Zamknij

Horoskop na pełnię Księżyca 21 września 2021 roku. Przekonaj się, co cię czeka

20.09.2021 13:53
Horoskop na Pełnię
fot. Shutterstock

21 września 2021 roku zobaczymy na niebie pełnię Księżyca. Będzie miała miejsce w wodnym znaku Ryb. Zobacz, czego możesz się wtedy spodziewać.

Horoskop na pełnię Księżyca 21 września 2021 roku podpowie ci, jak przygotować się na czekające cię wydarzenia. Kto może być teraz pełen nadziei, a kto powinien zacząć się martwić?

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku są złymi matkami. Ich dzieci często zrywają z nimi kontakt

Horoskop na pełnię Księżyca 21 września 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Pełnia Księżyca 21 września 2021 roku wypada na tle gwiazdozbioru Ryb. Jest to znak należący do żywiołu Wody. Według astrologów nadchodzące dni będą chaotyczne, a ludzie kapryśni. Wiele osób będzie musiało dostosować swoje plany do zmieniających się okoliczności.

Niektórzy staną się tak emocjonalni albo rozmarzeni, że trudno będzie się z nimi porozumieć. Ta pełnia Księżyca skłoni nas do tego, by brać fantazje za rzeczywistość. Możemy z tego powodu popełnić wiele błędów.

Horoskop na pełnię Księżyca 21 września 2021 roku

Przeczytaj przepowiednię dla swojego znaku zodiaku i zobacz, co czeka cię w najbliższych dniach.

Horoskop na pełnię Księżyca w Rybach 21 września 2021 roku - Baran

Barany w związkach zaczną sobie wmawiać, że ukochana osoba pragnie je porzucić. W rzeczywistości wcale tak nie jest, ale jeśli będą bez przerwy o tym mówiły, mogą same do tego doprowadzić.

Horoskop na pełnię Księżyca w Rybach 21 września 2021 roku - Byk

Byki nie powinny sobie z nikim pogrywać, bo druga strona natychmiast wytknie im brak logiki. Zamiast potraktować kogoś z wyższością, wypadną śmiesznie w oczach tej osoby. Szczerość jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż intrygi.

Horoskop na pełnię Księżyca w Rybach 21 września 2021 roku - Bliźnięta

W życiu Bliźniaków pojawi się ktoś z przeszłości. Pod żadnym pozorem nie powinny odnawiać z nim kontaktu. Zrobi wokół siebie ogromne zamieszanie i zniknie, nie biorąc na siebie żadnej odpowiedzialności.

Horoskop na pełnię Księżyca w Rybach 21 września 2021 roku - Rak

Raki powinny się zastanowić, czy od dłuższego czasu nie pozwalają komuś na to, by nimi manipulował. Jeśli tak jest, powinny wreszcie z nim o tym porozmawiać. Warto jednak zaczekać do 23 września - po pełni Księżyca i równonocy jesiennej łatwiej będzie im wyrazić, co naprawdę myślą.

Horoskop na pełnię Księżyca w Rybach 21 września 2021 roku - Lew

Lwy muszą zadbać o to, by nikt nie grał im teraz na nerwach. Choć same zachowują się spokojnie, wiele osób będzie próbowało je sprowokować. Jak najlepiej się za to odegrać? To proste - w ogóle nie reagując.

Horoskop na pełnię Księżyca w Rybach 21 września 2021 roku - Panna

Panny pod koniec tygodnia będą odczuwały ogromną satysfakcję ze swoich działań, ale pod jednym warunkiem - w czasie pełni muszą ułożyć sobie listę rzeczy, które chcą zrobić. W przeciwnym wypadku zapomną o tej najważniejszej.

Horoskop na pełnię Księżyca w Rybach 21 września 2021 roku - Waga

Wagi będą miały spore powodzenie u płci przeciwnej, ale powinny uważać. Dzięki temu szybko się zorientują, że ktoś chce je oczarować i wykorzystać. Nie warto dawać mu szansy.

Horoskop na pełnię Księżyca w Rybach 21 września 2021 roku - Skorpion

W życiu Skorpionów pojawi się możliwość na znaczne poprawienie swojej sytuacji zawodowej. Będzie wymagała tego, by wykazać się odwagą. Warto podjąć to ryzyko - w przyszłości zaprocentuje.

Horoskop na pełnię Księżyca w Rybach 21 września 2021 roku - Strzelec

Ta pełnia Księżyca pokaże Strzelcom, jaka jest ich prawdziwa wartość. Nauczą się doceniać same siebie i przestaną się przejmować tym, co mówią inni. To będzie dla nich przełom.

Horoskop na pełnię Księżyca w Rybach 21 września 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce mogą odczuwać irytację z powodu irracjonalnego zachowania ludzi w swoim otoczeniu. Najlepiej zrobią, jeśli pozostaną cierpliwe i wyrozumiałe - za dwa dni wszystko wróci do normy. Po tym czasie wiele osób zdąży zapomnieć, co mówiły w trakcie pełni.

Horoskop na pełnię Księżyca w Rybach 21 września 2021 roku - Wodnik 

Zodiakalne Wodniki będą miały okazję zaprosić na spotkanie osobę, o której myślały od dawna. Jeśli to zrobią, nie będą tego żałowały. Nie tylko miło spędzą czas, lecz także będą miały szansę nawiązać relację na dłużej.

Horoskop na pełnię Księżyca w Rybach 21 września 2021 roku - Ryby

W życiu Ryb pojawi się nowa miłość. Przypadkowe spotkanie na ulicy, rozmowa z nieznajomym czy nawet czat na forum internetowym mogą doprowadzić do silnego zauroczenia. Czas zapomnieć o przeszłości i ruszyć dalej. Ten związek może zakończyć się ślubem.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najczęściej chorują. Nie cieszą się najlepszym zdrowiem

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?