Zamknij

Horoskop runiczny na 2022 rok. Sprawdź, co cię czeka

13.01.2022 11:05
Runy 2022
fot. Shutterstock

Poznaj runy dla znaków zodiaku na 2022 rok i dowiedz się, jaka jest twoja wróżba na najbliższe miesiące. Czego możesz się spodziewać?

Runy to litery alfabetu germańskiego. Od wieków przypisuje się im magiczną moc - nie tylko zdradzają, co wydarzy się w przyszłości, lecz także mają działanie ochronne i mogą uzdrawiać z chorób. Przekonaj się, co chcą ci przekazać.

Zobacz także: Czym są runy? Zobaczcie, jak je czytać!

Horoskop runiczny 2022 - runy dla wszystkich znaków zodiaku

Jakie runy są w tym roku przypisane poszczególnym znakom zodiaku? Sprawdź i odczytaj radę dla siebie.

Baran - Runa Tiwaz

Barany czeka niezwykle ciekawy rok. Patronuje im runa Tiwaz, symbol strzały. Reprezentuje ona męską energię i siłę, a także odwagę pozwalającą na podejmowanie ryzyka. Osoby spod tego znaku zodiaku mogą wpaść na szalony pomysł i go zrealizować, nawet jeśli na początku będą miały przed tym pewne obawy. 

Byk - Runa Ansuz

Byki w tym roku znajdą się pod wpływem boskiego natchnienia. Runa Ansuz nauczy je, jak pięknie się wysławiać, a także wyrażać siebie poprzez artystyczne działania. Ułatwi też nawiązywanie kontaktów z innymi ludźmi. Zapowiada niezapomniane, ciekawe rozmowy. 

Bliźnięta - Runa Uruz

Dla Bliźniąt nadchodzący rok będzie wspaniałym czasem. Runa Uruz doda im energii i odświeżenia. Sprawi, że poczują się młodsi o kilka lat. Zapomną o wszystkich problemach z ubiegłego roku, a zamiast tego skupią się na przyszłości. Odzyskany optymizm doda im skrzydeł. 

Rak - Runa Iwaz

Raki nauczą się niezależności i wreszcie zaczną mówić własnym głosem. Przestaną się zastanawiać, co mogą zrobić, by się komuś przypodobać. Zaczną dbać o swoje samopoczucie i uzdrowią rany z przeszłości. Pod opieką runy Iwaz znajdą sposób na to, by uwolnić się z toksycznych relacji. 

Lew - Runa Jera

Lwy pod wpływem runy Jery nabiorą większej cierpliwości w oczekiwaniu na spełnienie swoich pragnień. Zrozumieją, że aby zebrać plony, trzeba najpierw umieścić w ziemi nasiona. Dzięki temu jednak nauczą się nie podejmować pochopnych decyzji, a zamiast tego wybiorą to, co jest dla nich dobre.

Panna - Runa Wunjo

Panny będą mogły w tym roku liczyć na wsparcie swoich bliskich. Dzięki pomocy przyjaciół uda im się odnieść sukces w każdej sferze życia. W sprawach zawodowych nie powinny polegać tylko na sobie. Jeśli skupią się na współpracy z innymi, zarobią mnóstwo pieniędzy. 

Waga - Runa Mannaz

Wagi dzięki wsparciu runy Mannaz mogą spotkać w tym roku swoją bratnią duszę. Będzie to ktoś, kto zaakceptuje je dokładnie takimi, jakimi są. To doświadczenie całkowicie odmieni życie Wag i skłoni je do zastanowienia nad wartością ich pozostałych relacji. 

Skorpion - Runa Ehwaz

Skorpiony w tym roku mogą się zakochać, bo patronuje im runa Ehwaz. To symbol partnerstwa, głębokiego porozumienia dusz. Związki partnerskie znajdujące się pod jej opieką opierają się na wzajemnym szacunku. Jednocześnie występuje w nich silna energia seksualna. 

Strzelec - Runa Fehu

Strzelcom w tym roku patronuje runa Fehu, czyli symbol bogactwa i dobrobytu. Mówi o narodzinach czegoś nowego, kreacji i pomnażaniu dóbr. Im więcej radości wprowadzą do swojego życia osoby spod tego znaku, tym bardziej będzie się ona rozprzestrzeniała. 

Koziorożec - Runa Raidho

Ten rok w życiu Koziorożca upłynie pod znakiem dążenia do celu. Runa Raidho, czyli symboliczny wóz, zachęca osoby spod tego znaku zodiaku do wzięcia odpowiedzialności za własne życie. Jeśli tylko odpowiedzą sobie na pytanie, czego tak naprawdę pragną, uda im się to zdobyć. 

Wodnik - Runa Algiz

Wodniki będą miały sporo szczęścia. W najbliższym czasie będzie im towarzyszyła ochronna runa Algiz, która pomaga uniknąć kłopotów i dodaje psychicznej siły. Teraz o wiele łatwiej będzie zapomnieć o bolesnych przeżyciach z przeszłości i zadbać o własny rozwój. 

Ryby - Runa Dagaz

Ryby w 2022 roku znajdą się pod opieką runy Dagaz, która symbolizuje światło i opiekę. Jeśli od dłuższego czasu coś je smuciło, a także zaczęły czuć, że tracą już nadzieję na poprawę sytuacji, nadchodzące miesiące będą dla nich miłym zaskoczeniem. Wszystko ułoży się dobrze, nawet jeśli jeszcze nic tego nie zapowiada. 

Zobacz takżeNiektóre znaki zodiaku mają problemy z psychiką. Znana astrolożka wyjaśnia, dlaczego

Czujesz, że nie pasuje do ciebie twój znak zodiaku? Sprawdź, kim naprawdę jesteś:

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?