Zamknij

Horoskop partnerski dla Wagi. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

11.08.2020 13:59
zakochana para
fot. Shutterstock

Wpadła ci w oko osoba spod znaku Wagi? A może sam nią jesteś i szukasz miłości? Sprawdź swoje miłosne dopasowanie!

Kobieta i mężczyzna Waga w miłości są dosyć zasadniczy. Nie dla nich romantyczne mrzonki, oni twardo stąpają po ziemi. Ktokolwiek się w nich zakocha, ten powinien umieć z nimi stworzyć umysłową więź. Kto pasuje do Panny?

Horoskop miłosny dla Wagi

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Sprawdź swoje miłosne dopasowanie!

Waga i Baran

Baran i Waga mogą wejść w związek oparty na wzajemnej fascynacji. Waga ma cierpliwość do szaleństw Barana i umie wprowadzić do relacji wiele harmonii. Baran natomiast dzięki swojej energii sprawia, że między nimi dzieje się magia.

Waga i Byk

Byk widzi w życiu inne wartości niż Waga, jednak na pewien czas może zwrócić uwagę na kogoś spod tego znaku. Byk to esteta, więc może mu się spodobać to, co zobaczy. Ale charakter Wagi go zrazi - jest dla niego zbyt frywolna.

Waga i Bliźnięta

Bliźniak i Waga to połączenie idealne. Są w sobie zakochani na zabój i niemal od razu od chwili poznania stwarzają sobie swój świat, którego nie rozumie nikt poza nimi. Stworzeni dla siebie - kiedy już się zejdą, nie będą chcieli się rozejść.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Byka? Jest na to sposób!

Waga i Rak

Rak poczuje się zraniony, kiedy zobaczy, że w tym związku jego uczucia nie są traktowane poważnie. Waga sporo naobiecuje, żeby było ciekawiej, a Rak naprawdę w to uwierzy... Jeśli coś z tego będzie, to raczej łzy.

Waga i Lew

Lew z Wagą dogaduje się na wielu poziomach, razem cieszą się życiem i obmyślają kolejne kreatywne sposoby na spędzanie czasu. Nigdy się sobą nie nudzą. Mogą być bardzo szczęśliwi.

Waga i Panna

Panna wprowadza do relacji zbyt wiele zdrowego rozsądku. Rozmowy zaczynają się opierać jedynie na intelektualnej grze, zdają się pozbawione emocji. Nie ma tu miejsca na to, aby mogło rozwinąć się uczucie.

Waga i Waga

Waga z drugą Wagą wiedzą doskonale, jak osiągnąć w życiu idealną harmonię. Ten związek będzie oparty na zaufaniu i głębokim zrozumieniu. Możliwy ślub!

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Skorpiona. Z kim możesz stworzyć udany związek?

Waga i Skorpion

Skorpion w pewien sposób intryguje Wagę, szczególnie w łóżku... jednak poza nim oboje nie mają zbytnio tematów do rozmowy. Intensywny charakter Skorpiona, który niemal cały czas jest w jakimś konflikcie, męczy taktowną Wagę.

Waga i Strzelec

Strzelca z Wagą łączy niemal wszystko - ich ogromna miłość do życia sprawia, że są zdolni cieszyć się nim razem przez wiele długich lat. Byłoby z tego małżeństwo, w którym oboje okazywaliby radość absolutnie każdego dnia.

Waga i Koziorożec

Koziorożec jest dla Wagi ciężarem, a ona jest nim dla niego. Mają tak odmienne podejście do życia, że w swojej obecności czują się tak, jakby ktoś im zabraniał oddychać. Nic z tego nie wyjdzie.

Waga i Wodnik

Wodnik chętnie zainwestuje kilka miesięcy w nawiązanie głębszego porozumienia z Wagą - i tyle wystarczy. Na dłuższą metę mogą się sobie aż tak nie podobać, chociaż reprezentują ten sam żywioł. Chłód Wodnika zmęczy pełną ciepła Wagę.

Zobacz także: Jak odzyskać partnera spod znaku Ryb? Musisz pamiętać o jednej rzeczy

Waga i Ryby

Ryby i Waga mogą stworzyć przyjaźń na całe życie. Czy będzie z tego coś więcej? Trudno powiedzieć. Wszystko zależy od tego, czy Waga dostrzeże subtelne sygnały ze strony Rybki, która będzie się bała otwarcie mówić o tym, co czuje.

Najlepiej dobrane znaki dla Wagi to Bliźnięta, Lew i Strzelec. A wy jakie macie doświadczenia ze związków z Wagą?

Który znak zodiaku najbardziej do ciebie pasuje?

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?