Zamknij

Horoskop tygodniowy finansowy - pieniądze, praca, kariera. Panny zostaną docenione

29.08.2022 13:57

Horoskop tygodniowy finansowy od 29 sierpnia do 4 września 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku podpowie ci, czego powinieneś się teraz spodziewać w sferze finansów i kariery. Zobacz, co czeka cię w pracy.

Horoskop tygodniowy finansowy
fot. Shutterstock

Finanse dla każdego znaku zodiaku oznaczają co innego. Jednym zależy na pieniądzach, a innym wystarczy niezbędne minimum. Mimo to wszyscy potrzebujemy ich do życia.

Zakupy, długi, kredyty, niespodziewane wydatki, premie, zlecenia i awanse - nigdy nie możemy być do końca pewni, co wydarzy się w kolejnym tygodniu. Czasem jesteśmy zmuszeni do oszczędzania, ale zdarza się też, że niespodziewanie udaje nam się zarobić sporą sumę. Układ gwiazd podpowiada, co czeka nas w nadchodzących dniach.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy finansowy od 29 sierpnia do 4 września 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Kto może być teraz spokojny o stan swojego konta w banku, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop finansowy na ten tydzień i sprawdź!

Horoskop tygodniowy finansowy od 29 sierpnia do 4 września 2022 roku - Baran

Barany zapomną o ważnym zobowiązaniu i nie będą wiedziały, jak mają się z tego wytłumaczyć. Żadna wymówka im nie pomoże. Nie powinny okłamywać szefa ani kolegów z pracy, bo ktoś szybko udowodni im fałsz.

Horoskop tygodniowy finansowy od 29 sierpnia do 4 września 2022 roku - Byk

Byki znajdą nową pasję, która pochłonie je bez reszty. Chociaż pozornie zupełnie im się ona nie przyda w życiu zawodowym, już niedługo się okaże, że jest wręcz przeciwnie. Dzięki swoim zainteresowaniom Byki zaproponują niedługo projekt, który zwróci powszechną uwagę. 

Horoskop tygodniowy finansowy od 29 sierpnia do 4 września 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta może spotkać rozczarowanie. Jeśli będą zbyt wiele oczekiwały od projektu, w który się zaangażowały, czeka je bolesny zawód. Ich przełożony nagle podejmie zaskakującą decyzję. 

Horoskop tygodniowy finansowy od 29 sierpnia do 4 września 2022 roku - Rak

Raki muszą nauczyć się prosić o wsparcie, kiedy go potrzebują. Dzięki czyjejś pomocy uda im się pokazać, na co naprawdę je stać. Nie wszyscy w firmie myślą tylko o rywalizacji. Są tam też osoby, którym zależy na dobru całego zespołu.

Horoskop tygodniowy finansowy od 29 sierpnia do 4 września 2022 roku - Panna

Panny nie powinny myśleć o sobie zbyt krytycznie. W tym tygodniu zostaną niespodziewanie docenione w środowisku pracy, więc lepiej, by były przygotowane na przyjęcie komplementów. Ktoś zaproponuje im teraz współpracę, która przyniesie ogromne zyski.

Horoskop tygodniowy finansowy od 29 sierpnia do 4 września 2022 roku - Waga

Wagi muszą uporządkować swoje stanowisko pracy, jeśli chcą działać efektywnie. Bałagan przeszkadza im w skupieniu uwagi i sprawia, że ciągle popełniają błędy. Wystarczy, że zadbają o tę przestrzeń, a od razu staną się bardziej produktywne.

Horoskop tygodniowy finansowy od 29 sierpnia do 4 września 2022 roku - Skorpion

Skorpiony mogą mieć wrażenie, że są zdane same na siebie. W rzeczywistości wcale tak nie jest. Powinny przestać myśleć o konfliktach i skoncentrować się na współpracy z osobami, które mają podobne cele. Będą zaskoczone, jak wielu jest wokół nich przyjaciół.

Horoskop tygodniowy finansowy od 29 sierpnia do 4 września 2022 roku - Strzelec

Strzelce nie powinny plotkować ani obgadywać znajomych z pracy. Cokolwiek teraz powiedzą, natychmiast się rozniesie. Jeśli nie chcą później tłumaczyć się ze swojego zachowania, muszą trzymać język za zębami.

Horoskop tygodniowy finansowy od 29 sierpnia do 4 września 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce niespodziewanie otrzymają pieniądze od jednego z członków swojej rodziny. Nawet jeśli będą miały wątpliwości w sprawie tego, czy zasłużyły na ten prezent, powinny go przyjąć. Pomoże im w on w zrealizowaniu jednego z najważniejszych celów. 

Horoskop tygodniowy finansowy od 29 sierpnia do 4 września 2022 roku - Wodnik

Wodniki mogą zaufać nieodpowiedniej osobie. W najbliższym czasie nie powinny przyjmować od nikogo rad. Ktoś postanowi im zaszkodzić, chociaż będzie udawał sprzymierzeńca. Lepiej trzymać się z dala od niego.

Horoskop tygodniowy finansowy od 29 sierpnia do 4 września 2022 roku - Ryby

Ryby niespodziewanie zaprzyjaźnią się ze swoim największym wrogiem. Odkryją, że ta osoba po prostu zazdrościła im osiągnięć. Kiedy się okaże, że obie strony mogą się nawzajem wspierać i motywować, relacja bardzo się zmieni. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?