Zamknij

Horoskop tygodniowy finansowy - pieniądze, praca, kariera. Byki mogą stracić coś wartościowego

29.11.2021 14:38
Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy finansowy od 29 listopada do 5 grudnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku podpowie ci, czego powinieneś się teraz spodziewać w sferze finansów i kariery. Zobacz, co czeka cię w pracy.

Finanse dla każdego znaku zodiaku oznaczają co innego. Jednym zależy na pieniądzach, a innym wystarczy niezbędne minimum. Mimo to wszyscy potrzebujemy ich do życia.

Zakupy, długi, kredyty, niespodziewane wydatki, premie, zlecenia i awanse - nigdy nie możemy być do końca pewni, co wydarzy się w kolejnym tygodniu. Czasem jesteśmy zmuszeni do oszczędzania, ale zdarza się też, że niespodziewanie udaje nam się zarobić sporą sumę. Układ gwiazd podpowiada, co czeka nas w nadchodzących dniach.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy finansowy od 29 listopada do 5 grudnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Kto może być teraz spokojny o stan swojego konta w banku, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop finansowy na ten tydzień i sprawdź!

Horoskop tygodniowy finansowy od 29 listopada do 5 grudnia 2021 roku - Baran

Barany powinny unikać toksycznych relacji, które zwiększają ich poziom stresu. To działa na nich paraliżująco i pozbawia je kreatywności. Mogą przez to zaliczyć poważny spadek formy w pracy, a to nie umknie uwadze szefa.

Horoskop tygodniowy finansowy od 29 listopada do 5 grudnia 2021 roku - Byk

Byki zgubią coś, co jest dla nich cenne, jeśli nie będą pilnować w tym tygodniu posiadanych przez siebie rzeczy. Szczególnie te, które sporo kosztowały, a nie da się ich już nigdzie kupić, w najbliższych dniach mogą nagle wymknąć im się z rąk.

Horoskop tygodniowy finansowy od 29 listopada do 5 grudnia 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta nie powinny obiecywać nikomu zbyt wiele. Jeśli nie zamierzają zainwestować w jakiś projekt, popełnią błąd, gdy zasugerują komuś coś przeciwnego. Potencjalny wspólnik może się na nich obrazić.

Horoskop tygodniowy finansowy od 29 listopada do 5 grudnia 2021 roku - Rak

Raki unikną problemów tylko wtedy, gdy postanowią nikomu nie ufać. W tygodniu zaćmienia lepiej nie brać na serio niczyich słów. Aby nie stracić pieniędzy, warto zachowywać się teraz ciut bardziej podejrzliwie niż zazwyczaj.

Horoskop tygodniowy finansowy od 29 listopada do 5 grudnia 2021 roku - Lew

Lwy będą musiały sporo się w tym tygodniu napracować, ale w niedzielę spotka je za to zasłużona nagroda. To będzie dobry tydzień, nawet jeśli na początku wcale się tak nie zapowiadał. Nareszcie uda się zrzucić z siebie część obowiązków.

Horoskop tygodniowy finansowy od 29 listopada do 5 grudnia 2021 roku - Panna

Panny powinny przygotować się na niespodziewane wydatki, które czekają je pod koniec roku. Zamiast wydawać teraz pieniądze na swoje zachcianki, muszą oszczędzać, bo w przeciwnym wypadku w drugiej połowie grudnia zabraknie im pieniędzy.

Horoskop tygodniowy finansowy od 29 listopada do 5 grudnia 2021 roku - Waga

Wagi mogą nabrać w tym tygodniu ochoty, by zacząć się nad sobą użalać. Zaczną nieustannie myśleć o wszystkim, czego im brakuje, zamiast docenić to, co już posiadają. Taki sposób myślenia może się na nich zemścić. 

Horoskop tygodniowy finansowy od 29 listopada do 5 grudnia 2021 roku - Skorpion

Skorpiony w nadchodzących dniach będą musiały polegać na pomocy innych. Same nie będą w stanie osiągnąć upragnionego celu. Powinny jak najserdeczniej odnosić się do osób w swoim otoczeniu, by w przyszłości móc poprosić je o wsparcie.

Horoskop tygodniowy finansowy od 29 listopada do 5 grudnia 2021 roku - Strzelec

Strzelce będą miały okazję odnowić współpracę z osobą, która kiedyś odegrała w ich życiu ważną rolę. Tym razem pojawi się okazja, by zarobić razem sporą kwotę pieniędzy. Warto zapomnieć o dawnych żalach i zacząć wspólnie jeszcze raz. 

Horoskop tygodniowy finansowy od 29 listopada do 5 grudnia 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce mogą w tym tygodniu liczyć na łut szczęścia. Jeśli od dawna myślały o tym, by wziąć udział w loterii pieniężnej, teraz będą miały największe szanse na wygraną. Warto więc zainwestować i kupić los.

Horoskop tygodniowy finansowy od 29 listopada do 5 grudnia 2021 roku - Wodnik

Wodniki otrzymają wiele ciekawych propozycji zawodowych, a każda z nich będzie im się wydawała lepsza od tej, którą wcześniej rozważały. W rzeczywistości jednak wszystkie mają wiele wad, przez które Wodniki będą żałować, gdy się na nie zdecydują. Sprawdzone rozwiązanie jest dla nich teraz najlepsze.

Horoskop tygodniowy finansowy od 29 listopada do 5 grudnia 2021 roku - Ryby

Ryby będą w tym tygodniu tak senne, że na niczym nie będą mogły się skupić. Zamiast wypijać kolejną kawę, powinny wybrać się na spacer na świeżym powietrzu i nareszcie porządnie wyspać. Błąd popełniony w pracy może je w tym tygodniu sporo kosztować. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?