Zamknij

Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

31.12.2020 09:00
Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, czy 2021 rok będzie lepszy od poprzedniego i co Ci przyniesie? Przeczytaj horoskop roczny na 2021 rok dla swojego znaku zodiaku i sprawdź, jak zaplanować sobie rok i kiedy planetarna aura będzie Ci sprzyjać.

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten rok i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Co czeka Cię w sprawach sercowych, zawodowych czy związanych ze zdrowiem? Przeczytaj horoskop roczny  na 2021 rok na i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop roczny na 2021 rok – Wodnik

Miłość i życie prywatne: Wodniki muszą w tym roku przygotować się na sporo sercowych zawirowań i nagłych zwrotów akcji w miłości. Gwiazdy mówią jednak, że pod koniec roku, w okolicy grudnia wszystko ułoży się lepiej, niż tego pragniecie. Bądźcie wytrwali i zaufajcie losowi.

Praca i finanse: Powinieneś w tym roku rozpocząć nowe przedsięwzięcia zawodowe i ruszyć do przodu. Jeśli tego nie zrobisz, będzie Ci bardzo trudno wyrwać się z marazmu i zdobyć to, czego pragniesz.

Zdrowie:  W tym roku powinieneś zwrócić szczególną uwagę na choroby przewlekłe, na które cierpisz, oraz na drobne, ale uciążliwe dolegliwości, które co jakiś czas powtarzają się. Nie bagatelizuj ich i zajmij się nimi.

Przeczytaj także: Horoskopy miesięczne dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop roczny na 2021 rok – Ryby

Miłość i życie prywatne: Ryby w związkach czeka w tym roku wiele wspaniałych i romantycznych chwil z partnerem –wzmocnicie swoją relację i przekonacie się o tym, jak wiele dla siebie znaczycie. Single w tym roku mają szansę na znalezienie miłości swojego życia. Rozglądajcie się uważnie wokół siebie uważnie szczególnie w lutym.

Praca i finanse: Gwiazdy radzą, byś w tym roku postawił w życiu zawodowym przede wszystkim na ludzi – to dzięki nim uda Ci się zrealizować to, czego chcesz. Doceniaj tych, na których zawsze możesz liczyć.

Zdrowie: W tym roku będziesz w doskonałej kondycji fizycznej, dzięki czemu możesz bić sportowe rekordy i pracować jeszcze bardziej nad swoją sylwetką. Zapowiada się naprawdę dobry rok – wykorzystaj to.

Przeczytaj także: Horoskopy dzienne dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop roczny na 2021 rok – Baran

Miłość i życie prywatne: Barany w związkach będą cieszyć się pełną harmonii relacją z partnerem i poczują się, jakby znów miały osiemnaście lat. Single będą intensywnie poszukiwać drugiej połówki, jedna gwiazdy mówią, że na prawdziwą miłość musicie poczekać do drugiej połowy roku. Szansa na nią powinna pojawić się we wrześniu.

Praca i finanse: Czeka Cię dobry, ale też trudny rok w sprawach zawodowych. Będziesz musiał zmierzyć się z całą masą nowych wyzwań i to już na samym początku roku. Wszystko jednak ułoży się pomyślnie, a Ty będziesz mógł świętować sukces.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie w tym roku sprawiać Ci większych problemów. Będziesz cieszyć się dobrym samopoczuciem i świetnym zdrowiem, a planetarna aura będzie Ci sprzyjać. Wykorzystaj to.

Przeczytaj także: Horoskopy tygodniowe dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop roczny na 2021 rok – Byk

Miłość i życie prywatne: Bykom gwiazdy wróżą powodzenie u płci przeciwnej, zwłaszcza w miesiącach wakacyjnych, a szczególnie w lipcu. Dla singli będzie to okazja do nawiązania nowej dobrze rokującej relacji. Dla Byków w związkach zaś… nie lada pokusa!

Praca i finanse: W pracy początek roku może być nieco nerwowy, a atmosfera napięta, ale gwiazdy mówią, że to tylko przejściowa sytuacja i wszystko wróci do normy w połowie roku. Niestety jakoś musisz przetrwać ten trudny czas. Kolejne miesiące zapowiadają się bardzo dobrze.

