Zamknij

Horoskop tygodniowy 28.10-03.11.2019 dla wszystkich znaków zodiaku

28.10.2019 11:30
Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku.
fot. Shutterstock

Sprawdź swój horoskop tygodniowy na okres 28.10.2019-03.11.2019! Co cię czeka w najbliższych dniach?

Horoskop tygodniowy dla Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb. Sprawdź, co cię czeka w nadchodzącym tygodniu. Niedługo zmienimy kartkę w kalendarzu. Komu na przełomie października i listopada sprzyjać będą gwiazdy?

Horoskop tygodniowy - Baran

Tydzień przełomu października i listopada będzie dla Barana naprawdę szczęśliwy. Gwiazdy będą ci sprzyjać zwłaszcza w sprawach miłosnych. Samotne Barany udowodnią drugiej osobie, że są gotowe rozpocząć poważny związek. Zakochane osoby spod tego znaku zodiaku również wejdą na nowy poziom w swojej relacji. To czas poważnych decyzji i istotnych zmian w życiu.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk może się spodziewać pokaźnych sukcesów zawodowych. W końcu ktoś dostrzeże twój potencjał i sowicie wynagrodzi cię za wszelkie starania. Zakochane Byki czeka zawirowanie na tle uczuciowym. Wyrozumiałość i szczerość jest podstawą, jeśli chcecie zachować zdrową relację. Pod koniec tygodnia spodziewaj się telefonu z propozycją spotkania.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Początek tygodnia będzie dla Bliźniąt niezwykle udany. Dzięki kolejnym dobrym decyzjom wszystko ułoży się tak, jak sam tego chcesz. Poziom zadowolenia zmniejszy się jednak w okolicach piątku. Kłopoty finansowe zaćmią na chwilę wszystkie sukcesy. Zadbaj o oszczędności, aby znów poczuć ulgę.

Horoskop tygodniowy - Rak

Poniedziałek minie ci spokojnie, jednak już we wtorek spodziewaj się ostrego zawirowania w życiu. Rak w końcu zauważy, że musi nadrobić zaległości - w życiu towarzyskim, pracy i nauce. Doba ma jednak tylko 24 godziny. Zaplanuj dokładnie, na co chcesz poświęcić kolejne dni. Wytęż siły, a już niedługo zauważysz postępy. W niedzielę poświęć dłuższą chwilę na relaks, aby nie czuć się zbyt przytłoczonym.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew ma w tym tygodniu same dobre pomysły. Warto je zapisywać - myśli są bardzo ulotne, a zapewne nie uda ci się zabrać za wszystkie projekty jednocześnie. Kalendarz będzie w tym tygodniu twoim najlepszym sojusznikiem. Zaplanuj nawet czas na relaks i spotkania ze znajomymi - spontaniczność w tej kwestii może się nie sprawdzić.

Horoskop tygodniowy - Panna

Zodiakalne Panny spędzą ten tydzień na odpoczynku i przyjemnościach. Przestać się stresować rzeczami, na które nie masz wpływu. Ostatnie dni były dla osób spod znaku Panny pełne trudnych obowiązków i wymagań innych osób. Czas skupić się przede wszystkim na sobie. Warto wykorzystać wolne dni na zabawie. Kolejne tygodnie listopada nie będą tak luźne, jak ten - korzystaj!

Horoskop tygodniowy - Waga

Osoby spod znaku Wagi muszą w tym tygodniu uważać na finanse. W okolicach wtorku czeka cię spory wydatek - prawdopodobnie związany ze zdrowiem. Pilnuj pozostałych oszczędności i nie przeznaczaj pieniędzy na głupoty. Unikaj centrów handlowych i oglądania stron internetowych sklepów.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Nadchodzi gorący okres w twoim życiu uczuciowym. Samotne Skorpiony poczują przypływ romantycznych emocji do osoby, której do tej pory nie brały pod uwagę. Gwiazdy nie mają pewności, czy wyjdzie z tego długi związek, jednak z pewnością warto dać mu szansę. Skorpiony w związkach muszą uważać na przelotne zauroczenia. Nie warto poświęcać stałego uczucia dla czegoś niepewnego.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

W środę Strzelca odwiedzi niespodziewany gość, co zaowocuje ważną rozmową. To wydarzenie wpłynie na cały rozpoczynający się tydzień. W pracy możesz liczyć na pomoc współpracowników. Wiedzą, że ostatnio chodzisz z głową w chmurach i masz do tego ważny powód.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Postaraj się nie robić sobie wrogów w pracy. Koziorożca czeka wiele wyzwań zawodowych w nadchodzącym tygodniu. Właśnie dlatego powinien być ostrożny - nie wiesz, z kim przyjdzie ci w najbliższym czasie pracować. W życiu prywatnym musisz wykazać się dyplomacją i umiejętnością rozwiązywania konfliktów.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

W tym tygodniu dużo będziesz myślał o swoich dotychczasowych dokonaniach i przyszłych celach. Przekonasz się, jakie wartości najbardziej cenisz i na czym chciałbyś się skupić. Aktualnie stoisz w punkcie kulminacyjnym całego swojego życia. Gwiazdy ci sprzyjają - wykorzystaj ten czas na podejmowanie właściwych decyzji.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby ciężko przeżyją nadchodzący tydzień. Jesienna aura wpędzi cię w dosyć przykry nastrój. Niezwykle pomocne okaże się wsparcie bliskich oraz przyjaciół. Osoby spod tego znaku zodiaku czeka kilka przykrości w pracy, za to sporo szczęścia w miłości. Jeśli tylko możesz, udaj się na krótki urlop.

Zobacz także:  Horoskop majów - znaki zodiaku majów. Sprawdź, jaki jest twój!

Którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę? Odpowiedz na kilka pytań i się przekonaj!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?