Zamknij

Horoskop na rok szkolny i akademicki 2021/2022 dla wszystkich znaków zodiaku. Panny odniosą ogromny sukces

15.09.2021 11:40
Studenci
fot. Shutterstock

Początek roku szkolnego i akademickiego w 2021 roku przyniesie sporo zmian w życiu uczniów i studentów. Nadchodzące miesiące okażą się łaskawe dla części znaków zodiaku, ale inni będą musieli na siebie uważać. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Horoskop na rok szkolny i akademicki 2021/2022 zdradzi ci, co spotka cię w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Jeśli chcesz wiedzieć, jak będzie ci szło w nauce, koniecznie przeczytaj wróżbę dla swojego znaku.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop na rok szkolny i akademicki 2021/2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu w tym roku szkolnym lub akademickim? Przeczytaj swój horoskop i zobacz, na co się przygotować.

Horoskop na rok szkolny i akademicki 2021/2022 - Baran

Barany mogą wpaść w kłopoty, bo zamiast skupiać się na swoich obowiązkach, całymi dniami będą myślały o płci przeciwnej. Jeśli narobią sobie zaległości, mogą nie zdać egzaminów. 

Horoskop na rok szkolny i akademicki 2021/2022 - Byk

Byki otrzymają szansę, żeby się wykazać, ale mogą ją zmarnować przez wzgląd na brak pewności siebie. Powinny w tym roku popracować nad poczuciem własnej wartości.

Horoskop na rok szkolny i akademicki 2021/2022 - Bliźnięta

Bliźnięta wpadną na pomysł, który zaintryguje osobę w ich najbliższym otoczeniu. Może z tego powstać projekt przynoszący sukcesy. Odrobina szaleństwa nie zaszkodzi!

Horoskop na rok szkolny i akademicki 2021/2022 - Rak

Raki powinny unikać lenistwa. Każde zaniedbanie z ich strony natychmiast wyjdzie na jaw. Nie powinny kłamać, że są przygotowane na zajęcia, jeśli nawet nie zajrzały do książki. Prowadzący się wtedy obrazi.

Horoskop na rok szkolny i akademicki 2021/2022 - Lew

Lwy same zdecydują o tym, jak będzie wyglądał ten rok. Od ich nastawienia zależy, czy wszystko im się uda, czy posypie jak domek z kart. Te, które wybiorą optymistyczne podejście do życia, będą miały wiele powodów do uśmiechu. 

Horoskop na rok szkolny i akademicki 2021/2022 - Panna

Panny odniosą w tym roku ogromny sukces. Ich wytrwałość i konsekwencja zostaną nagrodzone. Przygotowanie odpowiedniego planu działań na najbliższy czas pomoże im zrealizować każdy cel.

Horoskop na rok szkolny i akademicki 2021/2022 - Waga

Wagi powinny unikać bujania w obłokach i nie przejmować się zbytnio tym, co inni o nich myślą. Jeśli nabiorą dystansu do tego, co dzieje się wokół, ani razu nie wpadną w zły humor.

Horoskop na rok szkolny i akademicki 2021/2022 - Skorpion

Skorpiony zostaną w tym roku oskarżone o egoizm. Zanim zaczną się bronić, powinny się zastanowić, czy ich zachowanie nie jest dla kogoś krzywdzące. Nigdy nie jest za późno na to, by powiedzieć: "Przepraszam".

Horoskop na rok szkolny i akademicki 2021/2022 - Strzelec

Strzelce czeka kilka radosnych miesięcy. Na wiosnę jednak wpadną w przygnębienie, bo osoba, w której się zakochają, może nie odwzajemnić ich uczucia. Nie warto się tym załamywać - niedługo po tym w ich życiu pojawi się prawdziwa miłość. 

Horoskop na rok szkolny i akademicki 2021/2022 - Koziorożec

Koziorożce powinny pracować w spokoju i cierpliwie czekać na efekty swoich starań. Nie zostaną docenione od razu, ale jeśli pozostaną zdeterminowane, zdobędą to, na czym zależy im najbardziej.

Horoskop na rok szkolny i akademicki 2021/2022 - Wodnik

Wodniki nie będą musiały się martwić o oceny - wszystko przyjdzie im z łatwością i bez żadnego wysiłku. W tym roku najlepiej będzie skupić się na kursach dodatkowych. Okażą się doskonałą inwestycją.

Horoskop na rok szkolny i akademicki 2021/2022 - Ryby

Ryby w okolicach grudnia zakochają się tak szczęśliwie, że zupełnie zapomną o nauce. Po przerwie świątecznej może się to okazać poważnym problemem. Warto sprawdzić, jakie są warunki zaliczenia wszystkich przedmiotów, by nie zaniedbać swoich obowiązków.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?