Zamknij

Horoskop partnerski dla Wagi. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

08.07.2020
Aktualizacja: 14.07.2020 14:58
waga horoskop partnerski
fot. Shutterstock

Waga w miłości jak nikt inny potrafi stworzyć atmosferę harmonii. Jednak nie każdy znak zodiaku do niej pasuje. Z kim Waga stworzy szczęśliwą parę, a z kim nie ma na to najmniejszych szans?

Kiedy poszukujemy miłości, czasem trudno odpowiedzieć sobie na pytanie, czy osoba, którą właśnie poznaliśmy, jest dla nas stworzona. Wystarczy jednak zapytać ją o znak zodiaku, żeby odkryć, co mają o niej do powiedzenia gwiazdy. Sprawdź horoskop partnerski dla Wagi. Kto najbardziej do niej pasuje? Poznaj 3 znaki, z którymi stworzy najszczęśliwszy układ!

Horoskop miłosny dla Wagi

Sprawdź swoje miłosne dopasowanie!

Waga i Baran

Chociaż ta relacja może się rozpocząć od przelotnego romansu, ostatecznie oboje mogą uznać, że mają ochotę na więcej. Baran w tej relacji będzie dominował, jednak Waga chętnie podda się jego prowadzeniu. Zapewni jej ekscytujące życie, a ona jemu - wsparcie. W ten sposób mogą stworzyć układ, który wytrzyma najcięższe próby.

Waga i Byk

W pierwszych tygodniach znajomości będą sobą zafascynowani - oboje kochają piękno, więc zachwycą się sobą jak dziełami sztuki. W sypialni będzie im ze sobą wspaniale. Jednak dążący do stabilizacji Byk z ostrożnością będzie podchodził do zmienności Wagi, przez co raczej nie uda im się stworzyć stałej relacji.

Waga i Bliźnięta

Tych dwoje nie będzie mogło się ze sobą rozstać. Odkąd się poznają, cały czas będą chcieli ze sobą rozmawiać. Ich życie będzie pełne lekkości, ale połączenie między nimi wcale nie będzie powierzchowne. Zarówno na poziomie duchowym, jak i cielesnym, będzie to bardzo udana para. Bliźnięta to wymarzony partner dla Wagi.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Byka? Jest na to sposób!

Waga i Rak

Uczuciowa Waga początkowo będzie chciała się zbliżyć do wrażliwego Raka, jednak jego tendencja do melancholii szybko zacznie ją przytłaczać. Kiedy ona będzie chciała się bawić, Rak poprosi, żeby zostali w domu. Z tego powodu Waga szybko się nim znudzi i stwierdzi, że Rak ciągnie ją w dół.

Waga i Lew

Intensywne połączenie i gorący romans, jednak pod warunkiem, że Lew nie będzie zbytnio narzucał Wadze swojego zdania. Chociaż jest ugodowa, nigdy się nie zgodzi na to, aby ktoś jej rozkazywał. Jeśli wypracują kompromis, pozostaną ze sobą długo. Łączy ich radość życia, którą dodatkowo oboje w sobie wzbudzają.

Waga i Panna

Zupełna porażka. Zdroworozsądkowa i chłodna Panna nie umie docenić serdeczności Wagi i kieruje się w tym związku chłodną kalkulacją. Aż dziw, że cokolwiek ich połączyło, jeśli są razem. Kiedy tylko lepiej się poznają, natychmiast się rozstaną. I Waga będzie we łzach.

Waga i Waga

Jak w przypadku wszystkich par z tego samego znaku zodiaku, wszystko zależy od dojrzałości tych obojga. Waga i Waga pozornie są ulepieni z tej samej gliny, ale zamiast uznać to za dar od losu, mogą się tym nawzajem irytować. Na pewno warto się postarać o ten związek.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Skorpiona. Z kim możesz stworzyć udany związek?

Waga i Skorpion

Ekscentryczna relacja, którą będą rozumieli tylko oni. Skorpion jest samotnikiem, a Waga charakteryzuje się wielką otwartością wobec ludzi. Mimo to wzajemna fascynacja może spowodować, że się ze sobą zgrają. Element tajemniczości, jaki wnosi Skorpion do tej relacji, pozwoli Wadze na nieustanne bujanie w obłokach. Oboje mogą to razem robić przez wiele lat.

Waga i Strzelec

Są zbyt niezależni, żeby można było mówić o stałym związku. Będą mieli ze sobą niezobowiązujący romans. Jednak rozmarzona Waga z biegiem czasu zacznie idealizować Strzelca, marząc o pogłębieniu więzi. Spłoszony Strzelec ucieknie, i na koniec oboje będą się czuć oszukani.

Waga i Koziorożec

Pragmatyczny Koziorożec nigdy nie będzie w stanie zrozumieć Wagi. Jest dla niego zupełnie oderwana od rzeczywistości. Nawet rozmowy między nimi będą niezbyt udane. Jeśli pojawi się fizyczna fascynacja, na chwilę się sobą zainteresują... I szybko zerwą kontakt, poważnie rozczarowani.

Waga i Wodnik

Są świetnie dopasowani pod każdym względem. Jeśli zdecydują się na związek, przetrwa on tak długo, że jedyną kwestią dyskusyjną będzie to, kto się komu oświadczy. Prawdopodobnie zrobi to Waga, jednak Wodnik z pełnym zaufaniem powie "tak".

Zobacz także: Jak odzyskać partnera spod znaku Ryb? Musisz pamiętać o jednej rzeczy

Waga i Ryby

Wspaniały materiał na przyjaźń, w której będą wobec siebie czuli i oddani. W miłości niejeden raz doprowadzą się nawzajem do łez. Partner spod znaku Ryb będzie obawiał się zdrady i bardzo możliwe, że jego obawy się spełnią. Waga szybko zacznie się dusić w tym związku i będzie szukała flirtów na boku.

Najlepiej dobrane znaki dla Wagi to Baran, Bliźnięta i Wodnik. Z nimi może stworzyć najbardziej udany związek, który przetrwa długie lata. Zgadzacie się z tym? Jakie są wasze doświadczenia ze związków z Wagą?

Który znak zodiaku najbardziej do ciebie pasuje?

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?