Zamknij

Wielki horoskop numerologiczny na 2020 rok. Sprawdź, co cię czeka!

14.01.2020 15:02
Numerologia
fot. Shutterstock

Co takiego przewiduje wielki horoskop numerologiczny na 2020 rok? Dla wielu z nas będzie to okres przełomu i zmian. Z kolei dla innych będzie to czas pełen zaskoczeń. Co takiego czeka ciebie w nowym roku? Sprawdź horoskop numerologiczny na 2020 rok i zobacz, na co się przygotować!

Co takiego przewiduje horoskop numerologiczny na 2020 rok? Otóż okazuje się, że nie będzie to zbyt dobry czas dla niezależnych osób i dla samotników. Zdecydowanie lepiej będzie się działało osobom w związkach bądź takim, którzy z przyjemnością tworzą grupy. Oznacza to też tyle, że single zaczną poszukiwać swoich drugich połówek.

Jak wygląda horoskop numerologiczny na 2020 rok, który jest dziełem wróżki Yasminy? Koniecznie sprawdźcie, co czeka was w 2020 roku. I przede wszystkim dowiedzcie się, jak obliczyć swoją liczbę.

Horoskop numerologiczny na 2020 rok - jak obliczyć swoją liczbę

Jak sprawdzić swoją liczbę urodzenia? Należy dodać wszystkie cyfry z daty urodzenia do siebie. Przykładowo - jeżeli urodziłaś się 5 marca 1980 roku, jesteś numerologiczną Ósemką.

5+3+1+9+8=26, a 2+6=8

Numerologia ma jasno określone zasady. Zgodnie z nimi życie człowieka biegnie według dziewięciu cykli. Jak obliczyć cykl, w którym znajdujemy się w danym roku? Do liczby urodzenia dodajemy liczbę roku (2+0+2+0=4).

8+4=12, a 1+2=3

Zatem Ósemka znajduje się obecnie w trzecim cyklu.

Skoro już wiemy, jaka liczba jest nam przypisana i w którym cyklu życiowym obecnie się znajdujemy, pora sprawdzić wielki horoskop numerologiczny na 2020 rok. Co takiego czeka nas w tym roku?

Horoskop numerologiczny na 2020 rok dla wszystkich liczb

Numerologiczna 1

Numerologiczna Jedynka jest w 2020 roku

w piątym cyklu

. Przed takimi osobami rok pełen wyzwań i zmian. Ten cykl przyniesie im bowiem nowe perspektywy i postawi "Jedynki" przez wieloma decyzjami, które będą musiały podjąć. Numerologiczne 1 to urodzeni przywódcy, którzy uwielbiają brać sprawy w swoje ręce i nie boją się wyzwań. Dlatego do nowych znajomości, nowych perspektyw i możliwości będą nastawieni bardzo pozytywnie. W tym roku mogą śmiało ryzykować i rzucać się na głęboką wodę. Takie zagrania w praktyce oznaczają też zawirowania w życiu prywatnym. Numerologiczna 1 w 2020 roku nie będzie szukała stabilizacji i nikogo na stałe. Nie chcą rutyny, dlatego będą szaleć. Powinny przy tym uważać na... finanse. Ten cykl może przynieść im przykre niespodzianki, jeśli coś wymknie się im spod kontroli.

Numerologiczna 2

Numerologiczna 2 w 2020 roku znajduje się w cyklu szóstym. Wygląda na to, że przed "Dwójkami" czas wytchnienia. To doskonała okazja do tego, żeby poświęcić czas bliskim i skupić się na ognisku domowym. To też świetny moment, aby uporządkować swoje życie. Być może w tym roku się przeprowadzisz? A może jesteś w związku i zdecydujesz się na sformalizowanie go? Numerologiczne 2 będą też musiały wykazać się zawodowo. To będzie wymagało od nich zaangażowania i podjęcia odpowiednich działań. W 2020 roku "Dwójki" staną się w końcu odpowiedzialne i dorosną.

Numerologiczna 3

Numerologiczna 3 w 2020 roku jest w cyklu siódmym. 12 miesięcy upłynie błyskawicznie, a wszystko przez to, że będziesz mieć do załatwienia nawał spraw urzędowych! Podpisywanie umów, segregacja dokumentów, a może nawet rozprawa sądowa? W każdym razie nie masz się o co martwić! Wszystko i tak pójdzie po twojej myśli. Pomyślisz o tym, żeby się rozwijać - przyświecać ci będzie cel w postaci awansu, także finansowego. Przestrzegaj społecznych zasad, nie pozwalaj sobie na utratę kontroli, a rok ten potoczy się dla ciebie korzystnie. Zostaniesz też odpowiednio doceniony. W cyklu siódmym powinieneś bazować przede wszystkim na intuicji. Okaże się ona niezawodna.

