Zamknij

Horoskop na zaćmienie Księżyca w Byku 19 listopada 2021. Sprawdź, co się wydarzy

16.11.2021 13:04
Horoskop
fot. Shutterstock

Zaćmienie Księżyca w piątek 19 listopada wypada podczas pełni. Oba zjawiska wywrą silny wpływ na wszystkie znaki zodiaku. Przekonaj się, na co warto się przygotować.

19 listopada 2021 roku o godzinie 10:03 czeka nas częściowe zaćmienie Księżyca. Sprawdź, co to oznacza dla poszczególnych znaków zodiaku.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop na zaćmienie Księżyca 19 listopada 2021

Zaćmienie Księżyca w listopadzie 2021 roku wypada na tle gwiazdozbioru Byka. Jest to znak należący do żywiołu Ziemi, symbolizujący lojalność i stabilność. Zbliżające się zjawisko wywoła u nas poczucie rozchwiania, sprowadzi nagłe zmiany i rozpęta w naszym życiu chaos. Poczujemy się tak, jakbyśmy stracili grunt pod nogami. Niektórzy odczują to w pozytywny sposób, ale dla innych może się stać uciążliwe.

Horoskop na zaćmienie Księżyca 19 listopada 2021 - Baran

Barany zaczną tęsknić za stabilizacją. Spróbują nawiązać kontakt z osobą, która kojarzy im się z ciepłem i poczuciem bezpieczeństwa. Zanim jednak zaproponują jej randkę, powinny się zastanowić, co mają jej do zaoferowania.

Horoskop na zaćmienie Księżyca 19 listopada 2021 - Byk

Byki w nadchodzących dniach mogą przeżyć tak silny spadek samopoczucia, że nie będą miały innego wyjścia: zostaną w domu, by wylegiwać się pod kocem. To odpowiedni czas na to, by przemyśleć sobie ważne sprawy. W piątek rano serce podpowie im, co powinny zrobić.

Horoskop na zaćmienie Księżyca 19 listopada 2021 - Bliźnięta

Bliźnięta powinny być bardziej wyrozumiałe dla innych. Nawet jeśli ktoś niedawno popełnił na ich oczach błąd, nie jest to powód, by zupełnie go skreślać. Warto dać jeszcze jedną szansę tej znajomości i przestać traktować ludzi tak surowo.

Horoskop na zaćmienie Księżyca 19 listopada 2021 - Rak

Raki w piątek, sobotę i niedzielę będą tak wrażliwe na swoim punkcie, że zaczną brać do siebie uwagi, które wcale nie były osobiste. Zanim jednak się na kogoś obrażą, powinny się zastanowić, jakie będzie to miało konsekwencje. Mogą nie usłyszeć słowa "przepraszam", przez co jakaś relacja się zakończy.

Horoskop na zaćmienie Księżyca 19 listopada 2021 - Lew

Lwy zamkną ważny etap swojego życia. W ciągu kilku nadchodzących dni mogą dokończyć projekt, nad którym pracowały od dawna. W sprawach osobistych może to oznaczać koniec miłości lub zrezygnowanie z bliskiej relacji. Grudzień okaże się przełomowy w życiu Lwów, a one intuicyjnie to wyczuwają. Czas zrobić miejsce na zmiany.

Horoskop na zaćmienie Księżyca 19 listopada 2021 - Panna

Panny muszą pozostać cierpliwe, jeśli chcą stworzyć z kimś związek. O wiele lepiej zaczekać kilka dni dłużej, by dostać wiadomość od wymarzonej osoby, zamiast jej się narzucać. Warto dać jej czas, by sama mogła wyjść z inicjatywą. Dzięki temu uświadomi sobie, że zależy jej na bliskiej relacji.

Horoskop na zaćmienie Księżyca 19 listopada 2021 - Waga

Wagi osiągną wszystko, czego tylko pragną, jeśli będą pamiętać o jednym: ich największą siłą jest uprzejmość. Ludzie uwielbiają je za serdeczność i pozytywne nastawienie. Aby kogoś przekonać do tego, by spełnił ich prośbę, powinny być dla niego po prostu miłe. 

Horoskop na zaćmienie Księżyca 19 listopada 2021 - Skorpion

Skorpiony zaczną bez przerwy narzekać, czym będą doprowadzać do szału swoich najbliższych. O wiele lepiej by było, gdyby spróbowały się częściej uśmiechać. W przeciwnym wypadku inni poczują się przez nie przygnębieni. 

Horoskop na zaćmienie Księżyca 19 listopada 2021 - Strzelec

Strzelce przyjdą w tym tygodniu na myśl komuś, kogo od dawna nie widziały. Pojawi się szansa na odnowienie kontaktu. Jeśli druga strona zaproponuje spotkanie, warto się zgodzić. Może ono wywołać pozytywne zmiany w życiu Strzelców.

Horoskop na zaćmienie Księżyca 19 listopada 2021 - Koziorożec

Koziorożce poczują, że nabrały siły. Układ gwiazd zwiększy ich możliwości fizyczne. Mogą teraz trenować niemal bez wysiłku, więc część z nich zacznie to robić każdego dnia. Muszą jednak pamiętać o tym, by rozciągać się po ćwiczeniach - w przeciwnym razie nabawią się kontuzji.

Horoskop na zaćmienie Księżyca 19 listopada 2021 - Wodnik

Wodniki powinny uważać na zdrowie. Jeśli nie zachowają odpowiedniej ostrożności, mogą się teraz rozchorować. W najbliższym czasie lepiej nie ryzykować i odpuścić sobie spotkania towarzyskie.

Horoskop na zaćmienie Księżyca 19 listopada 2021 - Ryby

Ryby będą spokojne i zrelaksowane. Trudno będzie im zrozumieć, dlaczego wszyscy wokół są tacy nerwowi. Zamiast o to dopytywać i się im narażać, o wiele lepiej poczytać książkę albo obejrzeć miły film. Za kilka dni sprawy wrócą do normy. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?