Zamknij

Horoskop na nów Księżyca w Bliźniętach 10 czerwca 2021 roku. W miłości czekają nas nieporozumienia

10.06.2021 12:56
Horoskop
fot. Shutterstock

Nów Księżyca 10 czerwca 2021 roku będzie miał miejsce w powietrznym znaku Bliźniąt, w dniu częściowego zaćmienia Słońca i podczas retrogradacji Merkurego. Przez kilka nadchodzących dni powinniśmy bardzo uważać na słowa.

Horoskop na nów Księżyca podpowie ci, na co warto uważać w tym szczególnym czasie. Niektóre znaki zodiaku powinny poważnie zastanowić się nad swoim życiem. Konsekwencje podjętych teraz decyzji będziemy odczuwać przez kilka kolejnych miesięcy.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku zarabiają najmniej pieniędzy. Mają sporo problemów w pracy

Horoskop na nów Księżyca w Bliźniętach 10 czerwca 2021

Nów Księżyca w Bliźniętach to trzeci nów przypadający po równonocy wiosennej. Wypada w dniu zaćmienia Słońca i w trakcie retrogradacji Merkurego.

Układ gwiazd wskazuje, że będzie to dla nas dość trudny czas. Bliźnięta to znak związany z komunikacją, więc wpływ nowiu wywoła w nas potrzebę prowadzenia rozmów - wyrażania siebie, wyjaśniania ważnych spraw, zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi. Zaćmienie sprawi, że zwrócimy uwagę na to, co od dawna było ukryte.

Retrogradacja Merkurego, patrona dialogu i nawiązywania więzi, zawsze jednak oznacza trudności w komunikacji. Gdy planeta się "cofa", my nie potrafimy dobrze wyrazić, co myślimy i czujemy. Mówimy nie to, co chcemy powiedzieć, i przeszkadza nam to zarówno w pracy, jak i w sferze uczuciowej. W tym miesiącu na słowa powinni uważać przede wszystkim zakochani.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Horoskop na nów Księżyca w Bliźniętach 10 czerwca 2021 - Baran

Barany nie powinny się teraz unosić, bo wykrzyczą w czyimś kierunku tak bolesne słowa, że nigdy im się nie uda z nich wytłumaczyć. W najbliższych dniach trzeba zadbać przede wszystkim o spokój i nie dać się nikomu wyprowadzić z równowagi.

Horoskop na nów Księżyca w Bliźniętach 10 czerwca 2021 - Byk

Byki wykażą się zrozumieniem i pobłażliwością, co zostanie przez kogoś docenione. A jeśli chcą coś komuś powiedzieć, powinny być delikatne. Ludzie są teraz wrażliwsi niż zwykle.

Horoskop na nów Księżyca w Bliźniętach 10 czerwca 2021 - Bliźnięta

Bliźnięta będą w swoim żywiole. Ogarnie je szaleństwo i drugą część tygodnia spędzą w biegu, realizując coraz to nowe cele. Niewiele osób będzie w stanie teraz za nimi nadążyć.

Horoskop na nów Księżyca w Bliźniętach 10 czerwca 2021 - Rak

Raki mogą wpaść na pomysł, że najlepszym sposobem na zatrzymanie przy sobie ukochanej osoby jest wzbudzenie w niej poczucia winy. Lepiej, żeby go nie realizowały.

Horoskop na nów Księżyca w Bliźniętach 10 czerwca 2021 - Lew

Lwy powinny teraz za wszelką cenę starać się utrzymać dobry nastrój. Jutro Mars wejdzie w znak Lwa i w najbliższym czasie pozostaną pod silnym wpływem tego zjawiska. Staną się przebojowe i będą mogły odnieść sukces w każdej sferze życia. Ale jeśli dopadną je czarne myśli, zaczną walczyć z całym światem.

Horoskop na nów Księżyca w Bliźniętach 10 czerwca 2021 - Panna

Panny wyciągną ciekawe wnioski z ostatnich kilku tygodni. Warto poświęcić teraz jeden wieczór na ułożenie sobie dalszego planu. Ważne jest, by zdecydowały o wszystkim same i nie słuchały niczyich rad.

Horoskop na nów Księżyca w Bliźniętach 10 czerwca 2021 - Waga

Wagi zorientują się, że ktoś je okłamuje, ale nie powinny informować o tym tej osoby. Wmówi im, że wszystko sobie wymyśliły. Jeśli nie chcą być teraz zmanipulowane, najlepiej zrobią nie mówiąc nic.

Horoskop na nów Księżyca w Bliźniętach 10 czerwca 2021 - Skorpion

Skorpiony dopadnie osłabienie. Poczują się tak przemęczone, że trudno będzie im nawet wyjść z domu. Za kilka dni to wszystko minie jak ręką odjął, ale teraz koniecznie trzeba skupić się na regeneracji.

Horoskop na nów Księżyca w Bliźniętach 10 czerwca 2021 - Strzelec

Strzelce będą swobodne i skłonne do zabawy. Wpływ Bliźniąt zadziała na nie doskonale. Powinny przez chwilę odpocząć od pracy i cieszyć się życiem bez żadnych wyrzutów sumienia. Czeka je wspaniały tydzień, pod warunkiem, że nie będą żartować z uczuć innych osób.

Horoskop na nów Księżyca w Bliźniętach 10 czerwca 2021 - Koziorożec

Koziorożce mogą być zirytowane czyimś brakiem logiki. Nie powinny teraz próbować niczego tłumaczyć innym ludziom. Jeśli zaczekają do końca miesiąca, uda im się z nimi spokojnie porozmawiać. 

Horoskop na nów Księżyca w Bliźniętach 10 czerwca 2021 - Wodnik

Wodniki poczują, że brakuje im rozmów z osobą, z którą kiedyś kontaktowały się codziennie. To jednak nie jest dobry czas na odnawianie kontaktu. Warto to zrobić dopiero za dwa tygodnie.

Horoskop na nów Księżyca w Bliźniętach 10 czerwca 2021 - Ryby

Ryby będą spokojne i zrelaksowane. Dość trudno będzie im zrozumieć, dlaczego wszyscy wokół wydają się tacy nerwowi. Zamiast dopytywać, lepiej wybrać się na spacer i naładować baterie.

Zobacz także: Mężczyzna Byk. 5 powodów, by umówić się z nim na randkę

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?