Zamknij

Horoskop na pełnię Księżyca 24 lipca 2021 roku. Przekonaj się, co cię czeka

22.07.2021 13:01
Horoskop
fot. Shutterstock

24 lipca 2021 roku zobaczymy na niebie pełnię Księżyca. Będzie miała miejsce w powietrznym znaku Wodnika. Zobacz, czego możesz się wtedy spodziewać.

Horoskop na pełnię Księżyca 24 lipca 2021 roku podpowie ci, jak przygotować się na czekające cię wydarzenia. Kto może być teraz pełen nadziei, a kto powinien zacząć się martwić?

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku są złymi matkami. Ich dzieci często zrywają z nimi kontakt

Horoskop na pełnię Księżyca 24 lipca 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Pełnia Księżyca 24 lipca 2021 roku wypada na tle gwiazdozbioru Wodnika. Jest to znak należący do żywiołu Powietrza. Słońce wchodzi natomiast w znak Lwa, więc możemy się spodziewać, że na pierwszy plan w naszym życiu wysuną się kwestie niezależności i buntu.

Nie pozwolimy narzucać sobie niczyjego zdania i zaczniemy przykładać większą wagę do własnych potrzeb. Jeśli chcemy, by ta pełnia wywarła na nas pozytywny wpływ, powinniśmy zupełnie przestać się przejmować tym, co myślą o nas inni ludzie. W najbliższych dniach uświadomimy sobie, jak często się do tej pory ograniczaliśmy, by przypodobać się komuś, kto nawet nie zwrócił na to uwagi.

Horoskop na pełnię Księżyca 24 lipca 2021

Przeczytaj przepowiednię dla swojego znaku zodiaku i zobacz, co czeka cię w najbliższych dniach.

Horoskop na pełnię Księżyca w Wodniku 24 lipca 2021 roku - Baran

Barany, które w ostatnich dniach walczyły ze swoimi uczuciami, w tym tygodniu wreszcie się poddadzą. Bycie zakochanym to nic złego - szczególnie wtedy, gdy jest to odwzajemnione.

Horoskop na pełnię Księżyca w Wodniku 24 lipca 2021 roku - Byk

Byki nabiorą pewności siebie i zaczną z tego powodu planować zmiany w karierze. Ta pełnia Księżyca pomoże im spełnić marzenia. Czas zebrać się na odwagę i działać.

Horoskop na pełnię Księżyca w Wodniku 24 lipca 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta poczują zagubienie. Przez kilka najbliższych dni nie będą wiedziały, czego chcą. To sprawi, że będą się martwić błahymi kwestiami, które nie wywierają żadnego wpływu na ich życie. Jest tylko jeden sposób, by temu zaradzić - trzeba nareszcie trochę odpocząć.

Horoskop na pełnię Księżyca w Wodniku 24 lipca 2021 roku - Rak

Raki będą musiały komuś wytłumaczyć, dlaczego z dnia na dzień zerwały z nim znajomość. Druga osoba poczuje się tym bardzo zraniona. Lepiej jednak nie zostawiać jej bez wyjaśnień.

Horoskop na pełnię Księżyca w Wodniku 24 lipca 2021 roku - Lew

Lwy powinny zaryzykować i zdecydować się na romans, który od dawna je kusił. Nowy partner nie może się doczekać, aż weźmie je w ramiona. To będzie niezapomniana chwila.

Horoskop na pełnię Księżyca w Wodniku 24 lipca 2021 roku - Panna

Panny zaczną mieć dosyć pracy, rutyny i obowiązków. Poczują, że nie mają wcale ochoty się tym stresować. Czas trochę odpuścić i skupić się na przyjemnościach.

Horoskop na pełnię Księżyca w Wodniku 24 lipca 2021 roku - Waga

Wagi poradzą sobie ze wszystkimi zadaniami, jeśli wykorzystają do tego swoją kreatywność. Dzięki artystycznym umiejętnościom mogą teraz osiągnąć sukces.

Horoskop na pełnię Księżyca w Wodniku 24 lipca 2021 roku - Skorpion

Skorpiony znajdą sposób, by porozumieć się ze swoim największym wrogiem. Kiedy zapanuje zgoda, poczują się tak, jakby zrzuciły z siebie ciężki łańcuch. Odtąd będzie im już o wiele radośniej.

Horoskop na pełnię Księżyca w Wodniku 24 lipca 2021 roku - Strzelec

W życiu Strzelców nastąpi przełom. Ich priorytety zmienią się z dnia na dzień. Dzięki pomocy przyjaciół w krótkim czasie będą mogły wprowadzić w swojej codzienności kilka przeobrażeń, które znacznie ułatwią im funkcjonowanie.

Horoskop na pełnię Księżyca w Wodniku 24 lipca 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce odzyskają nadzieję na spełnienie swoich pragnień. Nawet jeśli niedawno wydawało im się, że muszą z nich zrezygnować, teraz będą miały okazję spróbować jeszcze raz. Gwiazdy im sprzyjają.

Horoskop na pełnię Księżyca w Wodniku 24 lipca 2021 roku - Wodnik

Wodniki powinny się zastanowić, komu naprawdę mogą ufać. W ich otoczeniu znajduje się osoba, która usiłuje nimi manipulować. Najwyższy czas doprowadzić do konfrontacji i powiedzieć jej, że nigdy się to nie uda.

Horoskop na pełnię Księżyca w Wodniku 24 lipca 2021 roku - Ryby

Ryby czeka romantyczna randka, na której przez jakiś czas będą czuły się niepewnie. Zaczną pytać same siebie: "Czy to nie jest zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe?". Odpowiedź poznają już pod koniec tygodnia.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najczęściej chorują. Nie cieszą się najlepszym zdrowiem

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?