Zamknij

Horoskop tygodniowy finansowy - pieniądze, praca, kariera. Barany powinny się wstrzymać z decyzjami

23.05.2022 13:57
Horoskop tygodniowy finansowy
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy finansowy na 23-29 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku podpowie ci, czego powinieneś się teraz spodziewać w sferze finansów i kariery. Zobacz, co czeka cię w pracy.

Finanse dla każdego znaku zodiaku oznaczają co innego. Jednym zależy na pieniądzach, a innym wystarczy niezbędne minimum. Mimo to wszyscy potrzebujemy ich do życia.

Zakupy, długi, kredyty, niespodziewane wydatki, premie, zlecenia i awanse - nigdy nie możemy być do końca pewni, co wydarzy się w kolejnym tygodniu. Czasem jesteśmy zmuszeni do oszczędzania, ale zdarza się też, że niespodziewanie udaje nam się zarobić sporą sumę. Układ gwiazd podpowiada, co czeka nas w nadchodzących dniach.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy finansowy na 23-29 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Kto może być teraz spokojny o stan swojego konta w banku, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop finansowy na ten tydzień i sprawdź!

Horoskop tygodniowy finansowy na 23-29 maja 2022 roku - Baran

Barany nie powinny podpisywać żadnych umów ani zobowiązań. Wszelkie impulsywne i nieprzemyślane działania, jakie podejmą w tym tygodniu, obrócą się przeciwko nim. Jeśli chcą teraz coś zmienić w swojej karierze, powinny zaczekać do początku czerwca. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 23-29 maja 2022 roku - Byk

Byki będą chciały zainteresować sobą kogoś, kto mógłby zainwestować w ich biznes. Muszą jednak się głęboko zastanowić nad tym, jakie wrażenie chcą zrobić na tej osobie. Jeśli zaczną rozmowę bez przygotowania, mogą palnąć głupstwo.

Horoskop tygodniowy finansowy na 23-29 maja 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta nabiorą energii do działania i poczują, że nie ma dla nich teraz rzeczy niemożliwych. Postanowią pokazać, na co je stać. Mają spore szanse na sukces, ale pod warunkiem, że będą działały uczciwie. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 23-29 maja 2022 roku - Rak

Raki powinny zadbać o odpoczynek, bo w przeciwnym wypadku czeka je wypalenie zawodowe. Ktoś bardzo liczy na ich pomoc w nadchodzących tygodniach. Pod koniec maja warto zatroszczyć się o swoje samopoczucie. W czerwcu może nie być na to czasu.

Horoskop tygodniowy finansowy na 23-29 maja 2022 roku - Lew

Lwy mogą liczyć na swoich przyjaciół. Jeśli czują się przemęczone i chciałyby otrzymać wsparcie, powinny odważnie o to poprosić. Będą zaskoczone, gdy odkryją, jak wiele życzliwych osób je otacza.

 

Horoskop tygodniowy finansowy na 23-29 maja 2022 roku - Panna

Panny powinny bardziej uwierzyć w siebie. W tym tygodniu zauważą, że są w wyjątkowo dobrej kondycji intelektualnej. Dzięki świetnym pomysłom zwrócą na siebie uwagę starszej i bardziej doświadczonej osoby. Ten ktoś bardzo pomoże im w karierze.

Horoskop tygodniowy finansowy na 23-29 maja 2022 roku - Waga

Wagi mogą w tym tygodniu skorzystać z prawa przyciągania. Jeśli chcą osiągnąć jakiś konkretny cel, powinny go sobie często wizualizować. Teraz to pragnienie ma największe szanse się spełnić.

Horoskop tygodniowy finansowy na 23-29 maja 2022 roku - Skorpion

Skorpiony muszą postawić na współpracę, jeśli chcą w tym roku osiągnąć sukces. Myślenie tylko o sobie skończy się dla nich przykrym rozczarowaniem. Dzięki pracy zespołowej zyskają natomiast uznanie i szansę na podwyżkę. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 23-29 maja 2022 roku -  Strzelec

Strzelce mogą mieć trudności ze skupieniem się na pracy. Ktoś, kogo niedawno poznały, ciągle będzie się pojawiał w ich najskrytszych myślach. Kiedy uświadomią sobie, że są zauroczone, zupełnie zapomną o obowiązkach. Dopóki nie nawiążą kontaktu z obiektem swoich westchnień, nie będą w stanie wziąć się do pracy. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 23-29 maja 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce będą miały szansę się wykazać. Otrzymają nowe zadanie, dzięki któremu zwrócą na siebie uwagę wielu osób w firmie. Ich wysiłki zostaną docenione, a pochwały ze strony szefa sprawią Koziorożcom ogromną przyjemność.

Horoskop tygodniowy finansowy na 23-29 maja 2022 roku - Wodnik

Wodniki powinny mieć więcej zrozumienia dla swoich współpracowników. Zamiast oceniać ich zachowanie, warto dostrzec, że od dawna muszą sobie z czymś radzić bez niczyjej pomocy. Może przydałoby się zaoferować im wsparcie?

Horoskop tygodniowy finansowy na 23-29 maja 2022 roku - Ryby

Ryby zostaną poproszone o radę przez kogoś z rodziny. Choć nie będzie to dla nich przyjemna rozmowa, powinny udzielić tej osobie pomocy. Ich cierpliwość zostanie wynagrodzona, a ktoś bliski już na zawsze będzie im wdzięczny.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?