Zamknij

Horoskop tygodniowy finansowy - pieniądze, praca, kariera. Byki odzyskają utracone pieniądze

11.10.2021 15:20
Horoskop
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy finansowy na 11-17 października 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku podpowie ci, czego powinieneś się teraz spodziewać w sferze finansów i kariery. Zobacz, co czeka cię w pracy.

Finanse dla każdego znaku zodiaku oznaczają co innego. Jednym zależy na pieniądzach, a innym wystarczy niezbędne minimum. Mimo to wszyscy potrzebujemy ich do życia.

Zakupy, długi, kredyty, niespodziewane wydatki, premie, zlecenia i awanse - nigdy nie możemy być do końca pewni, co wydarzy się w kolejnym tygodniu. Czasem jesteśmy zmuszeni do oszczędzania, ale zdarza się też, że niespodziewanie udaje nam się zarobić sporą sumę. Układ gwiazd podpowiada, co czeka nas w nadchodzących dniach.

Kto może być teraz spokojny o stan swojego konta w banku, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop finansowy na ten tydzień i sprawdź!

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy finansowy na 11-17 października 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Jak zarobić pieniądze i zadbać o to, by ich nie stracić? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzący tydzień, przeczytaj swój horoskop finansowy.

Horoskop tygodniowy finansowy na 11-17 października 2021 roku - Baran

Barany zyskają najwięcej, jeśli nauczą się sztuki kompromisu. Dzięki udanej współpracy odniosą spory sukces. Zanim to się jednak stanie, muszą zacząć słuchać tego, co mają im do powiedzenia inni członkowie projektu. W tym tygodniu dostaną od nich cenną wskazówkę.

Horoskop tygodniowy finansowy na 11-17 października 2021 roku - Byk

Byki, które ostatnio czuły się zmartwione stanem swoich finansów, nie powinny popadać w pesymizm. Nawet jeśli w ubiegłym miesiącu zbytnio sobie pofolgowały, teraz odzyskają utraconą sumę. Jeśli zaczną oszczędzać, do końca roku nazbierają mnóstwo pieniędzy.

Horoskop tygodniowy finansowy na 11-17 października 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta zaczną narzekać na swoją pracę w obecności znajomych. Nie zyskają ich wsparcia, a zamiast tego niechcący mogą sprawić im przykrość. Okaże się, że ktoś z ich przyjaciół zarabia o wiele mniej i chciałby się znaleźć na miejscu Bliźniaka.

Horoskop tygodniowy finansowy na 11-17 października 2021 roku - Rak

Raki nie powinny teraz spoczywać na laurach. Jeśli pozostaną konsekwentne, uda im się zapracować na awans albo podwyżkę. Szef uważnie obserwuje ich poczynania, ale na razie wstrzymuje się z komentarzami.

Horoskop tygodniowy finansowy na 11-17 października 2021 roku - Lew

Lwy w tym tygodniu będą miały okazję cieszyć się chwilą wolnego. Jeśli wykorzystają ten czas i odpoczną, w przyszłym tygodniu ruszą do pracy z nową energią. Uda im się wtedy zrealizować cel, o którym marzyły od dawna.

Horoskop tygodniowy finansowy na 11-17 października 2021 roku - Panna

Panny mogą stracić czyjeś uznanie, jeśli teraz postanowią zrezygnować ze swoich obowiązków. To nie jest odpowiedni czas na lenistwo. Warto przyłożyć się do pracy przez najbliższe dwa tygodnie.

Horoskop tygodniowy finansowy na 11-17 października 2021 roku - Waga

Wagi powinny się powstrzymać przez rozpuszczaniem plotek. W ten sposób mogą narobić sobie wrogów. Szybko się wyda, że to one opowiadają o cudzych sekretach i nie szanują czyjejś prywatności.

Horoskop tygodniowy finansowy na 11-17 października 2021 roku - Skorpion

Skorpiony zrzucą swoje obowiązki na innych, obiecując, że przy następnej okazji ich zastąpią. Jeśli nie będzie to szczere zapewnienie, współpracownicy postanowią się za to zemścić. Lepiej nie kusić losu.

Horoskop tygodniowy finansowy na 11-17 października 2021 roku - Strzelec

Strzelce wpadną na pomysł, który pomoże im usprawnić codzienną pracę. Dzięki doskonałej organizacji zaczną wykonywać swoje zadania o wiele szybciej. To sprawi, że już w połowie tygodnia będą miały mnóstwo czasu wolnego.

Horoskop tygodniowy finansowy na 11-17 października 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce pomogą komuś w rozwiązaniu trudnego problemu. Nie tylko zaskarbią sobie tym sympatię tej osoby, lecz także zyskają uznanie szefa. Pod koniec tygodnia czeka je niespodziewana nagroda.

Horoskop tygodniowy finansowy na 11-17 października 2021 roku - Wodnik

Wodniki w nadchodzących dniach nie będą w stanie skupić się na pracy. Najbliższa osoba będzie potrzebowała ich pomocy i lepiej jej nie odmawiać. Jest teraz skłonna do kłótni.

Horoskop tygodniowy finansowy na 11-17 października 2021 roku - Ryby

Ryby dopadnie silne zmęczenie, ale poradzą sobie doskonale, jeśli wprowadzą do swojego kalendarza popołudniowe drzemki. Nawet 20 minut snu każdego dnia wpłynie na ich produktywność. Dzięki temu nie będą musiały rezygnować ze swoich wcześniejszych planów. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?