać. Przed końcem roku dowiedzą się, czy postąpiły słusznie. W tej chwili nic już nie mogą zmienić. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 3-9 października 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce otrzymają pieniądze, na które od dawna czekały. Może to być spłata długu, premia w pracy lub darowizna. Ktoś postanowi je obdarować i pokazać, że je docenia. Nie powinny jednak nikomu o tym mówić - wzbudzą zazdrość w otoczeniu.

Horoskop tygodniowy finansowy na 3-9 października 2022 roku - Wodnik

Wodniki powinny wprowadzić do swojej codzienności regularne ćwiczenia fizyczne. To pomoże im odzyskać dyscyplinę, a także nabrać pewności siebie. Zobaczą, że są w stanie zmotywować się do działania pomimo niesprzyjającej jesiennej aury. Dzięki temu poczują, że nabierają energii. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 3-9 października 2022 roku - Ryby

Ryby niespodziewanie mogą poczuć zauroczenie. Spodoba im się ktoś, z kim pracują od niedawna. Nabiorą ochoty, by od razu zaproponować tej osobie randkę, jednak powinny się z tym wstrzymać. Może się okazać, że ta znajomość zaszkodzi im w karierze.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?