Zamknij

Horoskop na zaćmienie Słońca 4 grudnia 2021. Przekonaj się, co cię czeka

30.11.2021 13:05
Kosmos
fot. Shutterstock

4 grudnia 2021 roku zobaczymy na niebie zaćmienie Słońca. Będzie miało miejsce w ognistym znaku Strzelca. Zobacz, czego możesz się wtedy spodziewać.

4 grudnia 2021 roku będzie wyjątkowym dniem. Wystąpi wtedy całkowite zaćmienie Słońca. Przekonaj się, na co powinny się przygotować poszczególne znaki zodiaku.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop na zaćmienie Słońca 4 grudnia 2021

Zaćmienie Słońca 4 grudnia wystąpi na tle gwiazdozbioru ognistego Strzelca. Wywrze wpływ przede wszystkim na znaki należące do żywiołu Ognia. Silnie odczują je na sobie także Byki, Wodniki i Skorpiony. W nadchodzących dniach możemy czuć zmęczenie lub rozdrażnienie.

Horoskop na zaćmienie Słońca 4 grudnia 2021 - Baran

Barany będą jeszcze bardziej wybuchowe niż zazwyczaj. Ich impulsywny charakter objawi się teraz w pełni. Mogą z dnia na dzień wpaść na najbardziej szalony pomysł w swoim życiu i natychmiast go zrealizować. Nawet nie pomyślą o konsekwencjach.

Horoskop na zaćmienie Słońca 4 grudnia 2021 - Byk

Byki poczują się zmuszone do przewartościowania całego swojego dotychczasowego życia. Zaczną się zastanawiać, czego tak naprawdę chcą i na czym im zależy, a z czego wolałyby już zrezygnować. Podjęte teraz decyzje wywrą wpływ na ich relacje osobiste i wywołają zmiany, których skutki będą odczuwalne do końca marca.

Horoskop na zaćmienie Słońca 4 grudnia 2021 - Bliźnięta

Bliźnięta stwierdzą, że nie mają ochoty z nikim rozmawiać i zaszyją się w domu. To dla nich najlepsze rozwiązanie, bo zaćmienie Słońca sprawi, że będą złośliwe wobec innych. Jeśli nie chcą nikogo zranić, powinny teraz unikać kontaktów z bliskimi.

Horoskop na zaćmienie Słońca 4 grudnia 2021 - Rak

Raki zaczną rozpamiętywać przeszłość z byłym partnerem i snuć wizje na temat powrotu do niego. Nawet jeśli on też wydaje się tym zainteresowany, nie powinny mu tego proponować. Ta relacja nie będzie udana, a z biegiem czasu może przynieść obu stronom wiele rozczarowań.

Horoskop na zaćmienie Słońca 4 grudnia 2021 - Lew

Lwy będą musiały zastanowić się nad swoimi przekonaniami na własny temat. Nagle mogą poczuć, że nie znają samych siebie. Zaćmienie Słońca będzie dla nich okazją do tego, by poważnie wszystko przemyśleć. 5 grudnia wróci do nich optymizm.

Horoskop na zaćmienie Słońca 4 grudnia 2021 - Panna

Panny zaczną mieć wszystkiego dosyć. Uznają, że są przemęczone i nie podoba im się to, że od dłuższego czasu nieustannie spełniają cudze oczekiwania. W ten weekend nareszcie się zbuntują i zrobią coś dobrego tylko dla siebie.

Horoskop na zaćmienie Słońca 4 grudnia 2021 - Waga

Wagi mogą stracić nadzieję na nawiązanie bliskiej relacji z osobą, która spodobała im się na początku jesieni. Nie powinny jednak tracić nadziei. Jeśli tylko przestaną obsesyjnie myśleć o wymarzonym partnerze, sam zacznie okazywać im zainteresowanie.

Horoskop na zaćmienie Słońca 4 grudnia 2021 - Skorpion

Skorpiony poczują, że kochają i są kochane. Dzięki wsparciu i motywacji ze strony bliskich uwierzą, że mogą osiągnąć wszystko, o czym marzą. W nadchodzących dniach wpadną na pomysł, który pomoże im rozwiązać ważny problem.

Horoskop na zaćmienie Słońca 4 grudnia 2021 - Strzelec

Strzelce muszą wybrać, czy chcą rozpamiętywać porażki z przeszłości, czy zamiast tego wolą zaplanować sobie, co zamierzają zrobić w 2022 roku. Jeśli opracują teraz plan na nadchodzące miesiące, mają szansę zdobyć to, czego najbardziej pragną.

Horoskop na zaćmienie Słońca 4 grudnia 2021 - Koziorożec

Koziorożce poczują, że nabrały energii. Pozostaną jednak spokojne i nie będą chciały się z niczym spieszyć. Dzięki temu nic nie wyprowadzi ich z równowagi. Pośpiech natomiast sprawi, że zaczną się stresować i popełnią poważny błąd.

Horoskop na zaćmienie Słońca 4 grudnia 2021 - Wodnik

Wodniki dopadnie smutek i rozżalenie. Zaczną żałować, że zrezygnowały w tym roku z czegoś, co miało dla nich ogromną wartość. Wciąż mogą jeszcze to odzyskać. Muszą się o to postarać przed 18 grudnia.

Horoskop na zaćmienie Słońca 4 grudnia 2021 - Ryby

Ryby będą miały okazję, by docenić przyjaciół. W ten weekend czekają ich wartościowe rozmowy, podczas których dowiedzą się, jak wiele znaczą dla ludzi w swoim bliskim otoczeniu. Poczują, że są lubiane i akceptowane dokładnie takimi, jakimi są.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?