Zamknij

Horoskop tygodniowy 27.07-3.08 dla wszystkich znaków zodiaku

23.07.2020 14:14
horoskop tygodniowy
fot. Chillizet

Słońce weszło niedawno do znaku Lwa i rozpoczęliśmy kolejny astrologiczny sezon. Co to oznacza dla poszczególnych znaków w nadchodzącym tygodniu? Przeczytaj swój horoskop tygodniowy i sprawdź!

Początek nowego sezonu w astrologii to zawsze szansa na to, by rozpocząć w życiu nowy etap. Warto wprowadzić jakieś zmiany albo sprecyzować, czego sobie teraz najbardziej życzymy. Co nam w tym najbardziej pomoże? Sprawdź swój horoskop tygodniowy na 27.07-3.08 2020 roku i przekonaj się!

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran - dzięki opiece pełnego energii Marsa masz teraz możliwość oddychać pełną piersią. Wywalczysz sobie wszystko, na czym ci zależy i z uśmiechem na twarzy podbijesz każdy szczyt. Sięgaj jak najwyżej, bo gwiazdy cię wspierają. Nie ma dla ciebie teraz rzeczy niemożliwych.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk - masz prawo czuć przemęczenie, ale wynika ono w dużej mierze z tego, jak sam siebie traktujesz i jakie priorytety sobie wyznaczasz. Co tak naprawdę jest dla ciebie zdrowe, a co od dawna ma toksyczny wpływ? Jaki jest rzeczywisty powód tego, że ostatnio się nie wysypiasz?

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta - w twoim życiu niedługo rozpocznie się nowy etap i sam wprowadzisz wiele zmian, których teraz jeszcze się nawet nie spodziewasz. Przygotuj przestrzeń wokół siebie - pozbądź się wszystkiego, czego już nie potrzebujesz. Zadbaj o to, aby w niedalekiej przyszłości z otwartą głową przyjąć szansę, która się przy tobie pojawi.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak - jeżeli wyjdziesz ze świata wyobrażeń, poczujesz się rozczarowany tym, jak wyglądają twoje relacje. Ale czy powinieneś z tego powodu żyć w kłamstwie? Czy nie lepiej zmierzyć się z tym, co tak naprawdę tworzy obraz twojego życia? Wtedy znajdziesz w sobie odwagę, żeby coś z tym zrobić. Jak na razie tylko się chowasz.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew - odkąd Słońce przeszło do twojego znaku, czujesz jak zainteresowanie innych skupia się na tobie i... nie do końca ci to odpowiada. Wcale nie masz teraz ochoty stać teraz w centrum. Dlatego siądź w kącie. Ludzie sami do ciebie przyjdą. Jeśli będzie trzeba, przyjdą nawet dwa razy. Ty przede wszystkim zadbaj o spokój.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna - w sezonie Lwa musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy nie jesteś przesadnie krytyczna wobec siebie. Czy masz dla siebie wystarczająco dużo zaufania i wiary w to, że wszystko ci się uda? Jeżeli wątpisz - to z czego to zwątpienie się bierze? Zauważ, że ludzie wokół starają się okazywać, jak bardzo cię cenią i potrzebują. Może to oni mają rację?

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga - zatęsknisz za starymi miłościami i narobisz im w życiu bałaganu. Dopiero po jakimś czasie dojdziesz do wniosku, że właściwie to nie myślałeś o niczym na poważnie. Czy takie zachowanie jest w porządku? Co z ludźmi, którzy od dawna ci ufają? Nie zawiedź nikogo w tym tygodniu, bo później trudno będzie przeprosić.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion - wszyscy wiedzą, że chcesz dobrze. Ale dlaczego starasz się o to tak, jakbyś chciał kogoś ograniczać? Za duża presja z twojej strony spowoduje, że straci do ciebie zaufanie. Jeśli rzeczywiście chcesz dobrze, zostaw tej osobie trochę przestrzeni. Niech sama podejmuje decyzje. Nie rób awantury, jeśli wybierze inaczej, niż sobie wyobrażałeś, że powinna.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec - twoje szczęście zależy teraz od tego, czy potrafisz docenisz to, co posiadasz. Jeśli masz w sobie wdzięczność, przyciągniesz do siebie dużo więcej tego uczucia. Jeśli jednak nic w twoim życiu ci się nie podoba, będziesz nieustannie odczuwać jakiś brak. Co wybierasz?

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec - jak każdy znak ziemski, dajesz ludziom ogromne poczucie bezpieczeństwa. Jeśli w tym tygodniu uda ci się też dostrzec, kto umie odpowiedzieć tym samym, poczujesz się szczęśliwy. Nie wymagaj od siebie tego, żebyś jako jedyny zapewniał stabilizację w swoich relacjach. Zobacz, że inni też się o to starają. Robią to tylko inaczej.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik - od dłuższego czasu nosisz w sobie jakieś uczucie albo fascynację, których do tej pory nie wyraziłeś. Zbierz się na odwagę! Wyjdą z tego same dobre rzeczy. Jeśli chcesz kogoś zaprosić na randkę, staroświeckie zaproszenie na spacer wystarczy. Będzie bardzo miło!

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby - w najbliższych dniach możesz doświadczyć lekkiego spadku nastroju. Kiedy poczujesz, że ci smutno, porozmawiaj z przyjaciółmi. Przekonasz się, że możesz na nich liczyć i rozwieją czarne chmury nad twoją głową. Jeśli wolisz samotność i Netfliksa, nie oglądaj wyciskaczy łez. Jeszcze bardziej cię przybiją. Może lepiej zobaczyć "Przyjaciół"?

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!