Zamknij

Horoskop partnerski dla Wodnika. Z tymi 5 znakami może stanąć na ślubnym kobiercu!

15.07.2020 13:36
horoskop partnerski wodnik
fot. Shutterstock

Wodnik i ślub? Zdawałoby się, że to niemożliwe... Nie ma przecież większych indywidualistów i samotników w całym znaku zodiaku. To jednak tylko stereotyp - choć dopuszczają do siebie bardzo mało osób, w głębi duszy marzą o stałym związku, opartym na głębokim porozumieniu dusz i umysłów. Paradoksalnie to właśnie Wodnik jest jednym z niewielu znaków, które w tych czasach wierzą, że taka miłość jeszcze istnieje! Z kim miałyby szansę stworzyć więź na całe życie? Zobacz!

Kobieta i mężczyzna Wodnik w miłości są idealistami. Zakochują się niemal od razu, w kimś bardzo wyjątkowym, i mają wielką nadzieję na to, że udało im się spotkać drugą połówkę. Chociaż nie są romantykami i nie lubią ckliwości, wierzą w przeznaczenie. Sprawdź, kogo zapisały dla nich gwiazdy - kto pasuje do Wodnika?

Horoskop partnerski dla Wodnika

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Sprawdź swoje miłosne dopasowanie!

Wodnik i Baran

Baran jest z natury bardzo kreatywny i Wodnikowi podoba się ta energia. Dobrze się ze sobą czują, są sobą zaintrygowani i nieczęsto się kłócą. Jednak temperamentny Baran w odczuciu Wodnika czasem za bardzo daje się ponieść emocjom i zachowuje się irracjonalnie. Na dłuższą metę może się to okazać męczące.

Wodnik i Byk

Tradycyjny Byk bardzo nie lubi wszelkich zmian, a Wodnik je uwielbia. Byk nie wytrzyma zbyt długo rewolucyjnego charakteru Wodnika i wycofa się z tej relacji. Nie będzie się w niej czuł bezpiecznie, a to dla niego niezwykle ważne.

Wodnik i Bliźnięta

Intelekt Bliźniaka i jego ciekawość świata, a także potrzeba życia poza wszelkimi ograniczeniami, to dla Wodnika najlepszy afrodyzjak. Oba te znaki szybko odkryją, że stają się dla siebie przyjaciółmi i to właśnie sobie nawzajem chcą opowiadać o wszystkim...  Z całą pewnością może się to skończyć stałym związkiem. I chociaż oboje nie wierzą w małżeństwo, dla siebie mogą zrobić wyjątek!

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Byka? Jest na to sposób!

Wodnik i Rak

Romantyzm Raka i jego nadwrażliwość działają na Wodnika tak, jakby ktoś próbował go udusić. W pewnym momencie naprawdę może poczuć, że musi wyjść na zewnątrz, żeby złapać trochę świeżego powietrza. Raczej nie będzie miał ochoty wracać.

Wodnik i Lew

Wodnik i Lew to tzw. przeciwne znaki - znajdują się na przeciwnym biegunie, zupełnie się różnią, ale jednocześnie bardzo uzupełniają. Ich relacja z pewnością będzie intensywna i często nie będą mogli się nawzajem zrozumieć, jednak są duże szanse na to, że połączy ich trwałe uczucie.

Wodnik i Panna

Panna chciałaby uporządkować życie Wodnika, a on nie będzie w stanie tego znieść. Na poziomie intelektualnym doskonale się dogadają, ale niewielkie są szanse na porywy uczuć. Raczej nie będą umawiać się na randki. 

Wodnik i Waga

Kiedy w życiu Wodnika pojawia się osoba spod znaku Wagi, zaczyna czuć się tak, jakby nikt wcześniej go tak dobrze nie rozumiał. Z tego powodu postara się wykrzesać z siebie dla niej trochę romantyzmu. Nawet nie zauważy, że wejdzie mu to w krew... I tak zostanie na lata.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Skorpiona. Z kim możesz stworzyć udany związek?

Wodnik i Skorpion

Skorpion uważa, że Wodnik byłby nawet w porządku, gdyby postanowił dopasować się do jego wymagań. To samo o Skorpionie pomyśli Wodnik. A potem zgodnie stwierdzą, że oboje... się na to nie zgadzają. Nic z tego nie będzie, jeśli nie pójdą na kompromis.

Wodnik i Strzelec

Strzelca, który sam jest wielkim indywidualistą, odrobinę fascynuje wolność i niezależność Wodnika. Kiedy poznają się lepiej, zobaczą, że ich przemyślenia na ten temat są bardzo podobne. Łączy ich idealistyczne podejście do świata i wiara w głębszy sens wszystkich zmian. Bardzo prawdopodobne, że zwiążą się ze sobą na całe życie!

Wodnik i Koziorożec

Koziorożec i Wodnik to silny i trwały układ. Choć pojawiają się w nim kłótnie, obojgu bardzo na sobie zależy. Nie będą chcieli się ze sobą rozstać - i z biegiem czasu mogą dojść do wniosku, że dlaczego tak właściwie mieliby to robić? Kupią wtedy obrączki i wezmą ślub.

Wodnik i Wodnik

Wodnik z osobą z tego samego znaku cały czas rywalizowałby o to, kto jest większym indywidualistą i ma bardziej oryginalne zdanie. Dynamika tej relacji byłaby frustrująca dla obojga. Rozstaliby się po kilku tygodniach z bardzo dużym niesmakiem.

Zobacz także: Jak odzyskać partnera spod znaku Ryb? Musisz pamiętać o jednej rzeczy

Wodnik i Ryby

Ryby i Wodnik mogą stworzyć bardzo oddaną parę przyjaciół, którzy będą ze sobą godzinami rozmawiali o tajemnicach wszechświata i ludzkiej psychiki. Jednak ich wrażliwości różnią się na tyle, że zbudowanie związku między nimi byłoby bardzo trudne.

Najlepiej dobrane znaki dla Wodnika to Bliźnięta, Lew, Waga, Strzelec i Koziorożec. A wy jakie macie doświadczenia ze związków z Wodnikami?

Który znak zodiaku najbardziej do ciebie pasuje?

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?