Zamknij

W sierpniu nastąpi przełom w życiu tego znaku zodiaku. Najbliższe tygodnie mogą wszystko zmienić

05.08.2021 13:23
Kobieta
fot. Shutterstock

Horoskop na sierpień 2021 roku dla Lwa zapowiada ogromne zmiany w jego życiu. Zobacz, czego powinien się spodziewać ten znak zodiaku.

Przed nami jedno z najważniejszych zjawisk astrologicznych w roku - Brama Lwa. Przekonaj się, co to oznacza dla zodiakalnych Lwów i pozostałych znaków zodiaku.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Brama Lwa 8 sierpnia 2021 - co oznacza to zjawisko?

Brama Lwa to zjawisko astrologiczne, które ma miejsce każdego roku w dniu 8 sierpnia. Jego znaczenie ma związek z symbolicznym wymiarem numerologicznej ósemki. Mówi ona o nieskończoności. Astrologowie twierdzą, że Brama Lwa (inaczej: portal 88) zsyła na Ziemię energię kosmiczną o niezwykłej mocy.

Zodiakalne Lwy kojarzą nam się z radością i zabawą. Mało kto wie, że ten znak zodiaku powiązany jest z czymś jeszcze - zacieraniem granic między światem cielesnym a duchowym. Lew łączy ze sobą te sprzeczności, wprowadzając równowagę do naszego życia. Jest to ukazane np. na wizerunku karty tarota Siła (XVIII), związanej z tym znakiem zodiaku. Przedstawia on kobietę, która ze spokojem i łagodnością zamyka paszczę lwiej bestii.

Brama Lwa każdego roku daje nam szansę na to, by wprowadzić harmonię do swojego życia i pogodzić przeciwne dążenia. Dotyczy to wszystkich znaków zodiaku, ale odczuwalne jest szczególnie dla Lwów, które urodziły się w sierpniu.

Horoskop dla Lwa na sierpień 2021 roku

Zodiakalne Lwy w sierpniu powinny się spodziewać przełomowych wydarzeń w swoim życiu. Oto, co może się stać:

1. Nagłe zmiany nastrojów

W ciągu najbliższych kilku tygodni zodiakalne Lwy mogą płakać i śmiać się na zmianę. Nie ma w tym nic złego - w ten sposób naturalnie odzyskają psychiczną równowagę. Najpierw muszą pozbyć się skrajnych emocji, które skrywały w sobie od miesięcy. To pozwoli z optymizmem popatrzeć w przyszłość. Pod koniec sierpnia odnajdą w sobie tak wiele spokoju, że nic ich nie zasmuci aż do nadejścia zimy.

2. Ustalenie nowego planu

Brama Lwa bywa często interpretowana jako zejście w głąb w siebie. Tam, w ciemności, mamy szansę odkryć w sobie światło. Wiele Lwów w sierpniu może sobie uświadomić, o czym naprawdę marzą. Kilka dni później będą już wiedziały, jak spełnić swoje pragnienie.

3. Intensywny romans

Lwy zaczną teraz przyciągać płeć przeciwną z taką siłą, że nie będą miały szans, by nie myśleć o randkach. Ktoś zapała do nich namiętnym uczuciem. Dla par oznacza to gorące noce, a dla singli - szalony romans. Druga strona początkowo będzie myślała tylko o swoim pożądaniu, ale jeszcze przed końcem sierpnia wyzna, że jest zakochana.

Zobacz także: Mężczyzna Baran - co najbardziej lubi w kobietach? Sprawdź, jakiej partnerki szuka