Zamknij

Horoskop na pełnię Księżyca 27 kwietnia 2021 roku. Przekonaj się, co cię czeka

27.04.2021 15:36
Pełnia
fot. Shutterstock

27 kwietnia 2021 roku zobaczymy na niebie pełnię Księżyca. Będzie miała miejsce w wodnym znaku Skorpiona. Zobacz, czego możesz się wtedy spodziewać.

Horoskop na pełnię Księżyca 27 kwietnia 2021 roku podpowie ci, jak przygotować się na czekające cię wydarzenia. Kto może być teraz pełen nadziei, a kto powinien zacząć się martwić?

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku są złymi matkami. Ich dzieci często zrywają z nimi kontakt

Horoskop na pełnię Księżyca 27 kwietnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Pełnia Księżyca 27 kwietnia 2021 roku wypada na tle gwiazdozbioru Skorpiona. Jest to znak należący do żywiołu Wody. W relacjach z ludźmi jest intensywny i emocjonalny. Często odczuwa niepokój, bywa podejrzliwy i z łatwością wpada w obsesję.

Słońce znajduje się obecnie w znaku Byka, gdzie przebywa również Wenus, Merkury, Chiron i Lilith. Znak Byka równoważy emocjonalność Skorpiona i sprawia, że zależy nam na tym, by poczuć się bezpiecznie w relacjach z innymi.

Podczas tej pełni Księżyca będziemy mieli okazję się przekonać, na kim naprawdę możemy polegać.

Horoskop na pełnię Księżyca 27 kwietnia 2021

Przeczytaj przepowiednię dla swojego znaku zodiaku i zobacz, co czeka cię w najbliższych dniach.

Horoskop na pełnię Księżyca w Skorpionie 27 kwietnia 2021 roku - Baran

Zodiakalne Barany nie powinny teraz słuchać fałszywych doradców. W ich życiu są ludzie, którzy nie życzą im dobrze. Lepiej teraz nikomu nie ufać.

Horoskop na pełnię Księżyca w Skorpionie 27 kwietnia 2021 roku - Byk

Byki zobaczą, na kogo naprawdę mogą liczyć. Przyjaciele i bliscy sami z siebie okażą im wsparcie, a także zaproponują pomoc w ważnej sprawie. Warto to docenić.

Horoskop na pełnię Księżyca w Skorpionie 27 kwietnia 2021 roku - Bliźnięta

W życiu Bliźniaków niewiele się teraz wydarzy. Zapowiadają się ciche i spokojne dni. Warto je wykorzystać na to, by opracować plan działania na maj, bo wtedy wiele się zmieni.

Horoskop na pełnię Księżyca w Skorpionie 27 kwietnia 2021 roku - Rak

Raki zaczną obwiniać innych za swoje niepowodzenia. Szybko się zorientują, że nikt nie wierzy ich opowieściom i nie ma sensu ich rozpowiadać. Lepiej przyznać się do błędu, a potem spróbować go naprawić.

Horoskop na pełnię Księżyca w Skorpionie 27 kwietnia 2021 roku - Lew

Zodiakalne Lwy będą czuły niepokój. Za kilka dni uświadomią sobie, że niepotrzebnie się stresowały, bo wszystko doskonale się układa. Pod koniec tygodnia mogą usłyszeć miłosne wyznanie.

Horoskop na pełnię Księżyca w Skorpionie 27 kwietnia 2021 roku - Panna

Panny nie zrozumieją czyichś intencji i obrażą się bez powodu. Czy warto tak unosić się dumą? Jeśli usłyszą słowo "przepraszam", powinny odpuścić i spokojnie porozmawiać. Dzięki temu uda się wyjaśnić wiele spraw.

Horoskop na pełnię Księżyca w Skorpionie 27 kwietnia 2021 roku - Waga

Zodiakalne Wagi dadzą się porwać romantycznym uniesieniom. Zapragną czułości i bliskości. Druga osoba będzie kazała na siebie trochę zaczekać... Minie trochę czasu, zanim przyzna się do swoich uczuć.

Horoskop na pełnię Księżyca w Skorpionie 27 kwietnia 2021 roku - Skorpion

W życiu Skorpionów pojawi się ktoś, kto z łatwością odróżni prawdę od fałszu. Okłamywanie go dla własnych korzyści nie jest dobrym pomysłem. Kiedy się zorientuje, że został zmanipulowany, wyciągnie z tego poważne konsekwencje.

Horoskop na pełnię Księżyca w Skorpionie 27 kwietnia 2021 roku - Strzelec

Ta pełnia Księżyca pokaże Strzelcom, że nie warto płakać nad rozlanym mlekiem. Zmarnują kilka dni na rozpamiętywanie historii z przeszłości, po czym uznają, że nie było im to do niczego potrzebne. Nareszcie zaczną się skupiać na tym, co dopiero przed nimi.

Horoskop na pełnię Księżyca w Skorpionie 27 kwietnia 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce zaczną obracać wszystko w żart i prowokować innych do szaleństw. Poczują, że mają ochotę się dobrze zabawić. Z weekendowej przygody może wyniknąć przyjaźń na długie lata.

Horoskop na pełnię Księżyca w Skorpionie 27 kwietnia 2021 roku - Wodnik

Zodiakalne Wodniki nauczą się doceniać obecność bliskich osób w swoim życiu. Nagle uświadomią sobie, że bez nich wiele by im się nie udało. Kiedy okażą wdzięczność, odkryją, że najlepsze dopiero przed nimi.

Horoskop na pełnię Księżyca w Skorpionie 27 kwietnia 2021 roku - Ryby

W życiu Ryb pojawi się szansa na ekscytujący romans. Warto jednak wiedzieć, że jeśli będzie się to wiązało ze zdradą, natychmiast wyjdzie ona na jaw. Ryby powinny poświęcić trochę czasu, by zastanowić się, czego naprawdę chcą.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najczęściej chorują. Nie cieszą się najlepszym zdrowiem

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?