Zamknij

Horoskop na nów Księżyca w Byku 11 maja 2021. Czas skupić się na zdrowiu

11.05.2021 12:40
Kosmos
fot. Shutterstock

Nów Księżyca 11 maja 2021 będzie miał miejsce w ziemskim znaku Byka. Patronuje mu planeta Lilith, co sprawia, że powinniśmy się skoncentrować na swoim ciele.

Horoskop na nów Księżyca podpowie ci, na co warto uważać w tym szczególnym czasie. Niektóre znaki zodiaku powinny poważnie zastanowić się nad swoim życiem. Konsekwencje podjętych teraz decyzji będziemy odczuwać przez kilka kolejnych miesięcy.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku zarabiają najmniej pieniędzy. Mają sporo problemów w pracy

Horoskop na nów Księżyca w Byku 11 maja 2021

Nów Księżyca w Byku to drugi nów przypadający po równonocy wiosennej. Budzimy się z zimowego snu i zaczynamy szykować się do lata. Oznacza to wiele przyjemności zmysłowych związanych z tym znakiem zodiaku - nikt tak jak Byk nie zna się na zaspokajaniu cielesnych potrzeb.

Zanim się tym zajmiemy, powinniśmy przyjrzeć się swojemu zdrowiu. To najbardziej odpowiedni czas na sprawdzenie, w jakim stanie jest nasz organizm po jesieni i zimie. Astrologowie zachęcają do tego, by właśnie teraz zacząć odżywiać się zdrowiej, pić więcej wody i zadbać o odpowiednią ilość snu. Warto wykonać badania kontrolne.

Niektóre znaki zodiaku poczują się teraz wyjątkowo pobudzone seksualnie. Przez kilka najbliższych dni mogą myśleć tylko o jednym. To może sprawić, że niespodziewanie nawiążą z kimś romans.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Horoskop na nów Księżyca w Byku 11 maja 2021 - Baran

Barany mogą mieć problemy z motywacją. Jeśli nie potrafią się zmusić do treningu, najlepiej zrobią wybierając się na spacer. Dzięki temu uda im się utrzymać organizm w dobrej kondycji, a jednocześnie poprawią sobie humor.

Horoskop na nów Księżyca w Byku 11 maja 2021 - Byk

Byki przez kilka najbliższych dni będą myślały tylko o seksie. Wszystko będzie im się kojarzyło z łóżkowymi przyjemnościami. Tuż po nich będą chciały odpoczywać na świeżym powietrzu i delektować się pysznościami. Praca będzie musiała poczekać.

Horoskop na nów Księżyca w Byku 11 maja 2021 - Bliźnięta

Bliźnięta, które niedawno trochę przytyły, powinny zrobić rachunek sumienia i policzyć, na ile grzeszków pozwoliły sobie w ostatnim czasie. Nie muszą się odchudzać, jednak warto się zastanowić, czy słodycze i fast foody są dla nich zdrowe.

Horoskop na nów Księżyca w Byku 11 maja 2021 - Rak

Raki mogą wpaść w depresyjny nastrój. Będzie to wywołane przemęczeniem i nadmiernym stresem. Organizm może się zbuntować i odmówić współpracy. Potężny ból głowy zmusi Raki do odpoczynku.

Horoskop na nów Księżyca w Byku 11 maja 2021 - Lew

Lwy najwięcej skorzystają, jeśli odstawią cukier. Choć mogłoby się pozornie wydawać, że poprawia im nastrój, w rzeczywistości wywołuje poważne szkody w układzie nerwowym. Bez niego o wiele łatwiej będzie zachować spokój.

Horoskop na nów Księżyca w Byku 11 maja 2021 - Panna

Panny powinny zacząć przygotowywać sobie zdrowe koktajle - pomogą im odzyskać energię i dodadzą wigoru. Już po kilku dniach Panny zauważą znaczącą różnicę w swoim samopoczuciu.

Horoskop na nów Księżyca w Byku 11 maja 2021 - Waga

Wagi postanowią zadbać o swoją urodę. To dla nich odpowiedni moment na zabiegi pielęgnacyjne. Szczególnie dobrze zadziałają teraz maseczki na twarz. Dzięki nim Wagi zaczną wyglądać młodziej.

Horoskop na nów Księżyca w Byku 11 maja 2021 - Skorpion

Skorpiony mogą się zmartwić. Wyniki badań krwi nie będą najlepsze, więc będzie trzeba umówić się do lekarza. Należy zająć się tym jeszcze w tym miesiącu, bo w przeciwnym wypadku problem stanie się poważny.

Horoskop na nów Księżyca w Byku 11 maja 2021 - Strzelec

Strzelce będą odczuwać spore napięcie seksualne. Jeśli nie są z nikim związane, mogą mieć pewne problemy. Mimo wszystko nie warto odzywać się do byłego partnera, by zaproponować mu wspólne spędzenie nocy.

Horoskop na nów Księżyca w Byku 11 maja 2021 - Koziorożec

Koziorożce powinny odstawić suplementy diety, a zamiast tego jeść więcej warzyw i owoców. W ten sposób najłatwiej przyswoją zawarte w nich witaminy. Tabletki z apteki to w ich przypadku strata pieniędzy.

Horoskop na nów Księżyca w Byku 11 maja 2021 - Wodnik

Wodniki poczują, że chcą regularnie uprawiać sport. Dobrym pomysłem będzie ułożenie sobie regularnego grafiku treningów, które staną się stałym elementem ich życia. W ten sposób uda im się zachować dyscyplinę.

Horoskop na nów Księżyca w Byku 11 maja 2021 - Ryby

Ryby muszą uzupełnić płyny w organizmie, jeśli chcą się dobrze wysypiać. Odwodnienie poskutkuje zaburzeniami snu. Lepiej na jakiś czas zrezygnować z kawy. O wiele bardziej przydadzą się Rybom mięta i rumianek.

Zobacz także: Mężczyzna Byk. 5 powodów, by umówić się z nim na randkę

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?