Numerologiczna 4

Numerologiczna 4 w 2020 roku znajduje się w cyklu ósmym. Przed "Czwórkami" doskonały rok! Zostaną one docenione, a ich życie zawodowe będzie się doskonale układało. Numerologiczne 4 mogą liczyć na awans albo nowe propozycje zawodowe. "Czwórka" musi jednak pamiętać, że powinna ciężko pracować, aby szef to dostrzegł. Wówczas może liczyć na doskonałą sytuację finansową, a nawet prawdziwe luksusy! To właśnie w 2020 roku numerologiczne 4 będą mogły wykazać się wiedzą, intelektem i umiejętnościami, które wywrą na szefach doskonałe wrażenie.

Zobacz także: Te znaki zodiaku nie stworzą udanego związku. Jesteście na liście?

Numerologiczna 5

Numerologiczna 5 znalazła się wreszcie w cyklu dziewiątym. Oznacza to, że czeka ją rozliczenie dotychczasowych 9 lat. Jeżeli jesteś numerologiczną 5 i masz jakieś niedokończone sprawy bądź nierozwiązane problemy, teraz powrócą i będą cię dręczyć. To właśnie teraz mogą o sobie przypomnieć niezdiagnozowane do tej pory objawy chorobowe albo dług zaciągnięty u bliskiej osoby. 2020 rok może być ciężki, ale dzięki wywiązaniu się teraz ze wszystkich zobowiązań i podsumowaniu tego, jak wyglądała ostatnia prawie dekada, wkroczysz w kolejne 9 lat z czystą kartą. Zwolnij i zastanów się nad swoim życiem. To niepowtarzalna okazja, żeby to zrobić.

Numerologiczna 6

Numerologiczna 6 w 2020 roku jest w pierwszym cyklu. Przed osobami, którym przypisana jest ta cyfra, nowy rok i całkowicie nowy początek. To świetny moment na to, żeby zabrać się za coś, czego się do tej pory pragnęło. Nowa praca? Nowy związek? A może podróż życia? To, co osiągniesz w tym roku, będzie się za tobą ciągnęło przez kolejne lata. I w pewnym sensie zdeterminuje następne wydarzenia. Pamiętaj zatem, żeby w pierwszym cyklu podejmować rozsądne albo długofalowe decyzje. Wygląda na to, że wszystko ci sprzyja, więc nie musisz martwić się o zrobienie złego kroku. Warto jednak, aby numerologiczna 6 określiła to, na czym jej najbardziej zależy, a wszystko się poukłada.

Numerologiczna 7

Numerologiczna 7 w 2020 roku znajduje się w drugim cyklu. Przed "Siódemkami" rok "sercowy". Oznacza to czas doskonały na zacieśnianie więzi międzyludzkich, dbanie o związek albo szukanie drugiej połówki. Wygląda na to, że 2020 rok upłynie "Siódemkom" pod znakiem randek, licznych spotkań, ale też ślubów i wesel. Wszystkie inne sprawy - w tym zawodowe - zejdą na drugi plan. Ważne, żeby wciąż się z nich wywiązywać, gdyż nikomu nie jest potrzebna utrata pracy. Jeżeli jesteś numerologiczną Siódemką w związku, ale czujesz, że twoje uczucie się wypaliło, to też odpowiedni czas na poważną rozmowę z drugą połówką lub podjęcie decyzji o rozstaniu. W 2020 roku masz bowiem szansę na spotkanie "tej jedynej osoby".

Numerologiczna 8

Numerologiczna 8 w 2020 roku jest w trzecim cyklu. Przed numerologicznymi Ósemkami rok pełen wrażeń, przygód i samej rozrywki. Wygląda na to, że całkiem nieźle się wybawisz w ciągu następnych 12 miesięcy. Będziesz organizować liczne imprezy, a znajomi będą cię zapraszać na swoje. Rozkwitnie twoje życie towarzyskie, poznasz wiele nowych osób. Jeżeli do tej pory coś cię trapiło albo nie mogłeś się z czymś uporać, cykl trzeci przyniesie ci wytchnienie. Wygląda na to, że liczne zabawy będą pewną formą świętowania wolności i swobody uwolnienia się od trosk. Będziesz w ciągłym biegu, ale nigdy tak nie zadbasz o swoją chęć zabawy, jak teraz.

Numerologiczna 9

Numerologiczna 9 w 2020 roku znajduje się w czwartym cyklu. Przed numerologiczną 9 czas pełen pracy. Zabawa i żarty się skończyły, pora wziąć się za siebie. Najpierw obowiązki, a dopiero później zabawa, na którą znajdziesz czas dopiero na końcu. Właśnie teraz masz doskonałą okazję, żeby się wykazać. Praca w tym roku będzie naprawdę ciężka, ale pomyśl o tym, że dzięki niej osiągniesz stabilizację - także finansową. Dodatkowe pieniądze sprawią, że zaczniesz się rozglądać za inwestycjami, które w przyszłości mogą przynieść korzyści. Dopiero w przyszłym roku znajdziesz czas, żeby odpocząć.

Zobacz także: Uważaj na te 3 znaki zodiaku. One lubią rozbijać związki!

Wydaje ci się, że twój znak zodiaku nie ma nic wspólnego z tym, jaki jesteś naprawdę? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, do którego znaku pasujesz najbardziej!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?