Zamknij

Horoskop tygodniowy finansowy - pieniądze, praca, kariera. Barany będą miały szansę na podwyżkę

10.01.2022 14:27
Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy finansowy na 10-16 stycznia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku podpowie ci, czego powinieneś się teraz spodziewać w sferze finansów i kariery. Zobacz, co czeka cię w pracy.

Finanse dla każdego znaku zodiaku oznaczają co innego. Jednym zależy na pieniądzach, a innym wystarczy niezbędne minimum. Mimo to wszyscy potrzebujemy ich do życia.

Zakupy, długi, kredyty, niespodziewane wydatki, premie, zlecenia i awanse - nigdy nie możemy być do końca pewni, co wydarzy się w kolejnym tygodniu. Czasem jesteśmy zmuszeni do oszczędzania, ale zdarza się też, że niespodziewanie udaje nam się zarobić sporą sumę. Układ gwiazd podpowiada, co czeka nas w nadchodzących dniach.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy finansowy na 10-16 stycznia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Kto może być teraz spokojny o stan swojego konta w banku, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop finansowy na ten tydzień i sprawdź!

Horoskop tygodniowy finansowy na 10-16 stycznia 2022 roku - Baran

Barany będą miały w tym tygodniu szansę zwrócić na siebie uwagę szefa. Jeśli od dłuższego czasu czekały na okazję, by zapytać go o podwyżkę, teraz powinny to zrobić. Jest duże prawdopodobieństwo, że ją otrzymają. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 10-16 stycznia 2022 roku - Byk

Byki nie powinny się zamartwiać stanem swoich finansów. Nawet jeśli w ostatnich dniach straciły pewność co do tego, że nadchodzący rok będzie dla nich pod tym względem dobry, już niedługo się przekonają, że wszystko układa się dokładnie tak, jak tego chciały.

Horoskop tygodniowy finansowy na 10-16 stycznia 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta muszą odrobinę zwolnić, bo w przeciwnym wypadku dopadnie je przemęczenie. Zamiast wchodzić w nowy rok z poczuciem wypalenia, lepiej dać sobie kilka dni na naładowanie baterii. Dzięki temu nabiorą energii i pasji do działania. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 10-16 stycznia 2022 roku - Rak

Raki stracą zaufanie do jednego ze swoich współpracowników. Zauważą, że za szerokim uśmiechem skrywa złe intencje i robi wszystko, by wygryźć je z ich stanowiska. Jeśli jednak nie chcą przegrać tej rywalizacji, powinny udawać, że w niczym się nie zorientowały.

Horoskop tygodniowy finansowy na 10-16 stycznia 2022 roku - Lew

Lwy najwięcej osiągną dzięki dyscyplinie. Narzucenie sobie rutyny i opracowanie szczegółowego planu dnia może im się na początku wydawać nienaturalne, ale już pod koniec tygodnia odkryją, że nabrały pewności siebie i z łatwością wykonują wszystkie zadania.

Horoskop tygodniowy finansowy na 10-16 stycznia 2022 roku - Panna

Panny powinny teraz unikać wydatków. Nie będą one przemyślane, przez co narażą Panny na duże finansowe straty. Mogą kupić coś, co je rozczaruje, ale nie będą miały szansy tego zwrócić. Lepiej więc zaczekać z zakupami do następnego tygodnia.

Horoskop tygodniowy finansowy na 10-16 stycznia 2022 roku - Waga

Wagi mogą stracić na dzieleniu wydatków z rodziną. Okaże się, że bliscy oczekują od nich o wiele większego wkładu finansowego niż ten, o który poprosili. Nie warto z nimi dyskutować. Wystarczy po prostu odmówić.

Horoskop tygodniowy finansowy na 10-16 stycznia 2022 roku - Skorpion

Skorpiony niespodziewanie otrzymają niewielką kwotę, która podreperuje ich budżet w najtrudniejszym momencie. Jeśli przez resztę miesiąca uda im się trochę zaoszczędzić, mogą zacząć 2022 rok z całkiem sporą sumą na koncie.

Horoskop tygodniowy finansowy na 10-16 stycznia 2022 roku - Strzelec

Strzelce czeka w tym miesiącu sporo pracy, a w tym tygodniu mogą otrzymać za nią wynagrodzenie z góry. Mimo wszystko warto przyłożyć się do wykonywania zadań, bo ktoś zamierza je teraz bacznie obserwować. Jeśli spodoba mu się to, co zobaczy, zaproponuje Strzelcom stałe zatrudnienie. 

Horoskop tygodniowy finansowy na 10-16 stycznia 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce powinny zachować optymizm. Choć z pozoru nie mają teraz powodów do radości, ich sprawy finansowe już niedługo ulegną poprawie. W marcu pojawią się w ich życiu zmiany, które wywołają uśmiech na twarzy.

Horoskop tygodniowy finansowy na 10-16 stycznia 2022 roku - Wodnik

Wodniki, które podejmą ryzyko i zainwestują w dobrze zapowiadającą się współpracę, mogą teraz wiele zyskać. Niepozorny projekt pod koniec wiosny może się zamienić w działalność, która doprowadzi do założenia nowej firmy.

Horoskop tygodniowy finansowy na 10-16 stycznia 2022 roku - Ryby

Ryby nie powinny podejmować decyzji pod wpływem emocji. Jeśli chcą zapanować nad swoimi finansami, najlepiej zrobią korzystając z czyjejś pomocy. Usłyszą dzięki temu cenną radę i przy okazji czegoś się nauczą. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?