Zdrowie: Możesz mieć w tym roku sporo kłopotów ze skórą. Niestety nie obejdzie się bez częstych i regularnych wizyt u dermatologa, ale jeśli podejdziesz do sprawy poważnie, uda Ci się uporać z problemem.

Horoskop roczny na 2021 rok – Bliźnięta

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta mogą być pewne, że ten rok będzie dla nich znacznie lepszy w spawach sercowych niż poprzedni. Z Waszego życia znikną osoby, które nie traktowały Was tak, jak na to zasługujecie, a pojawią się Ci, którzy docenia Waszą wyjątkowość. W maju możecie spodziewać się, że poczujecie wreszcie ten przyjemny stan zakochania.

Praca i finanse: W tym roku możesz liczyć na dobrą passę w sprawach zawodowych i finansowych. Gwiazdy radzą, byś postawił na swój rozwój, brał udział w szkoleniach i kursach. To da Ci jeszcze więcej pewności siebie i sprawi, że nie będziesz się bał podejmować nowych, opłacalnych dla siebie wyzwań.

Zdrowie: W tym roku będziesz  w wyjątkowo dobrej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Wykorzystaj siły, które ześlą Ci gwiazdy, na bicie swoich sportowych rekordów. Będziesz też trykać optymizmem i humorem, dzięki czemu przyciągniesz do siebie mnóstwo pozytywnych ludzi.

Horoskop roczny na 2021 rok – Rak

Miłość i życie prywatne: Raki powinny panować nad emocjami, a w sprawach sercowych kierować się rozumiem, a nie sercem. Nie będzie to łatwe, ale nagłe porywy namiętności nie wyjdą Ci na dobre. Bądź ostrożny.

Praca i finanse: W pracy czekają Cię nowości i zmiany. Nie bój się ich i podejdź do nich z otwartym umysłem i odwagą. Dzięki nim możesz się wiele nauczyć i podnieść swoje zawodowe kompetencje.

Zdrowie: Zadbaj o swoje stawy i unikaj robienia rzeczy, które mogą je obciążać, zwłaszcza w marcu. Może to się wiązać z porzuceniem ulubionego sportu, dla zdrowia jednak warto to zrobić.

Horoskop roczny na 2021 rok – Lew

Miłość i życie prywatne: Lwy w związkach będą cieszyć się rodzinną sielanką – możecie być pewni, że już nikt i nic nie zagrozi Waszemu szczęściu. Single będę nieustannie szukać miłości swojego życia, jednak gwiazdy radzą, byście nie robili nic na siłę. Bądźcie uważni w czerwcu.

Praca i finanse:  To nie będzie dla Ciebie najlepszy rok w sprawach zawodowych. Możesz spodziewać się wielu przeciwności losu oraz tego, że Twój cel, który sobie wyznaczyłeś będzie się stale od Ciebie oddalała, zamiast przybliżać. Musisz niestety uzbroić się w cierpliwość.

Zdrowie:  W tym roku uważaj na infekcje intymne, które mogą niemalże nieustannie Ci dokuczać i zniweczyć wiele Twoich planów w sferze miłosnej oraz romantycznych weekendów. Postaraj się dociec, jaka jest przyczyna Twojego problemu.

Horoskop roczny na 2021 rok – Panna

Miłość i życie prywatne: Panny w tym roku zaczną żyć pełnią życia. Docenią to, co mają, a zwłaszcza bliskich, którzy zrobią absolutnie wszystko byście tylko byli szczęśliwi i uśmiechnięci. Zapowiada się naprawdę dobry rok, a Twój szczęśliwy miesiąc to sierpień.

Praca i finanse: W pracy gwiazdy wróżą Ci dobrą passę w tym roku. Możesz być pewien, że uda Ci się osiągnąć wszystko, co sobie zamierzyłeś i w drugiej połowie roku będziesz świętować swój wielki sukces.

Zdrowie: W tym roku postaw na relaks i odpoczynek. Dbaj o siebie w każdej sferze – nie tylko fizycznej, lecz także psychicznej. Unikaj stresu i nie generuj go sam u siebie. Staraj się bardziej optymistycznie patrzeć w przyszłość.

