Zamknij

Horoskop na styczeń 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

02.12.2021 11:46
Horoskop na styczeń 2022 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Przeczytaj horoskop na styczeń 2022 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak zacznie się dla Ciebie nowy rok.

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten miesiąc i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop miesięczny na styczeń 2022 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop Wodnik Styczeń 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki zaczną ten rok od sercowych wzlotów i upadków. Będzie dużo się działo w tym miesiącu, a wy nie zawsze będziecie nadążać za tym, co ześle wam los. Najważniejsze jednak, byście postępowali zgodnie ze swoją intuicją.

Praca i finanse: Początek roku to dobry czas na wyznaczanie nowych celów. Pomyśl, gdzie chciałbyś być w przyszłym roku o tej samej porze i postaraj się ułożyć plan działania tak, by przez najbliższe 12 miesięcy właśnie tam dojść.

Zdrowie:  Nie będziesz mieć w tym miesiącu większych kłopotów ze zdrowiem. Planetarna aura będzie ci sprzyjać, a gwiazdy zadbają o to, by nie imały się ciebie żadne nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop Ryby Styczeń 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby w związkach zaczną ten rok od spokoju i sielanki, która wypełni wasze życie prywatne i związek. Na horyzoncie nie widać żadnych czarnych chmur. Single powinny przygotować się na miesiąc pełen emocji – nie tylko tych pozytywnych.

Praca i finanse: Styczeń upłynie ci na podsumowaniach i analizach minionego roku. Przyjrzyj się uważnie temu, co zrobiłeś źle, a co dobrze i co jeszcze mógłbyś poprawić. Dzięki temu w przyszłości unikniesz tych samych błędów.

Zdrowie: Będziesz w doskonałej kondycji fizycznej. Nie zmarnuj tego i regularnie trenuj. Tylko konsekwencja w tym może doprowadzić cię do celu, który sobie wyznaczyłeś.

Horoskop Baran Styczeń 2022

Miłość i życie prywatne: Barany w związkach będą cieszyć się w tym miesiącu szczególnie dobrymi relacjami z partnerem. Wszelkie dawne urazy i niesnaski odejdą w cień. Single zaś powinny pamiętać, że co nagle to po diable i donikąd się nie spieszyć.

Praca i finanse: Ten miesiąc w pracy zapowiada się bardzo leniwie. Nie będziesz miał zbyt wiele pracy. Nie marnuj jednak czasu i wolne chwile wykorzystaj na samokształcenie i zdobywanie nowych kompetencji.

Zdrowie: Mimo niesprzyjającej pogody staraj się jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. Spacery, jogging, łyżwy czy narty biegówki pozwolą utrzymać ci dobrą formę i świetny nastrój.

Horoskop Byk Styczeń 2022

Miłość i życie prywatne: Byki powinny przygotować się na to, że w tym miesiącu nie wszystkie wasze plany związane ze sprawami sercowymi się powiodą. Nie jest to jednak powód do smutku. Okaże się, że los przygotował dla was znacznie lepsze rzeczy.

Praca i finanse: Twoje sprawy zawodowe mogą się nieco pokomplikować w tym miesiącu, ale będą to tylko przejściowe trudności. Jeśli zachowasz zimną krew, uda ci się z nich wyjść obronną ręką, a nawet umocnić swoją pozycję w pracy.

Zdrowie: Twoja odporność nie będzie teraz zbyt silna, dlatego uważaj na siebie i unikaj dużych skupisk ludzi, bo możesz złapać jakąś infekcję. Zadbaj o siebie i staraj się jak najwięcej odpoczywać.

Horoskop Bliźnięta Styczeń 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta będą w zupełnie innym miejscu niż rok temu i zaczną styczeń lepiej niż ten w 2021 roku. Będziecie czuć się kochani, doceniani i szanowani, a w waszym najbliższym otoczeniu nie będzie już osób, które tylko brały, nic nie dając od siebie.

Praca i finanse: Ten miesiąc zapowiada się nieco luźniej niż zwykle. Wreszcie będziesz mógł złapać trochę oddechu i uporządkować wiele spraw. Wykorzystaj ten czas jak najlepiej, bo kolejne miesiące zapowiadają się bardziej intensywnie.

Zdrowie: Pierwszy miesiąc roku zaczniesz naładowany pozytywną energią i z ogromną dawka optymizmu, który ześlą ci gwiazdy. Będziesz miał wrażenie, że nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych. Wykorzystaj sprzyjającą planetarną aurę.

Horoskop Rak Styczeń 2022

Miłość i życie prywatne: Raki powinny przygotować się w tym  miesiącu na wiele niespodzianek i nagłych zwrotów akcji. To będzie jak jazda bez trzymanki na kolejce górskiej. Jedno jest pewne – emocji wam nie zabraknie.

Praca i finanse: To dobry czas na nowe wyzwania. Rozejrzyj się po rynku pracy i sprawdź, gdzie poszukuje się ludzi z twoimi kompetencjami. Nawet jeśli nie jest ci źle w obecnej pracy, niewykluczone, że w innej będzie jeszcze lepiej.

Zdrowie: Postanowienia związane z treningami zmotywują cię do działania i sprawią, że będziesz bez trudu codziennie ćwiczył to dobry początek. Pamiętaj tylko, by nie zrażać się chwilowymi niepowodzeniami.

