Zamknij

Horoskop tygodniowy finansowy - pieniądze, praca, kariera. Skorpiony czekają spore wydatki

20.09.2021 15:15
Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy finansowy na 20-26 września 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku podpowie ci, czego powinieneś się teraz spodziewać w sferze finansów i kariery. Zobacz, co czeka cię w pracy.

Finanse dla każdego znaku zodiaku oznaczają co innego. Jednym zależy na pieniądzach, a innym wystarczy niezbędne minimum. Mimo to wszyscy potrzebujemy ich do życia.

Zakupy, długi, kredyty, niespodziewane wydatki, premie, zlecenia i awanse - nigdy nie możemy być do końca pewni, co wydarzy się w kolejnym tygodniu. Czasem jesteśmy zmuszeni do oszczędzania, ale zdarza się też, że niespodziewanie udaje nam się zarobić sporą sumę. Układ gwiazd podpowiada, co czeka nas w nadchodzących dniach.

Kto może być teraz spokojny o stan swojego konta w banku, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop finansowy na ten tydzień i sprawdź!

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy finansowy na 20-26 września 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Jak zarobić pieniądze i zadbać o to, by ich nie stracić? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzący tydzień, przeczytaj swój horoskop finansowy.

Horoskop tygodniowy finansowy na 20-26 września 2021 roku - Baran

Barany będą chciały w tym tygodniu przekonać kogoś bliskiego, że powinien dać im pożyczkę. Jeśli jednak mają pieniądze, popełnią błąd, wyrażając taką prośbę. Ta osoba szybko się o tym dowie i poczuje się wykorzystana.

Horoskop tygodniowy finansowy na 20-26 września 2021 roku - Byk

Byki nie powinny przechwalać się tym, jak wiele zarabiają. Jeśli będą nieuważne, mogą wszystko stracić. Lepiej się teraz nie wywyższać i unikać złośliwości.

Horoskop tygodniowy finansowy na 20-26 września 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta podczas pełni Księżyca poczują, że czas ułożyć nowy plan działania. W nadchodzących dniach zamkną wszystkie stare projekty i zaplanują kolejne inicjatywy. Wpadną na kilka świetnych pomysłów.

Horoskop tygodniowy finansowy na 20-26 września 2021 roku - Rak

Raki nie zrobią zawrotnej kariery, jeśli cały czas będą chodzić z głową w chmurach. Jeśli są w kimś zakochane, powinny się zastanowić, czy przesadnie go nie idealizują. Czy ta osoba nie stała się dla nich ważniejsza od ich własnych spraw?

Horoskop tygodniowy finansowy na 20-26 września 2021 roku - Lew

Lwy czeka pracowity tydzień, który zapewni im uznanie dopiero za kilka miesięcy. Choć nie zobaczą teraz efektów swojej pracy, powinny czuć się z siebie zadowolone. Nagroda będzie bardzo przyjemna.

Horoskop tygodniowy finansowy na 20-26 września 2021 roku - Panna

Panny najwięcej osiągną narzucając sobie dyscyplinę. Jeśli zaczną działać według planu, znajdą sposób na pomnożenie swoich zasobów bez większego wysiłku.

Horoskop tygodniowy finansowy na 20-26 września 2021 roku - Waga

Wagi powinny się zastanowić, komu mogą zaufać. Nie jest to dla nich dobry tydzień na podpisywanie umów i innych zobowiązań. Lepiej odczekać jakiś czas i sprawdzić, czy inni mają wobec nich dobre intencje. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 20-26 września 2021 roku - Skorpion

Skorpiony czekają w tym tygodniu spore wydatki. Będzie to niespodziewana szansa na spełnienie marzeń. Lepiej nie robić teraz nieprzemyślanych zakupów, by w stosownej chwili móc wykorzystać oszczędności.

Horoskop tygodniowy finansowy na 20-26 września 2021 roku - Strzelec

Strzelce wpadną na pomysł, by podarować komuś drogi prezent. Warto jednak przemyśleć ten gest, bo jeśli druga osoba nie będzie chciała się za niego odwdzięczyć, sytuacja stanie się niezręczna. Może lepiej zaprosić tę osobę na obiad?

Horoskop tygodniowy finansowy na 20-26 września 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce powinny w tym tygodniu trzymać portfel przy sobie, bo za sprawą chaotycznej pełni w Rybach mogą go zgubić. Dla pewności dobrze jest co jakiś czas sprawdzać, czy jest w torebce lub w kieszeni.

Horoskop tygodniowy finansowy na 20-26 września 2021 roku - Wodnik

Wodniki otrzymają ciekawą propozycję zawodową, ale najlepiej zrobią, jeśli przez jakiś czas wstrzymają się z decyzją w tej sprawie. Dobrze się upewnić, czy w umowie nie ma zapisów, które mogą im zaszkodzić.

Horoskop tygodniowy finansowy na 20-26 września 2021 roku - Ryby

Ryby, które czują, że ich sytuacja materialna jest niepewna, powinny poradzić się swoich przyjaciół. Złym pomysłem będzie natomiast proszenie o radę członków rodziny - ta rozmowa skończy się awanturą. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?