Zamknij

Horoskop tygodniowy finansowy - pieniądze, praca, kariera. Wagi mogą zawalczyć o podwyżkę

16.05.2022 11:39
Horoskop tygodniowy finansowy
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy finansowy na 16-22 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku podpowie ci, czego powinieneś się teraz spodziewać w sferze finansów i kariery. Zobacz, co czeka cię w pracy.

Finanse dla każdego znaku zodiaku oznaczają co innego. Jednym zależy na pieniądzach, a innym wystarczy niezbędne minimum. Mimo to wszyscy potrzebujemy ich do życia.

Zakupy, długi, kredyty, niespodziewane wydatki, premie, zlecenia i awanse - nigdy nie możemy być do końca pewni, co wydarzy się w kolejnym tygodniu. Czasem jesteśmy zmuszeni do oszczędzania, ale zdarza się też, że niespodziewanie udaje nam się zarobić sporą sumę. Układ gwiazd podpowiada, co czeka nas w nadchodzących dniach.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy finansowy na 16-22 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Kto może być teraz spokojny o stan swojego konta w banku, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop finansowy na ten tydzień i sprawdź!

Horoskop tygodniowy finansowy na 16-22 maja 2022 roku - Baran

Barany osiągną najwięcej, jeśli narzucą sobie dyscyplinę i zaczną pracować według planu. Jeśli tego nie zrobią, zapomną o ważnych zobowiązaniach i stracą zaufanie szefa. W tym tygodniu powinny wszystko zapisywać w kalendarzu, by nic im nie umknęło. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 16-22 maja 2022 roku - Byk

Byki będą mogły liczyć na pomoc ze strony przyjaciół. Ktoś, kto jest obecny w ich życiu od dawna, z chęcią udzieli im rady i wsparcia. Byki w tym tygodniu poczują, że nie są ze swoimi problemami same - zawsze mogą liczyć na lojalność bliskich.

Horoskop tygodniowy finansowy na 16-22 maja 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta powinny unikać ryzykownych inwestycji. Chociaż z pozoru będą one wyglądały jak zapowiedź szybkiego zdobycia majątku, mogą okazać się wielkim oszustwem. W tym tygodniu lepiej nikomu nie ufać.

Horoskop tygodniowy finansowy na 16-22 maja 2022 roku - Rak

Raki mogą odnieść spory sukces w pracy, jednak nie powinny się nikomu z tego zwierzać. Jeśli zdradzą tę tajemnicę przed jej oficjalnym ogłoszeniem, mogą zirytować współpracowników i wywołać poważny konflikt. Lepiej zachować teraz wszystko dla siebie.

Horoskop tygodniowy finansowy na 16-22 maja 2022 roku - Lew

Lwy zaczną patrzeć na życie z większym optymizmem. Uda im się odzyskać energię, dzięki czemu nabiorą mobilizacji do pracy. Chociaż początkowo będą miały wrażenie, że czeka je teraz mnóstwo obowiązków, szybko się z nimi uporają.

Horoskop tygodniowy finansowy na 16-22 maja 2022 roku - Panna

Panny nie będą mogły się skupić na pracy, bo w ich życiu pojawi się natarczywy adorator. Jego starania okażą się na tyle irytujące, że trudno będzie się skoncentrować na wykonywaniu codziennych zadań. Warto przeprowadzić z nim szczerą rozmowę i powiedzieć otwarcie, że nie jest mile widziany.

Horoskop tygodniowy finansowy na 16-22 maja 2022 roku - Waga

Wagi poczują się docenione. Zauważą, że szef bardzo sobie ceni ich pracę i zależy mu na ich obecności w zespole. Chociaż więc wcześnie nie miały śmiałości zapytać go o podwyżkę, teraz będą mogły to zrobić. Jeśli przedstawią racjonalne argumenty, mają szansę ją uzyskać. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 16-22 maja 2022 roku - Skorpion

Skorpiony nie powinny zbytnio się martwić. Ich przyszłość zapowiada się optymistycznie, a bliscy są bezpieczni. Nawet jeśli w ostatnim czasie męczyły je koszmary i nie mogły się uwolnić od poczucia, że mają wiele powodów do niepokoju, w nadchodzącym czasie poczują, że ich sprawy zaczęły zmierzać w dobrym kierunku.

Horoskop tygodniowy finansowy na 16-22 maja 2022 roku - Strzelec

Strzelce mogą wiele osiągnąć, jeśli nawiążą współpracę z niedawno poznaną osobą. Ktoś, kto zrobił na nich ogromne wrażenie, może zrewolucjonizować ich stosunek do zarabiania pieniędzy. Odwaga tej osoby okaże się inspirująca. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 16-22 maja 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce czeka spokojny i harmonijny czas. Nie będą musiały się przejmować obowiązkami, bo w nadchodzących tygodniach problemy będą je omijać. Wystarczy, że zrobią to, co do nich należy, a potem mogą się cieszyć wiosną.

Horoskop tygodniowy finansowy na 16-22 maja 2022 roku - Wodnik

Wodniki mogą mieć kłopoty z okazji retrogradacji Merkurego. Ich komunikacja z innymi będzie zakłócona - wiadomości mogą nie docierać do adresatów, niespodziewane wydarzenia przerwą kilka ważnych rozmów. W najbliższych dniach lepiej nie podpisywać żadnych umów i zaczekać do końca miesiąca.

Horoskop tygodniowy finansowy na 16-22 maja 2022 roku - Ryby

Ryby będą miały ochotę się zaszyć i przez kilka dni nie odbierać telefonów. Wydarzenia astrologiczne w tym miesiącu wywrą silny wpływ na ich samopoczucie. Po zaćmieniu Księżyca poczują potrzebę, by zapewnić sobie odpoczynek. Jeśli tego nie zrobią, mogą mieć poważne problemy zdrowotne. Czas zatroszczyć się o siebie.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?