Zamknij

Horoskop tygodniowy finansowy - pieniądze, praca, kariera. Lwy czeka nagroda za ciężką pracę

06.12.2021 14:34
Horoskop tygodniowy finansowy
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy finansowy na 6-12 grudnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku podpowie ci, czego powinieneś się teraz spodziewać w sferze finansów i kariery. Zobacz, co czeka cię w pracy.

Finanse dla każdego znaku zodiaku oznaczają co innego. Jednym zależy na pieniądzach, a innym wystarczy niezbędne minimum. Mimo to wszyscy potrzebujemy ich do życia.

Zakupy, długi, kredyty, niespodziewane wydatki, premie, zlecenia i awanse - nigdy nie możemy być do końca pewni, co wydarzy się w kolejnym tygodniu. Czasem jesteśmy zmuszeni do oszczędzania, ale zdarza się też, że niespodziewanie udaje nam się zarobić sporą sumę. Układ gwiazd podpowiada, co czeka nas w nadchodzących dniach.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy finansowy na 6-12 grudnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Kto może być teraz spokojny o stan swojego konta w banku, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop finansowy na ten tydzień i sprawdź!

Horoskop tygodniowy finansowy na 6-12 grudnia 2021 roku - Baran

Barany powinny popracować nad poczuciem własnej wartości. W tym tygodniu mogą odezwać się kompleksy, które sprawią, że Barany będą rozdrażnione. Nie warto porównywać się z innymi. O wiele lepiej będzie skupić się na swoich zadaniach i jak najbardziej się do nich przyłożyć.

Horoskop tygodniowy finansowy na 6-12 grudnia 2021 roku - Byk

Byki w tym tygodniu uświadomią sobie, co najbardziej cenią w swoim życiu, a z czego są skłonne już zrezygnować. Kiedy będą już znały odpowiedź na to pytanie, stanie się dla nich oczywiste, w co powinny zainwestować pieniądze. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 6-12 grudnia 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta mogą w nadchodzących dniach nie przyjąć prezentu od kogoś, kto miał wobec nich dobre intencje. Zamiast podejrzewać tę osobę o intrygi, powinny ją przeprosić. Nie mają racji, gdy myślą o niej źle. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 6-12 grudnia 2021 roku - Rak

Raki powinny zacząć oszczędzać na czarną godzinę, bo już niedługo mogą wydać na coś o wiele więcej pieniędzy, niż się spodziewały. Dobrze byłoby też zacząć planować wydatki. W przeciwnym razie Raki pod koniec grudnia spotka niemiłe zaskoczenie.

Horoskop tygodniowy finansowy na 6-12 grudnia 2021 roku - Lew

Lwy otrzymają dowód uznania za pracę, jaką wykonały w ostatnich miesiącach. Poczują się dumne z siebie, a uczucie zmęczenia zamieni się w satysfakcję. Od połowy grudnia nareszcie będą też miały czas na to, by odpocząć i zebrać siły przed nadchodzącym rokiem.

Horoskop tygodniowy finansowy na 6-12 grudnia 2021 roku - Panna

Panny odzyskają pewność siebie w sprawach zawodowych, jeśli zaczną regularnie trenować. Wystarczy 20 minut ruchu dziennie, by były z siebie dumne. To, że zadbają o samodyscyplinę, pomoże im na nowo zorganizować pracę.

Horoskop tygodniowy finansowy na 6-12 grudnia 2021 roku - Waga

Wagi powinny wybrać się do księgarni i kupić pierwszą książkę, która zwróci ich uwagę. Znajdą w niej podpowiedź dotyczącą tego, co mogą zrobić ze swoją karierą w ciągu kilku nadchodzących miesięcy. Ten pomysł okaże się dla nich przełomowy. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 6-12 grudnia 2021 roku - Skorpion

Skorpiony będą musiały dokonać wyboru, czy chcą wydawać w tym miesiącu rozsądnie, czy zamiast tego postawić na przyjemności. Jeśli od dawna nie zadbały o siebie i myślały tylko o obowiązkach, teraz jest czas, by trochę zaszaleć. Co sprawi im teraz największą radość? Warto to sobie kupić. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 6-12 grudnia 2021 roku - Strzelec

Strzelce mogą zacząć się martwić nadchodzącą Wigilią. Okaże się, że brakuje im pieniędzy na świąteczne zakupy. Wystarczy jednak, że wykorzystają swoją kreatywność i wykonają prezenty osobiście. Bliscy będą szczęśliwi, a uda się sporo zaoszczędzić. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 6-12 grudnia 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce mają w tym miesiącu szansę odłożyć sporą kwotę na przyszły rok. Zamiast kupować drogie prezenty, powinny pomyśleć o czekających je podróżach. Jeśli teraz będą rozsądnie wydawać pieniądze, mogą gdzieś wyjechać jeszcze zimą. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 6-12 grudnia 2021 roku - Wodnik

Wodniki zaczną kręcić nosem i wybrzydzać. W najbliższych dniach mogą zachowywać się tak, jakby na niczym im nie zależało. Otwarcie przyznają się do tego, że mają ochotę wykonywać tylko te zadania, które naprawdę ich ciekawią, a resztę wolą zrzucić na innych. Współpracownicy szybko na to zareagują.

Horoskop tygodniowy finansowy na 6-12 grudnia 2021 roku - Ryby

Ryby powinny zainwestować zarobione pieniądze w kurs albo szkolenie. Jeśli od dawna chciały się czegoś nauczyć, na przełomie 2021 i 2022 będzie na to najodpowiedniejszy czas. Nigdy nie pożałują, że się na to zdecydowały. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?