Zamknij

Horoskop na pełnię Księżyca 9 października 2022 roku. Przekonaj się, co cię czeka

05.10.2022 14:19

9 października 2022 roku zobaczymy na niebie pełnię Księżyca. Będzie miała miejsce w ognistym znaku Barana. Zobacz, czego możesz się wtedy spodziewać.

Pełnia Księżyca
fot. Shutterstock

Horoskop na pełnię Księżyca 9 października 2022 roku podpowie ci, jak przygotować się na czekające cię wydarzenia. Kto może być teraz pełen nadziei, a kto powinien zacząć się martwić?

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku są złymi matkami. Ich dzieci często zrywają z nimi kontakt

Horoskop na pełnię Księżyca 9 października 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop na pełnię Księżyca 9 października 2022 roku wypada na tle gwiazdozbioru Barana. Jest to znak należący do żywiołu Ognia. Według astrologów w nadchodzących dniach zaczniemy zachowywać się nerwowo i impulsywnie. Sprawdź, co czeka poszczególne znaki zodiaku.

Horoskop na pełnię Księżyca 9 października 2022 roku

Przeczytaj przepowiednię dla swojego znaku zodiaku i zobacz, co czeka cię w najbliższych dniach.

Horoskop na pełnię Księżyca 9 października 2022 roku - Baran

Barany nagle znajdą się w sytuacji, która je zawstydzi. Coś, do czego nigdy by się nikomu nie przyznały, stanie się doskonale widoczne dla każdego. Dowie się o tym także ich ukochana osoba. Może nie zaakceptować tego, co odkryje. 

Horoskop na pełnię Księżyca 9 października 2022 roku - Byk

Byki mogą stracić kogoś na zawsze, jeśli zdecydują się teraz przemilczeć ważne sprawy. Ktoś od dawna czeka na wiadomość od nich. Może niedługo uznać, że już nigdy jej nie otrzyma. Wtedy odejdzie i nigdy nie wróci. 

Horoskop na pełnię Księżyca 9 października 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta nie powinny rozpamiętywać tego, co wydarzyło się latem. Październik i listopad mogą być bardzo przyjemnymi miesiącami - pod warunkiem, że nie zostaną zmarnowane na narzekanie. Czas poddać się jednej ze swoich pasji.

Horoskop na pełnię Księżyca 9 października 2022 roku - Rak

Raki mogą stać się obiektem czyjejś zazdrości. Ktoś uzna, że ma w nich konkurencję i zacznie z nimi rywalizować. Szybko złamie przy tym reguły gry - lepiej nie bagatelizować jego pogróżek. Rzeczywiście jest w stanie zrobić wszystko, o czym mówi.

Horoskop na pełnię Księżyca 9 października 2022 roku - Lew

Lwy czeka wiele niespodzianek. Cokolwiek myślały do tej pory, teraz obróci się do góry nogami. Dopiero kilka dni po pełni Księżyca nabiorą pewności w sprawie tego, kto jest ich przyjacielem, a kto wrogiem. Wcześniej błędnie oceniały swoją sytuację.

Horoskop na pełnię Księżyca 9 października 2022 roku - Panna

Panny z zaskoczeniem odkryją, że powróciła do nich dawna miłość. Relacja, którą już kilka miesięcy temu spisały na straty, będzie miała szansę się odnowić. Nie warto jednak od razu obdarzać drugiej strony zaufaniem. Ma bowiem swoje mroczne tajemnice.

Horoskop na pełnię Księżyca 9 października 2022 roku - Waga

Wagi zyskają nowego adoratora, do którego początkowo nie będą przekonane. Zamiast jednak go odrzucić, umówią się z nim na randkę - i nie będą tego żałować. Czas zostawić przeszłość za sobą. Wagi mają teraz szansę na stworzenie relacji na długie lata.

Horoskop na pełnię Księżyca 9 października 2022 roku - Skorpion

Skorpiony poczują się niesprawiedliwie ocenione. Osoba z ich bliskiego otoczenia może wygłaszać krytyczne komentarze, chociaż sama popełnia błędy. Nie warto wchodzić z nią w dyskusję. Skompromituje się sama - w ciągu kilku dni udowodni, że we wszystkim się pomyliła. 

Horoskop na pełnię Księżyca 9 października 2022 roku - Strzelec

Strzelce zaczną się zastanawiać, czy powinny inwestować w coś, co przestało sprawiać im przyjemność. Muszą jednak unikać podejmowania decyzji pod wpływem impulsu i nikomu nie mówić o swoich uczuciach. Szybko się przekonają, że wątpliwości były chwilowe.

Horoskop na pełnię Księżyca 9 października 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce odzyskają wiarę w przyszłość pod wpływem niezapowiedzianego sukcesu. Nabiorą dzięki temu nadziei, że uda im się osiągnąć wszystko, co planowały. Dzięki pomocy przyjaciół pokonają teraz każdy problem. Mogą więc spoglądać w przyszłość z optymizmem.

Horoskop na pełnię Księżyca 9 października 2022 roku - Wodnik 

Wodniki nie powinny mówić bliskiej osobie, że nic do niej nie czują. Chociaż przez kilka dni będzie im się wydawało, że tak jest, zmienią zdanie na początku przyszłego tygodnia. Trudno jednak będzie naprawić sytuację, jeśli wcześniej podejmą decyzję o rozstaniu.

Horoskop na pełnię Księżyca 9 października 2022 roku - Ryby

Ryby czeka nagły przypływ gotówki. Jeśli będą czujne, mogą zyskać całkiem spory majątek - dzięki niemu zabezpieczą przyszłość całej swojej rodziny. Wystarczy, że podejmą wyzwanie, które los postawi na ich życiowej drodze.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?