Zamknij

Horoskop tygodniowy finansowy - pieniądze, praca, kariera. Barany ominie niezwykła szansa

18.10.2021 14:11
Horoskop finansowy
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy finansowy na 18-24 października 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku podpowie ci, czego powinieneś się teraz spodziewać w sferze finansów i kariery. Zobacz, co czeka cię w pracy.

Finanse dla każdego znaku zodiaku oznaczają co innego. Jednym zależy na pieniądzach, a innym wystarczy niezbędne minimum. Mimo to wszyscy potrzebujemy ich do życia.

Zakupy, długi, kredyty, niespodziewane wydatki, premie, zlecenia i awanse - nigdy nie możemy być do końca pewni, co wydarzy się w kolejnym tygodniu. Czasem jesteśmy zmuszeni do oszczędzania, ale zdarza się też, że niespodziewanie udaje nam się zarobić sporą sumę. Układ gwiazd podpowiada, co czeka nas w nadchodzących dniach.

Kto może być teraz spokojny o stan swojego konta w banku, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop finansowy na ten tydzień i sprawdź!

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy finansowy na 18-24 października 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Jak zarobić pieniądze i zadbać o to, by ich nie stracić? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzący tydzień, przeczytaj swój horoskop finansowy.

Horoskop tygodniowy finansowy na 18-24 października 2021 roku - Baran

Barany stracą możliwość zdobycia wymarzonego stanowiska. Zamiast się o to obrażać, powinny zapytać, co zrobiły źle. Kolejna życiowa szansa trafi się dopiero za kilka miesięcy, więc będą miały czas się przygotować.

Horoskop tygodniowy finansowy na 18-24 października 2021 roku - Byk

Byki nawiążą korespondencję, która otworzy przed nimi cały świat nowych możliwości. Czeka je spełnienie, o jakim nawet nie marzyły. Jesień zapowiada się ekscytująco.

Horoskop tygodniowy finansowy na 18-24 października 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta zaczną mieć dosyć zachowania współpracowników. Lepiej jednak nie komentować tego, co robią i ugryźć się w język. Żadna z tych osób nie będzie umiała sobie poradzić z krytyką i zapragnie się zemścić.

Horoskop tygodniowy finansowy na 18-24 października 2021 roku - Rak

Raki nie są świadome tego, że ktoś cały czas mąci za ich plecami. Czas uważnie rozejrzeć się wokół siebie i przestać obdarzać zaufaniem każdego, z kim rozmawiają. Nieżyczliwa osoba próbuje im przeszkodzić w realizacji pragnień.

Horoskop tygodniowy finansowy na 18-24 października 2021 roku - Lew

Lwy najwięcej osiągną pracując ze spokojem. Stres nie jest ich sprzymierzeńcem w środowisku pracy. Nie powinny wykonywać swoich zadań pod presją - o wiele lepiej zrobią, jeśli zaczną je traktować jak dobrą zabawę. Pod koniec tygodnia udowodnią, że ta metoda przynosi sukcesy. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 18-24 października 2021 roku - Panna

Panny czeka niespodziewany zysk. Praca, którą wykonały kilka miesięcy temu, zostanie teraz sowicie wynagrodzona. To przyniesie ogromną satysfakcję i doda im pewności siebie.

Horoskop tygodniowy finansowy na 18-24 października 2021 roku - Waga

Wagi poczują się bezpieczniej, jeśli zaczną oszczędzać. Bez odłożonych pieniędzy na koncie cały czas pozostają niespokojne, a podczas zakupów dręczy je poczucie winy. Warto zacząć odkładać co miesiąc niewielką sumę.

Horoskop tygodniowy finansowy na 18-24 października 2021 roku - Skorpion

Skorpiony mogą w najbliższych dniach trafić na wymarzoną ofertę zimowych wakacji. Odpowiednia dla ich kieszeni, w doskonałym dla nich terminie, będzie jak spełnienie najskrytszych pragnień. Jeśli postanowią zaszaleć i kupią bilet, przez kilka nadchodzących miesięcy będą miały doskonały nastrój.

Horoskop tygodniowy finansowy na 18-24 października 2021 roku - Strzelec

Strzelce nie powinny teraz szastać pieniędzmi, nawet jeśli im się wydaje, że kupują tylko to, co jest im potrzebne. Nabyte przedmioty niedługo się zepsują, sprzęty okażą się wadliwe, a ubrania zniszczą się po kilku praniach.

Horoskop tygodniowy finansowy na 18-24 października 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce będą miały teraz ogromne szczęście w grach losowych. Warto wziąć udział w loterii albo kupić zdrapkę. Wygrana może być tak wysoka, że oszczędzi im zmartwień na resztę życia.

Horoskop tygodniowy finansowy na 18-24 października 2021 roku - Wodnik

Wodniki nie zyskają za wiele, jeśli sprzeciwią się swojemu szefowi. W tym tygodniu może je korcić, by otwarcie go skrytykować, jednak ich uwagi na temat jego pracy okażą się niesłuszne. Wszyscy w firmie będą to pamiętać przez kilka następnych lat.

Horoskop tygodniowy finansowy na 18-24 października 2021 roku - Ryby

Ryby mogą nie poradzić sobie z nadmiarem obowiązków. Zamiast się tym stresować, powinny bez skrępowania poprosić kogoś o pomoc. Będą zaskoczone, jak wiele życzliwych osób mają w swoim otoczeniu. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?