Zamknij

Horoskop partnerski dla Koziorożca. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

14.07.2020 15:37
horoskop partnerski dla koziorożca
fot. Shutterstock

Jesteś zodiakalnym Koziorożcem i zastanawiasz się, z kim mogłoby ci się udać w miłości? A może wpadła ci w oko osoba spod tego znaku i nie masz pewności, czy moglibyście być szczęśliwą parą? Sprawdź, jakie są szanse na romans, który będzie trwał! Poznaj horoskop miłosny dla Koziorożca.

Kobieta i mężczyzna Koziorożec w miłości doskonale wiedzą, czego chcą. Ten znak słynie ze zdecydowania i konsekwencji. Twardo stąpają po ziemi i jeśli chcą coś osiągnąć, robią wszystko, żeby ich cel został spełniony. Z którymi znakami udałoby im się stworzyć harmonijną relację, a z którymi mogliby się tylko kłócić? Zobacz!

Horoskop partnerski dla Koziorożca

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Sprawdź swoje miłosne dopasowanie!

Koziorożec i Baran

Baran to bardzo energiczny znak i pod tym względem na pewno spodoba się Koziorożcowi. Razem mogą góry przenosić. Jednak Koziorożec, który jest wewnętrznie poukładany i ceni sobie spokój, może nie wytrzymać z tak wybuchową osobą. Ognisty Baran bardzo dobrze sprawdzi się w sypialni, jednak na co dzień będzie irytujący. Szczególnie, że Koziorożec nie znosi, kiedy ktoś narzuca mu własne zdanie.

Koziorożec i Byk

Dobry materiał na przyjaźń, ale w miłości może być czasem zbyt nudno. Byk i Koziorożec cenią sobie w życiu materialny dobrobyt i poczucie bezpieczeństwa, więc mogą się pod tym względem wspierać. Lubią też zmysłowe przyjemności, a to prostą drogą zaprowadzi ich do łóżka i do kuchni. Jest jednak pewna obawa, że w tym związku będzie za dużo chłodnej kalkulacji, a za mało uczuć. Jeśli Byk, którym włada Wenus, wniesie do tej relacji trochę łagodności, to się może udać!

Koziorożec i Bliźnięta

Według Bliźniaka twardo stąpający po ziemi Koziorożec powinien mieć bardziej otwarty umysł i zacząć eksperymentować z życiem. Koziorożec uważa, że Bliźniak trochę za bardzo wydziwia... Jeśli mają wspólne zainteresowania, jedno może uzupełniać drugie. Ale kiedy będą musieli porozmawiać o uczuciach, szykują się wielkie nieporozumienia.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Byka? Jest na to sposób!

Koziorożec i Rak

Jeśli kobieta spod znaku Raka miałaby się związać z Koziorożcem, byłaby to szczęśliwa para, w której ona czułaby się bezpiecznie. Ale kobieta Koziorożec i mężczyzna Rak? Nigdy w życiu! Po tygodniu nazwałaby go płaczkiem i kazała mu wracać do mamusi.

Koziorożec i Lew

Bardzo udany związek dwóch mocnych osobowości. Lew jest skłonny zrezygnować ze swojej potrzeby dominacji, bo Koziorożec zapewnia mu pewny grunt pod nogami. Nawet jeśli czasem się kłócą, ich relacja jest stabilna, a to ma dla nich największą wartość. Mają podobny temperament, więc z sypialni mogliby nie wychodzić.

Koziorożec i Panna

Jeśli Panna poskromi swój nadmierny samokrytycyzm, będzie z tego ciepła i udana relacja. Koziorożec i Panna to dwa ziemskie znaki, które - choć bardzo lojalne - potrafią zachować niezależność. Ten układ bardzo im odpowiada. Pod warunkiem, że Panna nie będzie się nad sobą użalać! Na to Koziorożec nie będzie miał cierpliwości. 

Koziorożec i Waga

Waga na widok Koziorożca zaczyna marzyć o tym, żeby go trochę... rozmarzyć i odebrać mu zdrowy rozsądek. Ciekawy pomysł na wieczór, ale nie na dłuższy czas. Mogą się ze sobą dobrze bawić tylko przez chwilę. Poza tym zupełnie się nie rozumieją. 

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Skorpiona. Z kim możesz stworzyć udany związek?

Koziorożec i Skorpion

Tylko jedno z nich może dominować w tej relacji. Skorpion tak łatwo nie ustąpi, a że w walce o pierwszeństwo w związku potrafi obrażać partnera, Koziorożec szybko straci ochotę na romanse. Za dużo emocji, niewiele punktów wspólnych.

Koziorożec i Strzelec

Wolność Strzelca i zmienność jego charakteruto dla Koziorożca bardzo duża wada. Nie będzie chciał ryzykować zaangażowania w coś, co za chwilę może się rozpaść. Mogą być jednak świetnymi kolegami, a jeszcze lepszymi współpracownikami - to dwa bardzo energiczne i ambitne znaki zodiaku.

Koziorożec i Koziorożec

Koziorożec zdecydowanie mógłby stworzyć szczęśliwy związek z drugą osobą spod tego samego znaku. Pod warunkiem, że byłaby równie dojrzała emocjonalnie. Wtedy wypracowanie kompromisu stałoby się możliwe. 

Koziorożec i Wodnik

Pozornie bardzo się od siebie różnią, ale Wodnik wnosi do tej relacji element integrujący wszystkie te sprzeczności. Dzięki temu, że rozumie Koziorożca, łatwiej mu się otworzyć - a wtedy i Koziorożec jest w stanie go zrozumieć. Oboje z biegiem czasu coraz bardziej pragną pokazać sobie swoją prawdziwą stronę i ich więź staje się silniejsza.

Zobacz także: Jak odzyskać partnera spod znaku Ryb? Musisz pamiętać o jednej rzeczy

Koziorożec i Ryby

Ryby i Koziorożec żyją w zupełnie innych światach. Jeśli nawet zwrócą na siebie uwagę, co nie jest zbyt prawdopodobne, szybko się rozstaną. Szybko, czyli jeszcze tego samego wieczoru. I nikt nie będzie obiecywał, że później zadzwoni. 

Najlepiej dobrane znaki dla Koziorożca to Byk, Lew i Wodnik. A wy jakie macie doświadczenia ze związków z Koziorożcami?

Który znak zodiaku najbardziej do ciebie pasuje?

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?