Zamknij

Horoskop roczny na 2022 rok – dla wszystkich znaków zodiaku

30.11.2021 18:50
Horoskop roczny na 2022 rok – dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Czy 2022 rok będzie lepszy od poprzedniego i co Ci przyniesie? Przeczytaj horoskop roczny na 2021 rok dla swojego znaku zodiaku i sprawdź, kiedy planetarna aura będzie Ci sprzyjać.

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten rok i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Co czeka Cię w sprawach sercowych, zawodowych czy związanych ze zdrowiem? Przeczytaj horoskop roczny  na 2022 rok na i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop roczny na 2022 rok – Wodnik

Miłość i życie prywatne: Wodniki w związkach będą w tym roku pielęgnować i ulepszać relacje z partnerem. Poczujecie więź, która będzie silniejsza niż kiedykolwiek. Single zaś będą intensywnie szukać swojej drugiej połówki, ale uda im się to dopiero w drugiej połowie roku. Wcześniej czeka was sporo rozczarowań.

Praca i finanse: Rok zaczniesz od pewnych zawodowych komplikacji, które jednak rozwiążą się pomyślnie dla ciebie jeszcze w pierwszym kwartale. Potem zapowiada się spokojniejszy czas. Na bardziej intensywny okres przygotuj się na jesieni.

Zdrowie:  W tym roku nie będziesz mieć większych kłopotów ze zdrowiem. Na wiosnę zrób wszystkie badania i zwróć szczególną uwagę na nerki i układ moczowy. Zadbaj o to, by nic cię w tej kwestii nie mogło zaskoczyć.

Przeczytaj także: Horoskopy miesięczne dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop roczny na 2022 rok – Ryby

Miłość i życie prywatne: Ryby zaczną ten rok od wielu sercowych zawirowań, a nawet rozczarowań. Wiosna przyniesie jednak większe zmiany i wszystko wreszcie zacznie się układać po waszej myśli. Pod koniec roku uda wam się tez zrealizować większość prywatnych celów.

Praca i finanse: W tym roku w pracy postaw na relacje międzyludzkie, bo to one będą kluczem do twojego sukcesu. Zbieraj wokół siebie osoby, które są ci życzliwe i na które zawsze możesz liczyć. Razem z nimi możesz wiele osiągnąć.

Zdrowie: W tym roku możesz liczyć na wiele sportowych sukcesów, jeśli tylko od początku weźmiesz się do pracy i na poważnie potraktujesz treningi. Kondycja fizyczna będzie ci dopisywać. Wystarczy to wykorzystać.

Przeczytaj także: Horoskopy dzienne dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop roczny na 2022 rok – Baran

Miłość i życie prywatne: Barany zrozumieją w tym roku, jak ważne są dla nich relacje rodzinne i jak wiele znaczą dla nich bliskie osoby. To sprawi, że wasze relacje się poprawią i będą niemal idealne. Single muszą przygotować się na sporo zamieszania wokół ich osoby. Wniknie z tego jednak wiele dobrych rzeczy.

Praca i finanse: To będzie dla ciebie ważny rok zawodowo. Przez pierwszy kwartał będziesz musiał pracować bardzo intensywnie, ale wiosna przyniesie wiele zmian i zakończysz pewien etap, z czego będziesz bardzo zadowolony. Kolejna część roku upłynie ci znacznie spokojniej.

Zdrowie: Ten rok przyniesie ci mnóstwo dobrej energii i zdrowia. Na wiosnę będziesz miał więcej czasu na odpoczynek i koniecznie go wykorzystaj. Nie rezygnuj z aktywności fizycznej. Ruszaj się dużo i jak najczęściej.

Horoskop roczny na 2022 rok – Byk

Miłość i życie prywatne: Byki zaczną ten rok od sporego rozczarowania. Nie załamujcie się jednak, bo już wkrótce los wynagrodzi wam wasze cierpienie i postawi na waszej drodze kogoś, kto otrze wasze łzy i zostanie z wami do końca roku, a może… nawet na zawsze.