Horoskop Lew Styczeń 2022

Miłość i życie prywatne: Dla Lwów ten rok zacznie się wprawdzie bez większych zmian, ale paradoksalnie to nie jest dobra wiadomość. Oznacza bowiem, że nadal będziecie tkwić w patowej sytuacji, która źle na was wpływa i przez którą marnujecie swój cenny czas.

Praca i finanse:  W sprawach zawodowych bądź ostrożny, bo planetarna aura w tym miesiącu nie sprzyja brawurze i ryzykownym decyzjom. Lepiej trzymaj się tego, co masz, bo możesz stracić bardzo wiele i nic nie zyskać.

Zdrowie:  Z przerażeniem zauważysz, że waga pokazuje kilka kilogramów więcej niż przed świętami. To skutek świąteczno-noworocznego obżarstwa. Jak najszybciej zacznij działać, bo dodatkowe kilogramy same się nie zgubią.

Horoskop Panna Styczeń 2022

Miłość i życie prywatne: Panny zaczną ten rok otoczone miłością i troską bliskich. Będziecie czuli się kochani i spełnieni i dojdziecie do wniosku, że nie żałujecie ani jednej ze swoich decyzji. Zapowiada się naprawdę dobry miesiąc.

Praca i finanse: Dostaniesz w tym miesiącu od kogoś bardzo ciekawą ofertę pracy. Nawet jeśli nie szukasz teraz zmiany zatrudnienia, nie odrzucaj jej od razu, ale rozważ. Może okazać się, że zmiana jednak bardzo ci się opłaci.

Zdrowie: Będziesz w tym miesiącu w znakomitej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Będziesz czuł się świetnie i nie będziesz miał żadnych powodów, by narzekać na swoje zdrowie.

Horoskop Waga Styczeń 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi będą musiały w tym miesiącu nauczyć się trudnej sztuki kompromisów, jeśli chcą, by ich relacja z kimś bliskim przetrwała. Zastanówcie się, co jest dla was priorytetem i podejmijcie decyzje.

Praca i finanse: Nie wierz komuś, kto będzie obiecywał ci złote góry i mnóstwo zysku bez żadnego ryzyka straty. Możesz być pewien, że jest tam jakiś haczyk, więc zanim wpadniesz w entuzjazm, dowiedz się, na czym on polega.

Zdrowie: Styczeń upłynie ci raczej pod znakiem dobrego zdrowia, ale pod koniec miesiąca możesz poczuć się nieco gorzej. Nie bagatelizuj tego i zrób kontrolne badania, by rozwiać swoje wątpliwości.

Horoskop Skorpion Styczeń 2022

Miłość i życie prywatne: Skorpiony w sprawach sercowych powinny słuchać głosu swojej intuicji. Wprawdzie wiele osób będzie wam służyć radą, ale niestety nie sprawi to, że wybór będzie łatwiejszy. Tylko wasz wewnętrzny głos wskaże wam właściwą drogę.

Praca i finanse: W tym miesiącu będziesz musiał wykazać się wyjątkową pracowitością i sumiennością, bo szef postawi przed tobą nowe i trudne zadania. Jeśli jednak im sprostasz, będziesz mógł liczyć na sowite wynagrodzenie.

Zdrowie: Uważaj na swój kręgosłup, bo długie godziny w pozycji siedzącej i dźwiganie ciężkich przedmiotów mogą poważnie odbić się na jego kondycji. Pamiętaj, że lepiej zapobiegać niż leczyć.

Horoskop Strzelec Styczeń 2022

Miłość i życie prywatne: W życiu uczuciowym Strzelców nadejdzie czas zmian i to naprawdę dużych. Będziecie musieli podjąć trudne decyzje. Warto w chwilach zwątpienia zasięgnąć rady kogoś starszego, kto już niejedno przeszedł.

Praca i finanse: Nie marnuj w tym miesiącu czasu na drobiazgi. Od razu skup się na rzeczach dużych, które mogą przynieść ci wymierne zyski. Tylko w ten sposób możesz osiągnąć założone cele.

Zdrowie: Styczeń zacznie się dla ciebie bez energii. Jej przypływ poczujesz dopiero w drugiej połowie miesiąca. Wtedy będziesz miał wrażenie, że możesz przenosić góry.

Horoskop Koziorożec Styczeń 2022

Miłość i życie prywatne: Sprawy sercowe Koziorożca, wprawdzie pozostaną bez zmian, nie oznacza to jednak wcale, że będziecie szczęśliwi. Przeciwnie, poczujecie, że w wasz związek wkradł się marazm, a wy marnujecie czas z niewłaściwą osobą. To już jednak wasz wybór.

Praca i finanse: Ten miesiąc upłynie wam w pracy pod znakiem nudy i wykonywania wielu monotonnych i podobnych do siebie zdań. Będziecie mieć poczucie, że stoicie w miejscu i się nie rozwijacie. Może czas coś z tym zrobić?

Zdrowie: Styczeń zaczniesz od poważniejszej infekcji, która na dłużej wyłączy cię z życia towarzyskiego i zawodowego. Na szczęście nie musisz się martwic, bo przy tobie będzie ktoś czuły i troskliwy, kto się tobą zaopiekuje.

Poznaj także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris