Zamknij

Horoskop tygodniowy finansowy - pieniądze, praca, kariera. Skorpiony będą miały szansę się wzbogacić

22.11.2021 12:54
Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy finansowy na 22-28 listopada 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku podpowie ci, czego powinieneś się teraz spodziewać w sferze finansów i kariery. Zobacz, co czeka cię w pracy.

Finanse dla każdego znaku zodiaku oznaczają co innego. Jednym zależy na pieniądzach, a innym wystarczy niezbędne minimum. Mimo to wszyscy potrzebujemy ich do życia.

Zakupy, długi, kredyty, niespodziewane wydatki, premie, zlecenia i awanse - nigdy nie możemy być do końca pewni, co wydarzy się w kolejnym tygodniu. Czasem jesteśmy zmuszeni do oszczędzania, ale zdarza się też, że niespodziewanie udaje nam się zarobić sporą sumę. Układ gwiazd podpowiada, co czeka nas w nadchodzących dniach.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy finansowy na 22-28 listopada 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Kto może być teraz spokojny o stan swojego konta w banku, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop finansowy na ten tydzień i sprawdź!

Horoskop tygodniowy finansowy na 22-28 listopada 2021 roku - Baran

Barany zamarzą w tym tygodniu o wzięciu udziału w projekcie, do którego mają dostęp tylko wybrani. Aby się do niego dostać, powinny zachowywać się skromnie i nie kłamać, gdy zaczną opowiadać o swoich osiągnięciach. Kluczem do sukcesu jest bycie sobą. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 22-28 listopada 2021 roku - Byk

Byki stracą coś, na czym kiedyś bardzo im zależało. Teraz jednak uświadomią sobie, że wcale nie jest im już potrzebne. Zamiast rozpaczać, skoncentrują się na planach na nadchodzące tygodnie. Jeśli odpowiedzą sobie na pytanie, co chciałyby teraz osiągnąć, uda im się ułożyć odpowiednią strategię. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 22-28 listopada 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta będą miały o wiele więcej pracy niż zwykle, ale dzięki temu uda im się zarobić sporą sumę. W ich życiu nastanie czas, w którym będą mogły pozwolić sobie na wszystkie zachcianki. Dzięki optymistycznemu nastawieniu zdobędą teraz wszystko, czego zapragną.

Horoskop tygodniowy finansowy na 22-28 listopada 2021 roku - Rak

Raki mogą w tym tygodniu nie zapanować nad emocjami. Zaatakują kogoś, do kogo od dawna miały żal. Wpłynie to na atmosferę w pracy i może doprowadzić do kolejnych kłótni. Raki nie powinny jednak nikogo przepraszać za swoje słowa. Jeśli były szczere, należało to wreszcie z siebie wyrzucić.

Horoskop tygodniowy finansowy na 22-28 listopada 2021 roku - Lew

Lwy nie będą w stanie zbyt wiele zrobić, jeśli nie zadbają o to, by się odrobinę wyciszyć. Układ planet sprawi, że poczują się zestresowane i przemęczone. Powinny jak najwięcej spacerować na świeżym powietrzu i unikać toksycznych ludzi.

Horoskop tygodniowy finansowy na 22-28 listopada 2021 roku - Panna

Panny zostaną poproszone o pomoc. Popełnią ogromny błąd, jeśli odmówią - informacja na ten temat szybko rozejdzie się w firmie. Warto więc przez chwilę nie myśleć o sobie i spróbować ułatwić komuś życie.

Horoskop tygodniowy finansowy na 22-28 listopada 2021 roku - Waga

Wagi nie powinny słuchać krytycznych uwag na swój temat. Ktoś w ich otoczeniu będzie usiłował im zaszkodzić. Zamiast się tym stresować, lepiej obrócić to w żart. W tym tygodniu warto skupić się na utrzymywaniu kontaktów z życzliwymi osobami.

Horoskop tygodniowy finansowy na 22-28 listopada 2021 roku - Skorpion

Skorpiony zarobią w tym tygodniu o wiele więcej, niż się spodziewały. Udana współpraca zaowocuje porządnym zastrzykiem gotówki. Zarobioną kwotę najlepiej zainwestować w coś, co przyda się Skorpionom w 2022 roku. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 22-28 listopada 2021 roku - Strzelec

Strzelce może korcić, by zafundować sobie wycieczkę, na którą wcale je nie stać. Zatęsknią za podróżami do tego stopnia, że spontanicznie mogą kupić bilety. Niestety szybko będą musiały odwołać te plany. Na dodatek część pieniędzy się im nie zwróci.

Horoskop tygodniowy finansowy na 22-28 listopada 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce poprawią sobie humor, kiedy przestaną myśleć tylko o pracy i obowiązkach. To dobry czas na to, by zadbać też o przyjemności. W weekend warto wybrać się na zakupy i sprawić sobie samemu mały prezent.

Horoskop tygodniowy finansowy na 22-28 listopada 2021 roku - Wodnik

Wodniki mogą w tym tygodniu wyładować negatywne emocje na osobie, która wcale na to nie zasługuje. Później będą bardzo tego żałować. Jeśli nie przeproszą, przekreślą szanse na udaną współpracę w przyszłości.

Horoskop tygodniowy finansowy na 22-28 listopada 2021 roku - Ryby

Ryby powinny zakończyć toksyczną znajomość, która sprawia, że często wątpią w siebie. Kiedy uwolnią się od codziennych rozmów z pewną osobą, poczują się o wiele swobodniej. To pomoże im zabrać się do pracy z pozytywnym nastawieniem.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?