Zamknij

Horoskop tygodniowy 3.08-10.08 dla wszystkich znaków zodiaku

02.08.2020 00:50
horoskop tygodniowy
fot. Chillizet

Słońce weszło niedawno do znaku Lwa i rozpoczęliśmy kolejny astrologiczny sezon. Co to oznacza dla poszczególnych znaków w nadchodzącym tygodniu? Przeczytaj swój horoskop tygodniowy i sprawdź!

Początek nowego sezonu w astrologii to zawsze szansa na to, by rozpocząć w życiu nowy etap. Warto wprowadzić jakieś zmiany albo sprecyzować, czego sobie teraz najbardziej życzymy. Co nam w tym najbardziej pomoże? Sprawdź swój horoskop tygodniowy na 3.08-10.08 2020 roku i przekonaj się!

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran - najbliższy czas to dla ciebie niemal koncert życzeń. Wszystkie się spełnią, pod warunkiem, że je... znasz! Uważaj teraz na swoje myśli, bo wszechświat uważnie się im przysłuchuje. Dostaniesz dokładnie to, co się w nich pojawia. Jeżeli pragniesz miłości, ale skupiasz się na poczuciu jej braku, w najbliższym tygodniu nie masz szans jej doświadczyć. Wszystko zależy teraz od twojego nastawienia. Walcz ze smutkami!

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk - chociaż wydawałoby się to niemożliwe, bo przecież Byk nigdy nie zdradza, co tak naprawdę czuje, przeprowadzisz w tym tygodniu szczerą rozmowę na temat jednej ze swoich relacji. Osoba, która usłyszy tę spowiedź, będzie bardzo zaskoczona. Jednak ostatecznie wyjdzie wam to na dobre i więź między wami nabierze odtąd głębszego sensu. Zrozumiesz, co chcesz dalej zrobić.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta - zapytaj ludzi, co myślą, zanim założysz, że wiesz to za nich. Jesteś jednym z najinteligentniejszych znaków zodiaku i twoja domyślność bywa czasem zadziwiająca, ale mało kto potrafi odczytywać czyjeś emocje. Może cię korcić, by wmawiać sobie, że ci się to udało. Po kilku dniach odkryjesz, że wcale nie miałeś racji! Poza zdrowym rozsądkiem przydałoby ci się trochę empatii. Słuchaj, zamiast niecierpliwie czekać na swoją kolej.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak - możesz o tym nie wiedzieć, jednak jesteś dla kogoś powodem do niepokoju. Ta osoba nie wie, jak delikatnie zwrócić ci uwagę, że twoje oczekiwania wobec niej stały się odrobinę za duże. Z tego powodu stara się unikać kontaktu z tobą i przekłada wasze wcześniejsze plany na później. Liczy na to, że trochę wrzucisz na luz... Ten ktoś nie ma dla ciebie tyle czasu, ile potrzebujesz. Ma obowiązki. Albo... zobowiązania.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew - jeśli nie masz nastroju na świętowanie swoich urodzin, zamiast tego spisz w zeszycie wszystko, co chciałbyś zrobić dla siebie w przyszłym roku. Jak możesz zadbać o ciało i ducha? Co chcesz osiągnąć w pracy? Czy jest coś takiego, co chciałbyś zmienić w swoich bliskich związkach? Wypisz prezenty, które chcesz dać samemu sobie. Od tej pory, w chwilach smutku, bierz ten zeszyt do ręki i skreślaj jedną rzecz z listy. Zobaczysz, jak bardzo ci to pomoże!

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna - znajdź czas na kawę z osobą, która pomoże ci pozbierać myśli. Od dłuższego czasu nie umiesz odpowiedzieć sobie na pytanie, z czego najlepiej zrezygnować, a w co zainwestować więcej energii. Jeśli lista, na której spisałeś plusy i minusy, nic ci nie dała, czas poprosić o radę kogoś mądrego. Wybierz osobę spod znaku z żywiołu Ognia - Baran, Lew lub Strzelec.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga - twoje plany się opóźniają i zaczynasz mieć tego naprawdę dosyć. Straciłeś już pewność, czy w ogóle się zrealizują... A czy nie zadałeś sobie pytania, dlaczego się tak spieszysz? Większość z tych spraw można by było odłożyć na później. Czy to ma związek z jakimiś sercowymi obawami? Jeśli nie jesteś pewien, czy ufasz tej osobie, może wcale nie warto czekać.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion - jeśli rozkazujesz wszystkim wokół, a później wymagasz, by dostrzegli, jakie masz dobre serce, możesz być w tym tygodniu trochę zawiedziony. Nawet jeśli chcesz pomóc, robisz to ciut zbyt agresywnie. Twoi bliscy nie czują wcale, że się o nich troszczysz. Zamiast tego mają wrażenie, że chcesz ich kontrolować. A przed tym będą uciekali.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec - jeśli nie dasz się wyprowadzić z równowagi błahymi problemami, które szybko miną, będziesz mieć bardzo wesoły tydzień. Bądź miły i pomocny dla innych ludzi, a oni odwdzięczą się tym samym. Poczujesz wtedy, że możesz zdobywać cały świat. A ktoś tuż obok pomyśli sobie po cichu, że mógłby z tobą uciec na sam jego koniec...

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec - w tym tygodniu najważniejsze powinno być dla ciebie twoje ciało. Zadbaj o nie najlepiej, jak tylko potrafisz. Potrzebujesz trochę odpocząć, szczególnie że twoje wdzięki zwróciły niedawno czyjąś uwagę i jeśli jeszcze nie zarywasz z tą osobą nocy, niedługo się to stanie. Zamiast pić w ciągu dnia kolejną kawę, zjedz coś zdrowego albo idź na spacer na świeżym powietrzu.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik - możesz czuć się wyobcowany albo myśleć, że cały świat jest teraz przeciwko tobie. To jednak tylko twoje indywidualne odczucie, które nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością. Ludzie cię lubią, jednak nie potrafią do końca zrozumieć, dlaczego się przed nimi zamykasz. Zamiast ignorować ich wiadomości, lepiej opowiedz o sobie.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby - w ostatnim czasie okazujesz ludziom wiele swojej delikatności i łagodności. Nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale jesteś jedną z niewielu osób, które to robią. Przybywa ci przez to przyjaciół i życzliwych dusz, gotowych okazać swoją wdzięczność przy pierwszej możliwej okazji. Ktoś myśli o tobie w tym tygodniu bardzo dobrze!

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!