Zamknij

Horoskop na nów Księżyca w Lwie 8 sierpnia 2021 roku. Czekają nas napięcia w relacjach z bliskimi

05.08.2021 12:19
Księżyc
fot. Shutterstock

Nów Księżyca 8 sierpnia 2021 roku będzie miał miejsce w znaku Lwa. Astrologowie radzą, by w tym czasie poważnie się zastanowić nad naszymi relacjami z ludźmi.

Horoskop na nów Księżyca podpowie ci, na co warto uważać w tym szczególnym czasie. Niektóre znaki zodiaku powinny poważnie zastanowić się nad swoim życiem. Konsekwencje podjętych teraz decyzji będziemy odczuwać przez kilka kolejnych miesięcy.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku zarabiają najmniej pieniędzy. Mają sporo problemów w pracy

Horoskop na nów Księżyca w Lwie 8 sierpnia 2021

Nów Księżyca w Lwie to piąty nów przypadający po równonocy wiosennej. Wypada w szczególnym dniu - 8 sierpnia. Co roku ma wtedy miejsce zjawisko nazywane Bramą Lwa. Będzie ono stymulować nasz duchowy wzrost i wprowadzi do naszego życia spore zmiany. 

Lew często bywa nazywany Słońcem zodiaku. Poprawia ludziom nastrój, ma w sobie wiele radości i sprawia innym przyjemność samą swoją obecnością. Mimo to jest niezależny - nikomu nie pozwala sobie rozkazywać. W najbliższych dniach wszystkie znaki zodiaku mogą być uparte i zbuntowane. Każdy będzie teraz myślał o tym, co jest dla niego najlepsze.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Horoskop na nów Księżyca w Lwie 8 sierpnia 2021 - Baran

Barany postanowią zdobyć czyjeś serce. Aby to zrobić, muszą udowodnić, że potrafią być łagodne i czułe. W przeciwnym wypadku druga osoba się spłoszy.

Horoskop na nów Księżyca w Lwie 8 sierpnia 2021 - Byk

Byki czeka spokojny tydzień, bez żadnych szczególnych zdarzeń. W najbliższych dniach będą miały okazję uporządkować swoje sprawy zawodowe. To dobry moment, by zaplanować zadania na kilka następnych miesięcy.

Horoskop na nów Księżyca w Lwie 8 sierpnia 2021 - Bliźnięta

Bliźnięta na przekór wszystkim postanowią zrealizować jakiś szalony pomysł. Będą jak dziecko, którego nikt nie jest w stanie powstrzymać. Nic złego się przez to nie wydarzy, więc nie będą tego żałować. Wybawią się za wszystkie czasy.

Horoskop na nów Księżyca w Lwie 8 sierpnia 2021 - Rak

Raki nie powinny teraz wracać do przeszłości. To, co najważniejsze, jest dopiero przed nimi. Wiele zależy od ich nastawienia, więc to nie jest odpowiedni czas na rozpamiętywanie porażek.

Horoskop na nów Księżyca w Lwie 8 sierpnia 2021 - Lew

Lwy rozpoczną nowy etap w swoim życiu uczuciowym. Może to oznaczać początek związku, decyzję o małżeństwie albo o... rozstaniu. Kiedy sierpień się skończy, nic już nie będzie takie samo.

Horoskop na nów Księżyca w Lwie 8 sierpnia 2021 - Panna

Panny spojrzą na świat z dystansem. Nie będą miały ochoty niczym się przejmować. Najważniejsze będzie teraz dla nich to, żeby mieć święty spokój. Jeśli ktoś zechce im przeszkodzić, po prostu wyłączą telefon.

Horoskop na nów Księżyca w Lwie 8 sierpnia 2021 - Waga

Wagi oczarują kogoś swoją łagodnością i spokojem. Osoba, która będzie miała ochotę się z nimi posprzeczać, szybko zmieni zdanie. To może być początek pięknej historii miłosnej.

Horoskop na nów Księżyca w Lwie 8 sierpnia 2021 - Skorpion

Skorpiony będą musiały się komuś podporządkować albo pójść na kompromis. W przeciwnym wypadku każda rozmowa z tą osobą zamieni się w awanturę.

Horoskop na nów Księżyca w Lwie 8 sierpnia 2021 - Strzelec

Strzelce będą tak pogrążone we własnych myślach, że mogą zaniedbać swoich przyjaciół. Lepiej się zastanowić, czy nie złożyły ostatnio jakiejś obietnicy, której powinny dotrzymać. Ktoś może się na nie obrazić.

Horoskop na nów Księżyca w Lwie 8 sierpnia 2021 - Koziorożec

Koziorożce poczują się tak, jakby znalazły się w innym świecie. Zapomną o swoich dotychczasowych planach i wymyślą coś zupełnie innego. Czekają je dobre dni.

Horoskop na nów Księżyca w Lwie 8 sierpnia 2021 - Wodnik

Wodniki nie będą miały ochoty rozmawiać z nikim poza najbliższą im osobą. Potrzebują teraz ciszy i spokoju, by nabrać energii. Za kilka dni wszystko wróci do normy.

Horoskop na nów Księżyca w Lwie 8 sierpnia 2021 - Ryby

Ryby mogą poczuć się stłamszone czyjąś obecnością. Będą zmęczone tym, że ktoś ciągle próbuje im rozkazywać. Wystarczy jednak ograniczyć kontakt z tą osobą, by nabrała pokory i zaczęła zachowywać się inaczej. 

Zobacz także: Mężczyzna Byk. 5 powodów, by umówić się z nim na randkę

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?