Zamknij

Horoskop na nów Księżyca w Baranie 12 kwietnia 2021. Zaczyna się nowy rok astrologiczny

12.04.2021 15:24
Nów Księżyca
fot. Shutterstock

Nów Księżyca to czas nowych początków. Intencje, które sobie teraz wybierzemy, mają wielkie szanse spełnić się w przyszłości. Zjawisko to będzie miało miejsce w znaku Barana i rozpocznie nowy rok w astrologii. Poznaj horoskop na nów Księżyca w Baranie 12 kwietnia 2021 i sprawdź, czego się spodziewać.

Horoskop na nów Księżyca podpowie ci, na co warto uważać w tym szczególnym czasie. Niektóre znaki zodiaku powinny poważnie zastanowić się nad swoim życiem. Konsekwencje podjętych teraz decyzji będziemy odczuwać przez kilka kolejnych miesięcy.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku zarabiają najmniej pieniędzy. Mają sporo problemów w pracy

Horoskop na nów Księżyca w Baranie 12 kwietnia 2021

Nów Księżyca w Baranie to pierwszy nów przypadający po równonocy wiosennej. Stanowi początek nowego roku astrologicznego.

Astrologowie uważają, że jest to czas, w którym powinniśmy spojrzeć na swoje życie jak na ogród na wiosnę. Właśnie teraz najlepiej pozbyć się chwastów, zapomnieć o nasionach, które nie wykiełkowały i sprawiły nam zawód, przekopać ziemię i zasadzić nowe rośliny. Tymi roślinami są intencje, nowe projekty, plany i marzenia. W wielu kulturach nów w Baranie jest postrzegany jako okres, w którym nasze myśli mają magiczną moc.

Warto spojrzeć w przyszłość z optymizmem i skupić się na tym, jak chcielibyśmy, aby wyglądał następny rok naszego życia. Nie powinniśmy skupiać się na niepowodzeniach, które miały miejsce w przeszłości. Im częściej będziemy myśleli, że wszystko nam się uda, tym większe będziemy mieli szanse na sukces. Musimy jednak pamiętać, że trzeba będzie włożyć w niego sporo pracy.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Horoskop na nów Księżyca w Baranie 12 kwietnia 2021 - Baran

Barany mają szansę zacząć od nowa. Jeśli chcą poczuć się tak, jakby w ich życiu otwierał się następny etap, powinny się skupić na celach, które zamierzają zrealizować. Lepiej nie fantazjować o tym, co nie ma szans na spełnienie.

Horoskop na nów Księżyca w Baranie 12 kwietnia 2021 - Byk

Byki mogą w najbliższym czasie stracić dobry humor. Zmierzą się z konsekwencjami swoich wyborów z kilku ostatnich miesięcy. Nie będą z siebie zadowolone. Powinny się zastanowić, jak naprawić błędy i powiedzieć komuś "przepraszam".

Horoskop na nów Księżyca w Baranie 12 kwietnia 2021 - Bliźnięta

Bliźnięta nabiorą pewności siebie. W najbliższym czasie wiele osiągną, jeśli uda im się spojrzeć na życie z wdzięcznością. Wystarczy tylko spojrzeć w lustro i pomyśleć o sobie dobrze. Nic tak nie przyciąga innych ludzi jak szczere zadowolenie.

Horoskop na nów Księżyca w Baranie 12 kwietnia 2021 - Rak

Raki zaczną mieć wrażenie, że wszyscy wokół mają do nich o coś pretensje. W rzeczywistości wcale tak nie jest, więc nie warto doprowadzać do konfrontacji. Spacer na świeżym powietrzu ukoi nerwy.

Horoskop na nów Księżyca w Baranie 12 kwietnia 2021 - Lew

Lwy dadzą szansę miłości. Zrozumieją, co to tak naprawdę znaczy kochać drugiego człowieka. Postanowią popracować nad relacją z bliską osobą. Po burzy zawsze wychodzi słońce - nadchodzące dni będą pełne czułości.

Horoskop na nów Księżyca w Baranie 12 kwietnia 2021 - Panna

Panny powinny zaczekać, aż druga osoba wyjdzie z inicjatywą. Korci je, żeby zaprosić kogoś na randkę i przeprowadzić nareszcie rozmowę o przyszłości. Jest na to o wiele za wcześnie, a rozmowa doprowadziłaby do wielu nieporozumień. Lepiej odłożyć to na później.

Horoskop na nów Księżyca w Baranie 12 kwietnia 2021 - Waga

Wagi poczują się dobrze w swoim ciele. Nawet jeśli ostatnio trochę w siebie zwątpiły, teraz na nowo zaczną się sobie podobać. Odpowiednia dieta i ruch sprawią, że już niedługo popatrzą w lustro z zachwytem.

Horoskop na nów Księżyca w Baranie 12 kwietnia 2021 - Skorpion

Skorpiony nauczą się okazywać wyrozumiałość i spotka się to z czyjąś ogromną wdzięcznością. Bliska osoba, której do tej pory się wydawało, że jest nieustannie krytykowana, z radością przyjmie ciepło i wsparcie. Atmosfera poprawi się na tyle, że uda się odbudować utracone zaufanie.

Horoskop na nów Księżyca w Baranie 12 kwietnia 2021 - Strzelec

Strzelce nie będą miały energii do życia, jeśli w najbliższym czasie nie urwą się na choćby najkrótszą wycieczkę. Warto zaplanować spacer do lasu albo parku, wykorzystać dobrą pogodę na wyjście na rower albo umówić się z kimś na weekend za miastem.

Horoskop na nów Księżyca w Baranie 12 kwietnia 2021 - Koziorożec

Koziorożce dopadnie błogie lenistwo i przez kilka dni nie będą miały na nic ochoty. Nic złego się nie stanie, jeśli odpuszczą sobie część obowiązków i spędzą trochę czasu z bliskimi. Pod koniec tygodnia znowu nabiorą sił do działania.

Horoskop na nów Księżyca w Baranie 12 kwietnia 2021 - Wodnik

Wodniki zrozumieją, że zależy im na kimś o wiele bardziej, niż im się wcześniej wydawało. Mogą nawet z zaskoczeniem stwierdzić, że są zakochane. Zamiast z niepokojem obserwować poczynania tej osoby w social mediach, powinny umówić się z nią na spacer.

Horoskop na nów Księżyca w Baranie 12 kwietnia 2021 - Ryby

Ryby czeka spotkanie z kimś z przeszłości. Niespodziewana rozmowa albo wymiana maili przywoła wspomnienia, które okażą się świetną inspiracją na nadchodzący czas. Ryby powinny wygospodarować trochę czasu dla siebie i oddać się swojej pasji. Dzięki temu będą o wiele bardziej zmotywowane w pracy.

Zobacz także: Mężczyzna Byk. 5 powodów, by umówić się z nim na randkę

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?