Praca i finanse: Wydarzenia tego roku sprawią, że przewartościujesz wiele rzeczy w swoim życiu i uznasz, że praca wcale nie jest najważniejsza. W związku z tym podejmiesz poważne decyzje, które całkowicie zmienią twoją sytuację zawodową i finansową. Niekoniecznie na lepsze…

Zdrowie: W tym roku musisz uważać na swoje serce, bo szybkie tempo i siedzący tryb życia mogą źle wpłynąć na twój układ krążenia. Jeśli coś będzie cię niepokoić, nie zwlekaj i od razy umawiaj się na wizytę do kardiologa.

Horoskop roczny na 2022 rok – Bliźnięta

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta zmienią całkowicie swoje podejście do życia i wielu spraw, które do tej pory przygaszały ich uśmiech. Zaczniecie żyć pełnią życie i przestaniecie czekać na cokolwiek. Postawisz na rozwój osobisty. To przyniesie wiele dobrych zmian.

Praca i finanse: To będzie dla ciebie doskonały rok pod względem zawodowym i finansowym. Możesz spodziewać się awansu oraz zwiększenia swoich zarobków. Będziesz miał też wiele okazji, by poszerzać swoje zawodowe kompetencje. Będziesz czuł, że nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych.

Zdrowie: Ten rok przyniesie ci wiele wewnętrznych zmian. Poczujesz, że znów żyjesz w harmonii ze sobą samym, a twoimi decyzjami nie kierują inni ludzie, tylko twoja intuicja. Będzie w tobie więcej spokoju oraz mnóstwo pozytywnej energii.

Horoskop roczny na 2022 rok – Rak

Miłość i życie prywatne: Raki w tym roku będą mieć wyjątkowo dużo szczęścia w miłości. Wszystkie wasze cele zarówno sercowe, jak i osobiste uda wam się zrealizować. W drugiej połowie roku możliwe także, że wasza rodzina się powiększy.

Praca i finanse: To dobry rok na podjęcie nowych wyzwań zawodowych. Niczego nie rób jednak bez przemyślenia. Na początku roku wyznacz sobie cel i ułóż plan. Kolejnie miesiące przeznacz na jego konsekwentną realizację. Jeśli będziesz działał metodycznie, w grudniu będziesz z siebie naprawdę dumny.

Zdrowie: Twoją największą zmorą w tym roku będzie zbyt duże tempo życia, które sam sobie narzucasz. Pewne wydarzenia w okolicy lipca zmuszą cię jednak do tego, byś zwolnił i… będziesz z tego bardzo zadowolony.

Horoskop roczny na 2022 rok – Lew

Miłość i życie prywatne: Lwy nie będą miały zbyt wielu powodów do radości w obszarze miłości i spraw prywatnych. Będziecie mieć wrażenie, że wszystko, co robicie jest syzyfowym wysiłkiem, a w związku, tylko wam zależy na tym, by on przetrwał. Pod koniec roku postanowicie odpuścić tę nierówną walkę.

Praca i finanse:  Ten rok przyniesie ci wiele zawodowych turbulencji. Będziesz musiał przygotować się na niepewność oraz ciągłe zmiany. W gwiazdach widać też spore kłopoty finansowe w drugiej połowie roku. Dobrze się na nie przygotuj, bo czeka cię naprawdę trudny czas.

Zdrowie:  Wprawdzie zdrowie fizyczne będzie ci w tym roku dopisywać, ale twoje samopoczucie będzie pozostawiało wiele do życzenia. Niewiele będzie chwil radości i beztroski. Poczujesz się przytłoczony codziennością. W drugiej połowie roku warto poszukać pomocy, jeśli poczujesz, że nie radzisz sobie już sam.

Horoskop roczny na 2022 rok – Panna

Miłość i życie prywatne: Panny w tym roku zmienią swoje podejście do życia i będą bardziej optymistycznie patrzeć na wszystko, co je otacza. Dzięki temu uda wam się wprowadzić w swoim życiu wiele pozytywnych zmian. Poprawicie też relacje z bliskimi.

Praca i finanse: Ten rok zapowiada się dla ciebie wyjątkowo dobrze. Uda ci się zrealizować twoje cele, jeśli tylko wyraźnie je sobie wyznaczysz już w styczniu. Gwiazdy usuną z twojej srogi ludzi, którzy mogliby chcieć pokrzyżować twoje plany.

