Zamknij

Horoskop tygodniowy finansowy - pieniądze, praca, kariera. Barany mogą stracić wszystkie oszczędności

26.09.2022 14:18

Horoskop tygodniowy finansowy od 26 września do 2 października 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku podpowie ci, czego powinieneś się teraz spodziewać w sferze finansów i kariery. Zobacz, co czeka cię w pracy.

Horoskop tygodniowy finansowy
fot. Shutterstock

Finanse dla każdego znaku zodiaku oznaczają co innego. Jednym zależy na pieniądzach, a innym wystarczy niezbędne minimum. Mimo to wszyscy potrzebujemy ich do życia.

Zakupy, długi, kredyty, niespodziewane wydatki, premie, zlecenia i awanse - nigdy nie możemy być do końca pewni, co wydarzy się w kolejnym tygodniu. Czasem jesteśmy zmuszeni do oszczędzania, ale zdarza się też, że niespodziewanie udaje nam się zarobić sporą sumę. Układ gwiazd podpowiada, co czeka nas w nadchodzących dniach.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy finansowy od 26 września do 2 października 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Kto może być teraz spokojny o stan swojego konta w banku, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop finansowy na ten tydzień i sprawdź!

Horoskop tygodniowy finansowy od 26 września do 2 października 2022 roku - Baran

Barany nie powinny inwestować w coś, co od dawna nie przynosi im żadnych zysków. Jeśli to zrobią, popełnią ogromny błąd. W ciągu kilku dni stracą wszystkie swoje oszczędności i będą zmuszone zaciągnąć pożyczkę. 

Horoskop tygodniowy finansowy od 26 września do 2 października 2022 roku - Byk

Byki mogą odzyskać stracone pieniądze. Wystarczy, że spotkają się z dawno niewidzianą osobą, a w ich życiu pojawi się spora suma. Nie powinny wydawać jej od razu. O wiele lepiej zrobią, jeśli zaczekają z zakupami do grudnia.

Horoskop tygodniowy finansowy od 26 września do 2 października 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta najwięcej zyskają dzięki szczerości. Wszelkie próby manipulacji czy intrygi snute w biurze niemal natychmiast obrócą się przeciwko nim. Nie dość, że stracą zaufanie współpracowników, to jeszcze narażą się na śmieszność. Lepiej więc zachowywać się skromnie.

Horoskop tygodniowy finansowy od 26 września do 2 października 2022 roku - Rak

Raki muszą unikać biurowych romansów, jeśli nie chcą wpaść w kłopoty. Ich niewinny flirt z drugą osobą szybko przerodzi się w coś poważnego, jednak wcale nie zbudują więzi na stałe. Może się okazać, że ich potencjalny partner od dawna jest zajęty.

Horoskop tygodniowy finansowy od 26 września do 2 października 2022 roku - Lew

Lwy powinny ułożyć sobie plan działania. Ich praca stanie się przyjemnością, gdy ustalą sobie codzienne, rutynowe działania. Już pod koniec tygodnia docenią działanie według wcześniej opracowanego grafiku. Zyskają dzięki temu mnóstwo czasu i energii.

Horoskop tygodniowy finansowy od 26 września do 2 października 2022 roku - Panna

Panny zaczną się zastanawiać nad wprowadzeniem zmian do swojego trybu pracy. Jeśli zrezygnują z czegoś, co od dawna im nie służy, staną się bardziej efektywne. Czas wreszcie zadbać o siebie.

Horoskop tygodniowy finansowy od 26 września do 2 października 2022 roku - Waga

Wagi mają szansę na awans przed końcem roku, ale muszą zachować cierpliwość. Wystarczy, że w ciągu kilku najbliższych tygodni będą wykonywać swoje zadania w spokoju i ze skupieniem. Szef doceni je za konsekwencję w działaniu.

Horoskop tygodniowy finansowy od 26 września do 2 października 2022 roku - Skorpion

Skorpiony nie powinny lekceważyć młodszych i mniej doświadczonych pracowników. To oni w tym tygodniu zyskają większy szacunek przełożonego. Traktowanie ich z wyższością nie jest więc dobrym pomysłem. Mogą odwdzięczyć się tym samym.

Horoskop tygodniowy finansowy od 26 września do 2 października 2022 roku - Strzelec

Strzelce muszą unikać niezdrowej rywalizacji, jeśli nie chcą wpaść w kłopoty. Ktoś, z kim zaczną walczyć, szybko przestanie przestrzegać zasad. Kiedy obie strony zostaną przyłapane na lekceważeniu reguł panujących w firmie, druga strona natychmiast wszystkiemu zaprzeczy. Strzelce będą musiały wziąć winę na siebie.

Horoskop tygodniowy finansowy od 26 września do 2 października 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce czeka spokojny tydzień. Ich sytuacja materialna jest stabilna, a układ gwiazd sprzyjający. Nie muszą się niczym martwić, więc mogą pozwolić sobie na kilka dni odpoczynku. 

Horoskop tygodniowy finansowy od 26 września do 2 października 2022 roku - Wodnik

Wodniki nie powinny czekać, jeśli mają ochotę wyjść z inicjatywą w jakiejś sprawie. Im szybciej powiedzą komuś, że są zainteresowane współpracą, tym więcej na tym zyskają. Lepiej nie zwlekać, bo ktoś może spróbować zająć ich miejsce.

Horoskop tygodniowy finansowy od 26 września do 2 października 2022 roku - Ryby

Ryby zaczną nowy etap w życiu zawodowym. Będą miały spore szanse na zdobycie stanowiska, o którym od dawna marzyły. Jeśli im się to uda, poczują się docenione i nabiorą motywacji do działania. Warto się więc postarać. Nagroda sprawi im ogromną przyjemność. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?