Zamknij

Horoskop na nów Księżyca 15 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

13.11.2020 14:48
Nów Księżyca
fot. Shutterstock

Nów Księżyca to czas nowych początków. Intencje, które sobie teraz wybierzemy, mają wielkie szanse spełnić się w przyszłym miesiącu. Zjawisko to będzie miało miejsce w emocjonalnym znaku Skorpiona. Poznaj horoskop na nów Księżyca 15 listopada 2020 roku i dowiedz się, czego się spodziewać!

Co powinniśmy teraz zrobić, aby nasze życzenia się spełniły? Jakie rytuały są dla nas zalecane? Nie tylko podczas pełni Księżyca możemy wpłynąć na swoje życie! Przeczytaj horoskop na nów Księżyca 15 listopada 2020 roku i zobacz, co najlepiej się sprawdzi w twoim przypadku.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Skorpiona? Poznaj tajemny sposób

Nów Księżyca 15 listopada 2020 - czego możemy się spodziewać?

Nów Księżyca 15 listopada 2020 będzie miał miejsce w tajemniczym znaku Skorpiona. Kojarzy nam się on z mrocznymi sekretami, seksualnością i tym, co podświadome. W tych dniach możemy się spodziewać intensywnych snów o niezrozumiałej treści. Część z nas w ogóle nie będzie mogła zasnąć.

Horoskop na nów Księżyca w Skorpionie 15 listopada 2020 - Baran

Dla Baranów nadchodzące dni będą okazją do skonfrontowania się z najgłębszymi lękami. Uda wam się przekroczyć granicę, która trzymała was w miejscu. Okaże się, że wcale nie było się czego bać.

Horoskop na nów Księżyca w Skorpionie 15 listopada 2020 - Byk

Nie będziecie mogli przestać myśleć o zmysłowych przyjemnościach. Najodważniejsze fantazje seksualne ciągle będą mąciły wam w głowie. Niektóre Byki wpadną na pomysł, żeby je ze szczegółami opisać i wysłać komuś bliskiemu...

Horoskop na nów Księżyca w Skorpionie 15 listopada 2020 - Bliźnięta

Zanim zdecydujecie się na zdradę, zastanówcie się, czy warto. Miłosne trójkąty niemal zawsze kończą się łzami. Także dla zdystansowanych Bliźniąt! Uważajcie na swoich współpracowników, bo mogą o was plotkować.

Horoskop na nów Księżyca w Skorpionie 15 listopada 2020 - Rak

Idealizowanie partnera lub upragnionej osoby może was teraz zgubić. Nie zdziwcie się, jeśli specjalnie postanowi wam pokazać, że wcale nie jest taki święty/a. Czuje presję z waszej strony, drogie Raki, i nie chce spełniać waszych oczekiwań.

Horoskop na nów Księżyca w Skorpionie 15 listopada 2020 - Lew

Poczujecie w sobie przypływ energii i będzie to widoczne dla innych. Lwy spędzą nadchodzący nów ze spokojem w sercu i w głowie. Pozwolicie się adorować wielu osobom i wybierzecie tę, która najbardziej was zaskoczy.

Horoskop na nów Księżyca w Skorpionie 15 listopada 2020 - Panna

Jak poradzić sobie z przytłaczającymi emocjami, kiedy nie wiemy nawet, skąd się one wzięły? Panny poczują się zmęczone bez żadnego wyraźnego powodu. Pomogą wam spokojne ćwiczenia rozluźniające, takie jak stretching czy joga.

Horoskop na nów Księżyca w Skorpionie 15 listopada 2020 - Waga

Szansa, którą straciliście kilka miesięcy temu, teraz do was wróci. Zakochane Wagi pokonają nieśmiałość i nareszcie powiedzą, co tak naprawdę czują. Wywołacie tym spore zaskoczenie, ale nie będziecie niczego żałować.

Horoskop na nów Księżyca w Skorpionie 15 listopada 2020 - Skorpion

Z okazji nowiu Księżyca w swoim znaku wszystkie Skorpiony będą miały głowę pełną pomysłów. Możecie poczuć się znudzeni swoim dotychczasowym życiem i uznać, że koniecznie musicie wprowadzić jakieś zmiany. Pamiętajcie jednak, żeby w tych najważniejszych sprawach zapytać bliskich o zdanie.

Horoskop na nów Księżyca w Skorpionie 15 listopada 2020 - Strzelec

Nie możesz zapomnieć o czymś, co wydarzyło się na początku miesiąca i było dla ciebie ogromnym rozczarowaniem. Drogi Strzelcu, nie bierz na siebie odpowiedzialności za cudze winy. Nikomu w ten sposób nie pomożesz, a sobie możesz tylko zaszkodzić.

Horoskop na nów Księżyca w Skorpionie 15 listopada 2020 - Koziorożec

Ten nów Księżyca może was zirytować. Zaczniecie mieć wrażenie, że wszyscy w domu się lenią, a wy pracujecie za dwoje. Zamiast się kłócić, wyjdźcie razem na spacer. Przyroda dobrze teraz zrobi Koziorożcom.

Horoskop na nów Księżyca w Skorpionie 15 listopada 2020 - Wodnik

W tym roku wielu Wodników poważnie zastanawia się nad tym, czy wrócić do jakiejś sprawy z przeszłości. Wspomnienia pojawią się także podczas tego nowiu... Czas już wysłać tę wiadomość. Zaryzykujcie!

Zobacz także: Zodiakalny Wodnik w sypialni. Jakim jest kochankiem?

Horoskop na nów Księżyca w Skorpionie 15 listopada 2020 - Ryby

Odkryjecie tajemnicę, która nie pozwoli wam spać. Ryby poczują się zagubione i nie będą wiedziały, komu mogą zaufać. Poczekajcie jeszcze kilka dni, a sprawa sama się wyjaśni.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!