Zdrowie: Ten rok będzie dla ciebie wyjątkowo dobry pod względem zdrowia. Zmienisz swoje nastawienie do otaczającej cię rzeczywistości, dzięki czemu poczujesz się lepiej sam ze sobą. Wiosna przyniesie także rozwiązanie twoich dolegliwości fizycznych.

Horoskop roczny na 2022 rok – Waga

Miłość i życie prywatne: Wagi w związkach powinny dbać o swoją relację z partnerem, bo ktoś może próbować wam go odbić. Skupcie się bardziej na nim niż na sobie. Single będą mieć wiele okazji do poznawania nowych ludzi, co zaowocuje kilkoma dłuższymi znajomościami, a nawet – miłością.

Praca i finanse: W tym roku spoczniesz na laurach i nie będziesz potrafił znaleźć w sobie zbyt wiele motywacji do działania i zmian. Nie zdziw się więc, jeśli za rok o tej samej porze nadal będziesz tkwił w tym samym miejscu, którego… nawet nie lubisz.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało ci w tym roku większych problemów. Będziesz mógł cieszyć się spokojnie tym, co masz, a żadne poważniejsze dolegliwości nie będą zakłócać ci spokoju.

Horoskop roczny na 2022 rok – Skorpion

Miłość i życie prywatne: Skorpiony będą cieszyć się w tym roku sporym powodzeniem u płci przeciwnej, zwłaszcza na wiosnę. Dla singli to doskonała okazja, by znaleźć swoją druga połówkę, a dla Skorpionów w związkach – poważna pokusa. Nie zmarnujcie tego, co budowaliście latami.

Praca i finanse: Twoją największą przeszkodą w osiągnięciu w tym roku zawodowego sukcesu i zrealizowaniu swoich celów będziesz… ty sam. Twoja nieśmiałość, brak wiary w siebie i zbyt łatwe odpuszczanie na samym początku mogą sprawić, że zmarnujesz ten czas.

Zdrowie: Uważaj na swoją dietę. Przytyć jest bardzo łatwo, schudnąć – o wiele trudniej. Dlatego nie folguj swoim kulinarnym zachciankom bez umiaru, bo będziesz potem żałować.

Horoskop roczny na 2022 rok – Strzelec

Miłość i życie prywatne: Strzelce muszą przygotować się na sporo sercowych dylematów, nagłych zwrotów akcji oraz pytań, na które będzie wam trudno znaleźć odpowiedź. Na szczęście tuż obok będzie ktoś, kto będzie wspierał was w tym niełatwym dla was okresie. Pod koniec roku zapowiada  się spokojniejszy czas.

Praca i finanse: W tym roku będziesz uparty, zdeterminowany i konsekwentnie będziesz Realizował swoje cele. Nie będą ci straszne żadne przeciwności losu, a po każdym upadku podniesiesz się silniejszy. To będzie trudny, ale bardzo owocny i rozwijający czas.

Zdrowie: Dbaj o swój kręgosłup, bo może on sprawić ci w tym roku sporo problemów. Nie dźwigaj ciężkich rzeczy, a jeśli masz siedzącą pracę, zadbaj o to, by mieć wygodne krzesło i biurko. Możesz być pewny, że to mniejszy wydatek, niż rehabilitacja kręgosłupa.

Horoskop roczny na 2022 rok – Koziorożec

Miłość i życie prywatne: Koziorożce będą nadal tkwić w tym samym życiu i tym samym związku, który wcale nie jest spełnieniem ich marzeń. Nowy rok to jednak nowe możliwości – zbierzcie się na odwagę i ruszcie nieznane w poszukiwaniu swoich marzeń i tego, co w życiu najważniejsze. Jeśli nie stchórzycie, koniec roku przyniesie wam radość i ukojenie.

Praca i finanse: Nadchodzi czas zmian. Zorientujesz się, że w obecnej pracy wcale się nie rozwijasz i nie robisz tego, co daje ci satysfakcję. Będziesz musiał zdecydować o swojej dalszej karierze zawodowej. Druga połowa roku przyniesie ci odpowiedzi na wiele pytań, które sobie zadajesz.

Zdrowie: Sprawy zdrowia będą ci w tym roku spędzać sen z powiek. Rok zaczniesz od poszukiwania przyczyny swoich dolegliwości, a skończysz go na leczeniu, które niestety będzie długotrwałe i uciążliwe. Będziesz musiał bardzo na siebie uważać.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris