Zamknij

Horoskop tygodniowy finansowy - pieniądze, praca, kariera. Barany mogą stracić pracę

08.08.2022 14:41
Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy finansowy na 8-14 sierpnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku podpowie ci, czego powinieneś się teraz spodziewać w sferze finansów i kariery. Zobacz, co czeka cię w pracy.

Finanse dla każdego znaku zodiaku oznaczają co innego. Jednym zależy na pieniądzach, a innym wystarczy niezbędne minimum. Mimo to wszyscy potrzebujemy ich do życia.

Zakupy, długi, kredyty, niespodziewane wydatki, premie, zlecenia i awanse - nigdy nie możemy być do końca pewni, co wydarzy się w kolejnym tygodniu. Czasem jesteśmy zmuszeni do oszczędzania, ale zdarza się też, że niespodziewanie udaje nam się zarobić sporą sumę. Układ gwiazd podpowiada, co czeka nas w nadchodzących dniach.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy finansowy na 8-14 sierpnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Kto może być teraz spokojny o stan swojego konta w banku, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop finansowy na ten tydzień i sprawdź!

Horoskop tygodniowy finansowy na 8-14 sierpnia 2022 roku - Baran

Barany zaczną wszystkich irytować, jeśli na każdym kroku będą narzekać na swoje problemy. Ktoś będzie miał tego dosyć do tego stopnia, że poskarży się szefowi. Sytuacja w mgnieniu oka może stać się poważna - jeśli Barany wybuchną gniewem, stracą stanowisko. Powinny uważać szczególnie w okolicach pełni Księżyca 12 sierpnia.

Horoskop tygodniowy finansowy na 8-14 sierpnia 2022 roku - Byk

Byki będą miały okazję udowodnić swoją wytrwałość w dążeniu do celu. Jeśli pokażą, że są skoncentrowane na jednej sprawie, ktoś postanowi obdarzyć je zaufaniem. Nie powinny teraz odkładać swoich obowiązków na później.

Horoskop tygodniowy finansowy na 8-14 sierpnia 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta nie muszą przywiązywać zbytniej wagi do cudzych obietnic. Nie zostaną one spełnione i są jedynie formą manipulacji. Lepiej je zignorować. W przeciwnym wypadku Bliźnięta czeka rozczarowanie. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 8-14 sierpnia 2022 roku - Rak

Raki zaskoczą współpracowników odwagą i pewnością siebie. Ich pomysł może przynieść sukces całemu zespołowi. To sprawi, że zyskają szacunek w otoczeniu.

Horoskop tygodniowy finansowy na 8-14 sierpnia 2022 roku - Lew

Lwy będą w tym tygodniu nie do pokonania. Nikt z nimi nie wygra, więc mogą zrealizować każdy cel. Ich odwaga zainspiruje kogoś do zmiany nawyków.

Horoskop tygodniowy finansowy na 8-14 sierpnia 2022 roku - Panna

Panny poczują się zmuszone, by postawić komuś granicę. Chociaż nie będą miały na to ochoty, powinny doprowadzić do konfrontacji. Tylko w ten sposób pokażą innym, że zasługują na szacunek.

Horoskop tygodniowy finansowy na 8-14 sierpnia 2022 roku - Waga

Wagi nie znajdą sposobu, by wyjaśnić komuś, co tak naprawdę mają na myśli. W tym tygodniu czeka je mnóstwo nieporozumień, przez które mogą stracić pieniądze. Lepiej teraz nie prowadzić żadnych negocjacji.

Horoskop tygodniowy finansowy na 8-14 sierpnia 2022 roku - Skorpion

Skorpiony muszą uważać na to, jak mówią o innych na forum publicznym. W nadchodzącym czasie mogą wywołać konflikt w środowisku pracy. Jeśli nie zapanują nad słowami, bardzo kogoś obrażą.

Horoskop tygodniowy finansowy na 8-14 sierpnia 2022 roku - Strzelec

Strzelce osiągną sukces pod warunkiem, że będą unikać rywalizacji. Jeśli postanowią walczyć z kimś o uznanie szefa, gorzko się rozczarują. Układ gwiazd wskazuje bowiem na to, że przegrają.

Horoskop tygodniowy finansowy na 8-14 sierpnia 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce mogą w tym tygodniu pozwolić sobie na drobne szaleństwo i zafundować sobie coś, o czym od dawna marzyły. Mogą trafić na promocję, dzięki której wcale nie będą czuły wyrzutów sumienia. Warto kupić sobie prezent.

Horoskop tygodniowy finansowy na 8-14 sierpnia 2022 roku - Wodnik

Wodniki nie powinny pożyczać nikomu pieniędzy. Nigdy nie otrzymają zwrotu, a ich znajomy więcej się do nich nie odezwie. Nawet jeśli otrzymają prośbę od członka rodziny, lepiej zrobią, jeśli odmówią.

Horoskop tygodniowy finansowy na 8-14 sierpnia 2022 roku - Ryby

Ryby czeka w tym tygodniu spora zmiana. Ich poglądy dotyczące ważnej kwestii zmienią się z dnia na dzień. Wszystko za sprawą rozmowy, którą przeprowadzą z kimś we wtorek albo w czwartek.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?