Horoskop roczny na 2021 rok – Waga

Miłość i życie prywatne: Wagi zapragną w tym roku ustabilizować się i zaprowadzić ład i harmonię we wszystkich relacjach, w których są. To wyjdzie Wam na dobre, ale pokaże też, na kogoś naprawdę możecie liczyć, a kto tylko udawał przyjaciela.

Praca i finanse: Uważaj na kogoś, kto będzie robił Ci czarny PR i obmawiał za Twoimi plecami. Takie oszczerstwa mogą skutecznie zepsuć Ci dobrą opinię i sprawić, że będziesz miał problem ze nalezieniem pracy. Bądź ostrożny zwłaszcza w październiku.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie w tym roku sprawiać Ci większych kłopotów. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zrobią wszystko, by nieprzyjemne dolegliwości i wszelkie choroby trzymały się od Ciebie z daleka.

Horoskop roczny na 2021 rok – Skorpion

Miłość i życie prywatne: Skorpiony na początku roku w styczniu stracą kogoś, kto był im bardzo bliski. Niestety pretensje możecie mieć tylko do siebie. Zamiast jednak rozpaczać, wyciągnijcie wnioski na przyszłość. Będziecie mieć okazję spróbować szczęścia w miłości w drugiej połowie roku.

Praca i finanse: To dobry rok na nowe wyzwania zawodowe. Okazja, by się ich podjąć, nadarzy się już w pierwszym kwartale roku. Wykorzystaj ją i nie bój się tego, że sobie nie poradzisz. Gwiazdy mówią, że już pod koniec roku będziesz świętować sukces.

Zdrowie: W tym roku staraj się wypoczywać jak najwięcej i dbać o odpowiednią ilość snu. Przemęczenie i nadmierne obciążenie obowiązkami może doprowadzić do złego samopoczucia psychicznego, a także wielu chorób fizycznych.

Horoskop roczny na 2021 rok – Strzelec

Miłość i życie prywatne: Strzelce powinny uważać, gdzie lokują uczucia, bo nie każda osoba, która okaże zainteresowanie Wami, będzie tego warta. Gwiazdy radzą, byście nie postępowali zbyt pochopnie, by potem nie musieć leczyć złamanego serca.

Praca i finanse: Twoim największym wrogiem powstrzymującym Cię w tym roku przed osiągnięciem sukcesu będziesz Ty sam. Twoja nieśmiałość i brak wiary w siebie sprawia, że boisz się podejmować nowe wyzwania. Najwyższy czas z tym skończyć.Okazja, by zrobić dobry zawodowy ruch nadarzy się w kwietniu.

Zdrowie: W tym roku odpuść sobie i wyluzuj. Nie staraj się być perfekcjonistą w każdym obszarze, bo to tylko pogarsza twoje samopoczucie i sprawia, że sam zaniżasz swoją samoocenę. Uwierz w siebie i ciesz się życiem.

Horoskop roczny na 2021 rok – Koziorożec

Miłość i życie prywatne: Koziorożce w związkach czeka kolejny rok bez żadnych zmian w sprawach sercowych, czyli dokładnie tak, jak to lubicie najbardziej. Single zaś powinny odważnie sięgnąć po to, czego pragną i nie zrażać się drobnymi przeciwnościami losu.

Praca i finanse: W pracy nic nie będzie już takie jak w poprzednim roku. Czeka Cię mnóstwo zmian, a wiele z nich Ci się nie spodoba. Niestety nie będziesz mieć już na to wypływu i jedyne, co Ci pozostanie, to je zaakceptować. Najtrudniejszy dla Ciebie miesiąc to listopad.

Zdrowie: To nie będzie dla Ciebie dobry rok pod względem zdrowia. Możesz spodziewać się, licznych drobnych, ale bardzo uciążliwych dolegliwości, które skutecznie popsują wiele Twoich planów. Więcej kłopotów sprawi Ci jednak samopoczucie i częste tendencje do wpadania w melancholię i zły nastój. 

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?