Zamknij

Horoskop partnerski dla Byka. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

04.08.2020
Aktualizacja: 04.08.2020 11:52

Twoje serce zabiło szybciej dla Byka? A może to twój znak zodiaku i szukasz kogoś, kto by do ciebie pasował? Przeczytaj horoskop partnerski dla Byka i sprawdź, z kim Byk ma szansę zaznać szczęścia w miłości.

zakochana para
fot. Shutterstock

Kobieta i mężczyzna Byk w miłości potrafią być bardzo lojalni. Każdy, kto się z nimi zwiąże, przekona się, że nie rzucają słowa "kocham" ot tak. Ich miłość jest głęboka i trwała. Kogo mogą obdarzyć tym uczuciem, aby stworzyć szczęśliwy związek, a z kim przeżyliby rozczarowanie?

Horoskop partnerski dla Byka

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Sprawdź swoje miłosne dopasowanie!

Byk i Baran

Baran i Byk to z pewnością intensywne połączenie, bo oba znaki mają mocny charakter. Jednak impulsywność Barana dla spokojnego Byka jest odrobinę przerażająca. Byk nie byłby w stanie dopasować się do tempa zmian, które ognisty Baran wprowadzałby do ich relacji niemal każdego dnia.

Byk i Byk

Byk w związku z osobą spod tego samego znaku nie wytrzyma zbyt długo. Chociaż z pewnością są dobrze dopasowani w sypialni, powodem rozpadu relacji byłyby zbyt częste awantury. Upartość Byka jest legendarna... Łatwo sobie wyobrazić, do czego doprowadzi w tym związku przy pierwszej poważnej różnicy zdań.

Byk i Bliźnięta

Bliźniak to znak urodzeniowo bliski Bykowi, więc mogą mieć trochę punktów wspólnych. Ale podczas gdy Byk poszukuje stabilizacji, Bliźniak dąży raczej do zachowania jak największej swobody. Lubi zmieniać zdanie, a Byk ma niezmienne poglądy. W rzeczywistości bardzo im do siebie daleko.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Byka? Jest na to sposób!

Byk i Rak

Rak pokocha Byka za to, że ten daje mu poczucie bezpieczeństwa. Oboje chcą, by było ciepło, spokojnie i "jak w domu". Jeśli tylko Byka nie zacznie przytłaczać przesadna emocjonalność Raka, jest szansa na udany związek. Mają jednak różne wrażliwości i musieliby wypracować kompromis.

Byk i Lew

Lew i Byk należą do tej samej grupy znaków i dzielą podobne wartości. Wykazują się wobec siebie lojalnością, dają sobie wsparcie. Ciągnie ich do siebie, jednak trzeba zaznaczyć, że oboje mogą okazać się zbyt dumni, by współpracować. Wszystko zależy od tego, czy będą chcieli się do siebie dopasować.

Byk i Panna

Panna z Bykiem z całą pewnością znajdą tematy do rozmowy, jednak trudno im będzie obdarzyć się nawzajem czułością. Zmysłowy Byk uważa sprawy łóżkowe za rzecz zupełnie naturalną, a Panna jest pruderyjna. Jeśli nie będzie zbyt chłodna, może im się udać.

Byk i Waga

Waga i Byk bardzo dobrze się ze sobą czują. Łączy ich zamiłowanie do natury i dążenie do harmonii. Byk uważa, że Waga trochę za bardzo buja w obłokach... Jednak sprowadza ją na ziemię z wielką delikatnością. Mogą być razem bardzo szczęśliwi.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Skorpiona. Z kim możesz stworzyć udany związek?

Byk i Skorpion

Skorpion i Byk, jako dwa przeciwne znaki, chociaż potrafią się nawzajem zrozumieć, nie potrzebują siebie nawzajem. Cokolwiek myśli Skorpion, Byk myśli odwrotnie. Potrafią uznać swoje racje, ale nie będą próbowali ich pogodzić.

Byk i Strzelec

Charakter Strzelca jest dla Byka zbytnio wybuchowy. Nie będzie w stanie długo wytrzymać w jego obecności i z pewnością nie będzie wiedział, jak za Strzelcem nadążyć. Strzelec natomiast uzna, że Byk jest po prostu... nudny i przewidywalny.

Byk i Koziorożec

Koziorożec i Byk to doskonałe dopasowanie. Jako dwa znaki ziemskie uzupełniają się nawzajem, dzieląc się najważniejszymi wartościami. Więź między nimi jest tak solidna, że z powodzeniem można założyć, że staną na ślubnym kobiercu.

Byk i Wodnik

Żyją w zupełnie innych światach. Wodnik jedynie pozornie twardo stąpa po ziemi i jest obdarzony takim samym rozsądkiem, jak Byk. W rzeczywistości to idealista, który rzadko myśli życiowo. Tak w każdym razie uzna Byk, kiedy pozna go bliżej.

Zobacz także: Jak odzyskać partnera spod znaku Ryb? Musisz pamiętać o jednej rzeczy

Byk i Ryby

Ryby rozczulają Byka swoją łagodnością. Byk chce się nimi zaopiekować, jednak jemu samemu brakuje wyczucia, by odpowiednio to zrobić. Nie jest aż tak wrażliwy, więc czasami jest odbierany przez Ryby jako zbyt chłodny.

Najlepiej dobrane znaki dla Byka to Rak, Koziorożec i Waga. A wy jakie macie doświadczenia ze związków z Bykami?

Który znak zodiaku najbardziej do ciebie pasuje?

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?