Zamknij

Horoskop na zaćmienie Słońca w Strzelcu 10 czerwca 2021 roku. Sprawdź, co cię czeka

08.06.2021 11:01
Horoskop
fot. Shutterstock

Nadchodzące częściowe zaćmienie Słońca będzie miało miejsce w ognistym znaku Strzelca. Przekonaj się, co może się wtedy wydarzyć.

Zaćmienie Słońca 10 czerwca 2021 roku będzie istotnym momentem zmian dla części znaków zodiaku. Przeczytaj swój horoskop na ten dzień i sprawdź, czego możesz się spodziewać.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku są najbardziej skłonne do zdrady. Mogą mieć romans na boku

Horoskop na zaćmienie Słońca 10 czerwca 2021 roku

10 czerwca 2021 roku po raz pierwszy od kilku lat wystąpi zaćmienie Słońca, które będzie widoczne w Polsce. Oznacza to, że jego wpływ będzie dla nas odczuwalny silniej niż do tej pory. Zjawisko objawi się na tle gwiazdozbioru Strzelca, więc najsilniej wpłynie na znaki żywiołu Ognia.

Według astrologów podczas zaćmienia Słońca na jaw wychodzą kłamstwa i tajemnice. Poznajemy prawdziwe intencje ludzi w naszym otoczeniu, co często sprawia, że nasze relacje z nimi muszą się zakończyć. Zdarza się też, że ktoś właśnie wtedy postanawia wyznać nam, że bardzo mu na nas zależy. Wielu ludzi dowiaduje się też o zdradzie partnera.

Znawcy astrologii przekonują, że wszystko, co nam się wtedy przydarza, dzieje się dla naszego dobra i pomaga nam w rozwoju. Zdarzenia, które mają miejsce podczas zaćmienia Słońca, to konieczne dla nas zmiany. Nawet jeśli czujemy się smutni, zdenerwowani i trudno nam zasnąć w nocy, powinniśmy wiedzieć, że sprawy odtąd zaczną się układać lepiej niż do tej pory.

Zobacz także: Jak zerwać z zodiakalnym Lwem? 5 przydatnych wskazówek

Horoskop na zaćmienie Słońca 10 czerwca 2021 roku - Baran

Barany staną się nieznośne wobec ludzi, których nie lubią od dawna. Teraz nie uda im się tego ukryć. Lepiej przez kilka najbliższych dni ich unikać, bo inaczej wyjdzie z tego niepotrzebna awantura.

Horoskop na zaćmienie Słońca 10 czerwca 2021 roku - Byk

Byki będą cieszyć się obecnością prawdziwych przyjaciół i zaczną odtąd inwestować tylko w relacje, na których im zależy. Dla innych w przyszłości nie będzie już miejsca.

Horoskop na zaćmienie Słońca 10 czerwca 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta spróbują odzyskać zainteresowanie byłego partnera. Jeśli jednak będą ze sobą szczere, uświadomią sobie, że wcale nie chcą do niego wrócić. Lepiej nie bawić się cudzymi uczuciami.

Horoskop na zaćmienie Słońca 10 czerwca 2021 roku - Rak

Raki poczują się rozpieszczane i otoczone opieką. W najbliższych dniach uda im się zapomnieć o złych doświadczeniach z przeszłości. Teraz mają bliską osobę, na którą zawsze mogą liczyć.

Horoskop na zaćmienie Słońca 10 czerwca 2021 roku - Lew

Lwy powinny jak najczęściej przebywać blisko natury. Nic się nie stanie, jeśli przez kilka dni z rzędu zaczną uciekać do lasu od razu po pracy. To ukoi serce i pomoże lepiej się poczuć.

Horoskop na zaćmienie Słońca 10 czerwca 2021 roku - Panna

Panny mogą odczuwać niepokój związany z przyszłością. Tym, co pomoże im go rozładować, jest sport. Szczególnie ruch na świeżym powietrzu pomoże uporządkować sobie sprawy w głowie.

Horoskop na zaćmienie Słońca 10 czerwca 2021 roku - Waga

Wagi poprawią sobie nastrój, jeśli przestaną skupiać się na tym, co myślą inni. Zamiast tego powinny zadbać o siebie. Najważniejszym pytaniem tego dnia powinno być dla nich: "Co sprawi mi dziś przyjemność?".

Horoskop na zaćmienie Słońca 10 czerwca 2021 roku - Skorpion

Skorpiony w dniu zaćmienia mogą albo naprawić swoją relację z rodziną, albo wykrzyczeć do któregoś z domowników słowa, które będą go bolały do końca życia. Zachowanie spokoju to teraz kluczowa sprawa.

Horoskop na zaćmienie Słońca 10 czerwca 2021 roku - Strzelec

Strzelce nabiorą ochoty, żeby podsumować kilka ostatnich lat życia i wyciągnąć z tego wnioski. Nie powinny skupiać się na błędach, ale zamiast tego zastanowić się, czego mogą się nauczyć ze swoich wspomnień.

Horoskop na zaćmienie Słońca 10 czerwca 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce poczują się docenione przez swoich przyjaciół. Dowiedzą się, jak bardzo są dla nich ważne i zaczną snuć z nimi plany na przyszłość. Czeka je miły dzień.

Horoskop na zaćmienie Słońca 10 czerwca 2021 roku - Wodnik

Wodniki będą chciały odzyskać kontakt z osobą, z którą po raz ostatni rozmawiały w lutym. Dopiero teraz uda się wyjaśnić dawne nieporozumienia. Powinny to zrobić po zaćmieniu, 11 czerwca.

Horoskop na zaćmienie Słońca 10 czerwca 2021 roku - Ryby

Ryby spędzą ten dzień w doskonałym nastroju, pod warunkiem, że najbliższa im osoba nie jest znakiem ognistym. Jeśli tak jest, w obecności Ryby - należącej do żywiołu Wody - zacznie się zachowywać nerwowo. Następnego dnia odzyska spokój i przeprosi.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?